Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk Büyüsü

2 posters
YazarMesaj
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

Aşk Büyüsü Empty
MesajKonu: Aşk Büyüsü   Aşk Büyüsü Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 5:29 am

Normal bir gündü Aldrick için.Her zamanki gibi kahvaltısını yaptıktan sonra yapacak bir şeyler arıyordu. İlk önce tarlalara gitmeyi düşünmüştü. Oradaki çileklerin tadının çok güzel olduğunu duymuştu. Ama bugün çok toktu. Bu yüzden de buraya gitmeyi düşünmüyordu. Sonrasında aklına plaj gelmişti. Kumsalda oturup eğlenebilirdi. Ama zaten çok sevinçliydi. En sonunda kararını vermişti. Kamptaki tanıdığı – kardeşleri hariç – tek kişinin yanına gidecekti. Evet , sevgilisinin yani Thalia’nın yanına gidecekti.

Afrodit kulübesinin önüne geldiğinde eli ayağı titremeye başlamıştı. Çoğu zaman kızlarla konuşamazdı. Hatta Emma’yla sevgili olmasını da en iyi arkadaşları sağlamıştı. Düşünmeye devam ederken cesaretini toplamış kapıyı çalmıştı. Karşısında Anna’yı görünce “ Selam “ diyerek ona gülümsemişti. Anna’da onu içeri davet etmiş, Thalia’yı çağırmaya gitmişti. Aldrick etrafına bakınıyordu. Dolaplardaki t-shirtlere renk renk katlanmıştı. Her şey güzel gibi gözükyordu, fakat içeride ağır bir parfüm kokusu vardı. Etrafına bakınmaya devam ederken bir ses duymuştu. Kafasını sese doğru çevirdiğinde karşısında Thalia’yı bulmuştu. Normalde hızlı biri olduğunu biliyordu Aldrick . Fakat bu sefer geç gelmişti. Tabii ya, kendisi için hazırlanmıştı. Thalia gelirken “ Merhaba ! “ diye bağırmıştı. Yavaş yavaş geldikten sonra Aldrick’in yanına oturmuştu. Aldrick heyecandan öleceğini düşünüyordu .
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Aşk Büyüsü Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Büyüsü   Aşk Büyüsü Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 6:22 am

Sabah erkenden uyanmış yatağımda ayaklarımı uzatmış elimdeki dergide bulunan en son trendlere göz gezdiriyordum.Bu yaz moda olan şey 'renkli' olmaktı.Sayfayı çevirdikten bir-iki saniye sonra Anna odamdan içeri daldı ve "Aldrick geldi." dedi ve saçını geriye fırlattı.Sonra da göz kırpıştırmaya başladı.Göz kırpıştırmaya devam ederken de saçıyla oynamaya başladı.Elimdeki dergiyi kıvırdım ve onun kafasına fırlattım.Tam isabet! 'Ahh!' diye bir inilti çıkardı.Sonra da ona 'Ohh canıma değsin' der gibi bakıp gülümsedim.Ardından da odadan çıkmasını işaret ettim.
Hızlı bir şekilde üstümü değiştirdim,güzel gözükmeliydim,yani her zamankinden daha güzel.Sonra da odamdan çıkıp salona geçtim.
Aldrick orada beni bekliyordu."Merhaba!" dedim etrafa pozitif enerji yanan bir ses tonuyla,özetle bağırdım da denebilir.Yavaş yavaş onun yanına doğru ilerledim ve zıplayarak yanına oturdum.Neyse ki koltuk rahattı yoksa bir taraflarım çok acıyabilirdi...

"Naber aşkitooomm" dedim şakayla karışık.Ardından da ikimiz de güldük."İyiyim aşkıım" dedi o da abartarak.Gülümsedim."Neler yaptın bakalım bugün?" dedim hoş sohbet tebessümümle.
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

Aşk Büyüsü Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Büyüsü   Aşk Büyüsü Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 7:06 am

Neler yaptın bugün ? “ dedikten sonra gülümsemeye başlamıştı Aldrick. Neden gülümsediğini bilmiyordu .
Mutlu muydu, yoksa Thalia ile zaman geçirmekten mutlu muydu ? Bunu bilmiyordu fakat bir şeyden emindi. Thalia ile zaman geçirmek onu biraz daha hayata bağlıyordu.
Düşünceleri devam ederken Thalia onu dürtmüştü. “ Heey, bugün ne yaptın diyorum ? “ dedikten sonra gülmeye başlamıştı. Aldrick ise bir anda irkilerek “ Kahvaltıdan sonra güzeller güzelinin yanına geldim “ dedikten sonra gülümsemeye başlamıştı. Thalia ‘da “ İyi iyi, ne güzel “ dedikten sonra kıyafetini göstererek “ Nasılım ? “ demişti. Tabii bir Afrodit melezi üstüne ne giyse yakışırdı. Fakat Thalia’nın üstündeki kıyafet ona harika gelmişti. Aldrick “ Harika …” demişti. Sonrasında gülerek “ Ya ben nasılım ? “ diye sormuştu. Üstünde kahvaltıya gittiği eşofman takımı vardı. Thalia’nın yanında gerçekten garip duruyordu Aldrick.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

Aşk Büyüsü Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Büyüsü   Aşk Büyüsü Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 6:17 am

Aldrick ile güzel bir sohbetten sonra asıl sormak istediğimi de sormuştum nihayetinde "Nasılım?".Aldrick beni süzmeye başladı,süzerken aynı zamanda gülüyordu."Harika..." dedi.Verdiği cevaptan oldukça memnun kalmıştım."Ya ben nasılım" diye sordu kıyafetlerini işaret ederek.Üstünde gri bir eşofman takımı vardı.Normalde bu eşofman takımlarını pek sevmesem de Aldrick'in üzerinde oldukça güzel duruyordu.Ne giyse yakışır dedikleri bu olsa gerek.Gülerek ona baktım "Hımm hiç beğenmedimi,puanım on" dedim.İkimiz de kıkırdadık bu soğuk esprinin üzerine.""Sanırım bu esprilerim hiç düzelmeyecek." dedim gülmeye devam ederken."Olsun bence çok tatlı." dedi Aldrick.""Ovv yerim seni been" dedim."Belki de asla düzelmeyecek" dedi ve başını 'Vaah vaahh' manasında salladı.Onu dürterek "Heeyy!" dedim.Nedense şimdi ikimiz de kahkaha atıyorduk.Nedenini gerçekten bilmiyordum.Onun yanındayken bazen gerçekten tuhaflaşıyordum ama o da tuhaflaşıyordu.İşte birbirimizi seviyoruz,bu yüzden tuhaflaşıyorduk belki de."Eeee başka başka?" dedim...

Aşk Büyüsü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pegasus'un Büyüsü
» Aşk ve Sihir / Renklerin Büyüsü
» Bölüm 1: Renklerin Büyüsü
» Tanrıçanın İpuçları / Renklerin Büyüsü
» Renksiz Renk / Renklerin Büyüsü