Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jill ile güneşleniyoruz

YazarMesaj
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

Jill ile güneşleniyoruz Empty
MesajKonu: Jill ile güneşleniyoruz   Jill ile güneşleniyoruz Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 2:41 am

Bu sabah çok erken saatlerde kalkmıştım.Hava o kadar sıcaktı ki doğru düzgün nefes bile alamıyordum.Üstüme en ince askılı tişörtümü ve mini şortumu giyip kulübeden dışarı çıktım.Aslında dışarısı kulübeden daha sıcaktı.Öleceğimi falan sanmıştım.Parka gittim.Banklardan birine oturdum ve az da olsa yanmaya çalıştım.Bana yanık ten yakışıyordu doğrusu."Hey Mic,uyumak yerine plaja gitmeye ne dersin,soğuk su seni serinletebilir".Gözlerimi açtığımda karşımda Jill'i gördüm.Bikinisini giymişti ve elinde de plaj havlusunu tutuyordu."Fena olmaz aslında" dedim elimle kendime gölgelik yaparak."Fena olmaz mı?Muhteşem olur." dedi."Hadi kulübene git ve bikinini giy.Arkadaşımı ölüme terk edemem" dedi dalga geçerek.Ardından da elimi tutup beni çekti."Umarım su soğuktur" dedim gülerek kulübeye giderken.

Kulübeye girdiğimde havale geçiriyorum falan sanıştım.Tuhaf.Beynim sulanmıştı sıcaktan.Kulübe artık dışarıdan daha sıcaktı.Hemen odama doğru koştum.Üstüme turuncu-sarı bikinimi giydim.Altına da şortumu.Plaj havlumu aldım ve gözüme de Gucci marka gözlüklerimi taktım.Sonra da koşarak kulübeden dışarı,Jill'in yanına gittim."Artık hazırız,bekle bizi plaj" diye bağırdım."Vuhuuu" diye destekledi beni Jill.

Jill ile güneşleniyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanrı Hermes ile Güneşleniyoruz
» Jill vs. Steve
» Jill Violet Temple
» Jill'e Süpriz Ziyaret