Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasus'un Büyüsü

YazarMesaj
Chase Brandon Lee

Chase Brandon Lee

Pegasus'un Büyüsü Empty
MesajKonu: Pegasus'un Büyüsü   Pegasus'un Büyüsü Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:09 am

Kampta ilk günümde, gezilip görülebilecek her yere götürmüşlerdi beni. Bir yer hariç, orasıda Ahırlar. Aslında Ahırları bir yerde görmüştüm ama... Şimdi yerini bulamıyordum ve ortada başıboş hayvanlar gibi sürekli ortada dolaşıyordum. O sırada at kişnemesi duydum. Muhtemelen bunlar pegasusların kişnemeleriydi, başka birşey olacak değil ya. Ağır ağır yürüyerek ahıra yaklaştım ve içeri girdim. Fazla muhabbete girmek gibi bir huyum olmadığı için görevliden kısa kesip ahırı turlama iznini koparmıştım. Şimdi sıra, o güzelim pegasusları görmekteydi.

Tek tek pegasusları incelerken iki yanıda boş ahırdaki, pencereden giren güneş ışığıyla parlayan altın sarısı renginde bir kürke sahip olan bir pegasus... Aslında büyüleyiciydi, ve bende büyülenmiştim... Gözlerinin renginin ela olması bile beni büyülemişti. ahırın kapısını açıp içeri girdim. İlk önce kanatlarını açıp sinirlenmişti. Bir süre göz teması kurup ona zarar vermeyeceğimi gösterdikten sonra yanına gittim ve elimi nazikçe sarı yelesi üstünde gezdirdim. Hoşuna gitmişe benziyordu açıkçası. Etrafıma baktım ve gördüğüm, üzerinde kocaman ve özensiz harflerle "Şeker" yazılmış torbaya doğru ilerleyip elimi daldırdım. Ardından pegasusa doğru uzattım. Zevkle elimdeki şekeri yedikten sonra onu sevmeye devam ettim. Ardından tatlı bir sesle ve yüzümdeki rahat gülümsemeyle "Bundan sonra senin adın Golden." dedim. Böylece benimde bi pegasusum olmuştu...

Pegasus'un Büyüsü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Büyüsü
» Aşk ve Sihir / Renklerin Büyüsü
» Bölüm 1: Renklerin Büyüsü
» Renk Havuzu / Renklerin Büyüsü
» Hafızamın yardımı / Renklerin Büyüsü