Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kuzen Kuzene & 71 / 1

YazarMesaj
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

Kuzen Kuzene & 71 / 1 Empty
MesajKonu: Kuzen Kuzene & 71 / 1   Kuzen Kuzene & 71 / 1 Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 8:01 am

Kuzen Kuzene & 71 / 1 J9vfih & Kuzen Kuzene & 71 / 1 030
Philomela Carter & Leonard Luke Carter

Bugün gerçekten güzel bir gün geçecekti. Kuzenimle buluşmaya söz vermiştim, tabi onlarca kuzenimden biriyle. Kampta yaklaşık yedi tane Poseidon çocuğu kuzenim vardı, onlar tanrı tarafından kuzenlerimdiler. Zeus çocukları da yedi taneydi ki hepsi de hem anne hem de baba tarafından kuzenlerimdiler. Yani safkan kuzen diyebilirim onlara. İçlerinden Jenny'den sonraki en kıdemlisi, yani kampa en önce varabileni olan Leo bana kampı dolaştıracaktı. Ondan bunu rica etmiştim, çünkü ablam Stell bana deneyimli birinin kampı dolaştırabileceğini söylemişti. Stell Alyssa'yı kampta gezdirecekti, ben de en yakınım olan Leo'dan rica etmiştim. Kuzen kuzene muhteşem bir gün geçirecektik, biliyordum. Sabah kalktığımda yüzümü yıkadıktan sonra böylesine sıcak bir günde ne giyebileceğimi düşünüyordum. Kampta yeni olduğum için turuncu tişörte hevesliydim üzerime onu geçirdim. Ardından altıma da siyah bir şort giydim. Böylece bütün gün rahatça kopabilecek ve bundan hiç bunalmayacaktım. Yanıma aldığım minik bir omuz çantasının içine suyumu, minik kamp el kitabını ve aynamı koymuştum. Çıkmadan önce üzerime sıktığım deodorantla gün boyu kalıcı ferahlık (!) sağlayacaktım. Saçlarım salık bir şekilde Zeus kulübesine doğru ilerlemeye başladım. Hızlı adımlarla bir numaralı kulübeye vardığımda kapıyı olanca gücümle yumruklamaya başladım. Muhtemelen içeriden çıkan bir Carter bağıracaktı ve beni gördüğünde şakasına bir yumruk atacaktı. Ya da hiçbir şey olmayacaktı, onlar muhtemelen bunlara alışıklardı; kampta onlarca Carter vardı.

Kuzen Kuzene & 71 / 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Gelen Kuzene Ziyaret
» İki Kuzen, İki Okçu.
» Kuzen Buluşması
» Kuzen ile Canavarları Haklamak....