Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhteşem Bir Gece

2 posters
YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 6:16 am

Kulübede verdiğim Tanışma Partisi bitmişti artık. Partide hoşlandığım bir kızın sarhoş olmasıyla bitse de güzeldi benim için. Anas'ı ayıltmak için plaja götürecektim. Kulübemden Anas ile ayrılıp plaja doğru giderken Anas bir kere kusmuştu. Fakat benim için hala çok güzeldi. Kimse ve hiçbir şey bu güzelliği bozamazdı. Plaja geldikten sonra hemen deniz kenarına gittik. Anas'ın yüzünü suya birkaç kez suya sokup, bir anda kurutup, şok etkisi yarattıktan sonra Anas iyice ayılmıştı. Bunu yapabilmemin sebebi ise Apollon'un babam olmasıydı. Sahile Anas ile uzandıktan sonra ona dönüp "Ayıldın mı bakalım?" diye sordum güler yüzle. "Eveet. Partide çok rezil olmadım değil mi?" "Bu bir parti. Hiç rezil olmadın. İnan bana." Anas derin bir iç geçirdikten sonra gözlerini yıldızlara dikti. Ben de aynısını yaptım. Biraz böyle uzandıktan sonra cesaretimi toplayıp elimi Anas'ın eline uzattım ve elini tuttum. Anas bir anda gözlerini patlatarak bana döndü ve "Ne yapıyorsun?" diye sordu. Gözlerimi gözlerine devirerek ve kısık sesle "Seni seviyorum." dedim.
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 7:00 am

Fenix beni ayıltmak için plaja götürüyordu.Midem falan bulanıyordu falan ama...Yine de iyi sayılırdım.Yüzümü bir kaç kez suya soktu.Buna gerek yoktu ama neyse...Sonra yüzüme ışın topu yedim.Kurumuş oldum böylece...En sonunda bana döndü ve ''Ayıldın mı bakalım?'' dedi.Gülümsüyordu.E ayılmıştım elbette.''Eveet.Partide çok rezil olmadım değil mi?'' dedim endişeyle.E abim de oradaydı.''Bu bir parti.Hiç rezil olmadın inan bana.'' dedi.Sevinmiştim.Melezlerin içinde rezil olmak...Brr...Ürpermiştim.Derin bir iç çektim.Gözümü yıldızlara diktim.İçimden bir ses yanımda oturan sarı saçlı masmavi gözlü meleze aşık olduğumu söylüyordu...Ah oda bilebilsseydi keşke diye iç geçirdim.Biraz öyle durduk gözlerimiz yıldızlarda.Sonra elimde bir sıcaklık hissettim.Gözlerim açıldı.Fenix elimi tutuyordu.Gözlerine baktım.^^Ne yapıyorsun?'' dedim.Masmavi gözlerini bana dikti ve ''Seni seviyorum'' dedi.Orada...Suyun yanında...Gözlerini bana dikmişken...Her şey o kadar güzeldi ki bir an rüyadayım sandım.Bayılmamak için kendimi zor tuttum...Tereddüt etmedim ''Seni seviyorum...'' diye fısıldadım kulağına.Masmavi gözlerine baktım.Bütün gece o gözlerde kaybolabilirdim...
Fenix Blume
Fenix Blume

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 7:23 am

Gözlerine bakılı kalmıştım. Anas'tan cevap bekliyordum. İstediğim cevabı vermesini umuyordum tabii. O da gözlerime iyice bakıp "Seni seviyorum." dedi. O an dünyalar benim olmuştu. İçim içime sığmıyordu. Ne yapacağıma karar veremedim. Sevindiğim kadar şaşırmıştım da. Kekeleyerek "N-ne? Doğru mu duydum?" "Evet. Tüm kalbimle seni seviyorum." Hala olanlara inanamıyordum. Kampın en güzel kızı beni mi seviyordu yani. Seviyordu galiba. Gözlerine bakarak "Tüm hayatımı seninle geçirmek için her şeyi yapabilirim." Ağzı kulaklarına varmıştı Anas'ın "Senin için her şeyi göze alırım." dedi ve el ele yıldızlara bakarak uzandık. Biraz geçtikten sonra tekrar Anas'a döndüm. O hala yıldızları seyrediyordu. Belki döndüğümü gördü fakat kur falan yapıyordu. İyice ona yaklaşıp yanağına bir öpücük kondurdum. Anında kıpkırmızı oldu. "Bunun için erken değil mi?" diyerek döndü. "Bence geç bile kaldık."
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:01 am

Fenix bana inanamamış gibi bakıyordu."N-ne? Doğru mu duydum?'' dedi.Düşünemiyordum.Beynimden geçenleri öyle söyledim: "Evet. Tüm kalbimle seni seviyorum.".Bir an emin olamadığını sandım."Tüm hayatımı seninle geçirmek için her şeyi yapabilirim." dedi.Bu sözlerinde ciddi gibiydi.Hala göz gözeydik ''Senin için her şeyi göze alabilirim'' dedim.Bu sözlerimde ciddiydim.Evet.Sarhoşluğum geçmemişti.Şimdi aşk sarhoşuydum.Hem de alkolle olduğumdan kat kat daha fazla sarhoştum şimdi.Yere uzandık.Gözlerim yıldızlardaydı.Fenix'in bana döndüğünü farkettim.Ama bir şey demedim.Bana bakınca sanki beni daha fazla seviyormuş gibi geliyordu.Fenix bana yaklaştı ve yanağıma bir öpücük kondurdu.Yanaklarıma sıcaklık basmıştı bir anda.Kıpkırmızı olduğumu hissedebiliyordum.''Bunun için erken değil mi?'' diye sordum utangaçça.Cevabı ''Bence geç bile kaldık.'' oldu.Kendimi elmas gibi hissetmeye başlamıştım.Haklıydı belki de...Geç kalmıştık...Döndüm ve gözlerine baktım.Güneşli bir havada yıldızların olması mümkün değildi herhalde...Ama Fenix'in gözlerinde...O yıldızları sayabiliyordum...Fenix'e yaklaştım.Gözlerimi kapadım...Tek bildiğim...Onu ölesiye sevdiğimdi...
Fenix Blume
Fenix Blume

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:31 am

Anas ile muhteşem bir gece geçiriyordum. Ona onu sevdiğimi söylemiştim ve o da aynısını dile getirmişti. Aşkımız karşılıklıydı. Gözlerini kapatıp bana yaklaşmaya başladı. Birden kulaklarıma kadar ısındığımı fark ettim. Fakat artık kimse bizi durduramazdı. Aşkımız her şeyden önde geliyordu. Ben de gözlerimi bir daha açmayacak şekilde kapadım ve bana doğru yaklaşan Anas'a doğru yaklaştım. Aramızda artık iki parmağı geçmeyecek kadar mesafe kalmıştı. Ağzımı açtım ve "Seni seviyorum." dedim kısık bir sesle. Nefesini hissediyordum. Hatta kalp atışlarını bile duyabiliyordum. İkimizin de kalp atışı ve nefes alış verişimiz hızlanmıştı. Anas'a sarıldım ve birden dudaklarına yapıştım. Artık bir bütün olmuştuk. Dünya'da benden mutlusu yoktu. Kalbim dışarı çıkacak gibi atıyordu. Belki de çıkmıştı bile. Hiçbir şey hissetmiyordum. Anas'ın sıcaklığı dışında. Ölmüş müydüm? Cennette miydim? Belki de karşımdaki bir melekti. Birinin beni sertçe dürtmesini istesem de eğer bu bir rüya ise uyanmak istemiyordum. Gerçekse bitmesin istiyordum. Ölene kadar böyle kalabilirdim. Anas ile birlikte. Yan yana. Kol kola. Dünya umurumda değildi.

En son Fenix Blume tarafından C.tesi Nis. 16, 2011 11:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Muhteşem Bir Gece  Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Bir Gece    Muhteşem Bir Gece  Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:02 am

Dünyada değildim.Evet...Evet...Bir süre daha olamayacaktım da...Fenix dudaklarını dudaklarımdan çektiğinde bayılıp kalacak gibiydim.Kendimde değildim.Uzun bir zaman kendime gelemeyecektim.Soluk alışverişlerim hızlanmıştı.Daha hızlı...Daha hızlı...Kalbim göğsümden fırlayacak gibi atıyordu.Başımı yere dayadım ve gözlerimi kapattım.Bu bir rüyaysa...Uyurken ölebilirdim.Benim için hiç de sorun olmazdı.O kadar mutluydum ki!Başım dönmeye başlamıştı.Zaten küçük bir heyecanlanmada bayılıveriyordum.Şimdiye kadar ayık kalmış olmama şaşırmıştım doğrusu.Hala başım dönüyordu.Yıldızlara baktım ve Zeus'a yakardım ''Ne olur!!Ne olur,bu muhteşem geceyi boşmak istemiyorum!!''.O anda yıldızlar dönmeyi kesti ve kendime geldim.Fenix'e döndüm.Bana bakıyordu.Yüzünde geniş bir gülümseme vardı.''Seni seviyorum...'' dedim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum.Tek bilmesi gereken şey onu sevdiğimdi.Kalktım ve kulübeme doğru koşmaya başladım.Manah benim odamdaydı ve camdan etrafı gözetliyordu.Odama girdim.''Bana hemen neler olduğunu anlatacaksın küçük hanım!!'' dedi.Bunları anlatamazdım elbette kelimeler yetmezdi.Yatağıma yaklaştım ve tam da benden beklenebileceği gibi...Bayıldım.

Muhteşem Bir Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhteşem Harita!
» Muhteşem Bir Hançer
» Muhteşem(!) Eserim.
» Muhteşem Yüzyıl Rpg
» İlk Kez Karşılaşma ve Muhteşem Bir Hediye.