Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhteşem(!) Eserim.

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Muhteşem(!) Eserim. Empty
MesajKonu: Muhteşem(!) Eserim.   Muhteşem(!) Eserim. Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 11:21 pm

Sabah erkenden kalkıp televizyonun karşısına geçtim.Uykum olmasına rağmen canım uyumak istemiyordu.Tek tek bütün kanalları dolaşı doğru düzgün bir şey de bulamayınca sıkılmaya başladım.Bir yandan ne yapabileceğimi düşünürken bir yandan da odadaki eşyaları kurcalıyordum.Odaya göz gezdirmeye devam ederken gözüme masanın üstündeki küçük biblo takıldı.Ange'yle birlikte ben de bunlardan bir tane yapmıştım.Amam buradaki benim yaptığımdan daha farklıydı ve renkliydi.Ben bibloyu incelerken Annie uyandı ve yanıma geldi."Günaydın, o bibloyla ne yapıyorsun ?" dedi.Dışarıdan ne kadar salak göründüğümü farkederek bibloyu bıraktım ve "Hiç.Sadece kim yapmışsa çok güzel yapmış." dedim.Annie gülerek "Ben yaptım.Sağol." dedi."Gerçekten çok güzel yapmışsın renklendirmeyi nasıl yaptın ?" diye sordum.Annie "El işleri alanında yaptım." dedi.O anda ben de el işleri alanına gitmeye karar verdim ve hazırlanmak için odama gittim.Üstüme bir pantolon ve tişört giydikten sonra masamın üstünden yaptığım aslan biblosunu aldım.Kulübeden çıkarak el işleri alanına doğru yürüdüm.Sabahın köründe oraya gitmek pek mantıklı bir iş değildi ama canımın sıkıntısını gidermeye çalışıyordum.
El işleri alanına vardığımda ortalıkta kimse yoktu.Sessizce boyaların bulunduğu alana gittim.Önce hangi renkleri kullanacağıma karar vermem gerkiyordu.Bibloya bakarak hangi renklerin güzel durabileceğini düşündüm.Sarı,kırmızı ve belki birazda siyah kullanabilirdim.Renklere karar verdikten sonra askıdan bir önlük alıp üstüme geçirdim.Ardından boyaları ve fırçayı çıkararak çalışmaya başladım.Önce biblonun tamamını sarıya boyayıp üstüne kırmızı ve siyah desenler yapmayı düşündüm.Kolaylıkla bibloyu sarıya boyadıktan sonra kırmızı boyadan biraz aldım.Biblonun bazı bölgelerine bunu uyguladıktan sonra siyah boyaya geçtim.Onunla da bazı yerleri boyadıktan sonra biblonun son haline baktım.Gerçekten hayatımda hiç bu kadar iğrenç bir biblo görmemiştim.Bütün renkler birbirine karışmıştı ve iğrenç bir görüntü oluşturuyordu.Belki düzeltebilirim diye ıslak bir bezle boyaları temizlemeye çalışsam da hiç bir değişiklik olmadı.Yaptığım biblo hayal ettiğimden çok daha farklı olmuştu.Bu işte yeteneksiz olduğumu kabul edip kulübeme dönmem en doğrusuydu.

Muhteşem(!) Eserim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhteşem Bir Gece
» Muhteşem Yüzyıl Rpg
» Muhteşem Harita!
» Muhteşem Bir Hançer
» İlk Kez Karşılaşma ve Muhteşem Bir Hediye.