Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Yaşama Başlama

YazarMesaj
Gregor Judas Aquila
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Gregor Judas Aquila

Yeni Bir Yaşama Başlama Empty
MesajKonu: Yeni Bir Yaşama Başlama   Yeni Bir Yaşama Başlama Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 2:43 am

Artık kardeşlerim vardı... Küçükken anneme sürekli neden kardeşim olmadığını sorardım. Diğer çocuklar kardeşlerinden bahsedince de onlara özenirdim. Ama bir süre sonra buna alışmaya başladım, hatta evdeki saltanatımı sevdim bile diyebilirim. Ama şimdi 15'e yakın kardeşim vardı, belki daha da fazla. Ama hiçbirini tanımıyor olmak bende bir çekingenlik duygusuna neden olmuştu. İlk tanıştığım kardeşim Amanda olmuştu. Beni çok sıcak karşılamıştı, odamı göstermişti. İçeri girerken "Ben eşyalarımı yerleştirdikten sonra bana kulübeyi dolaştırabilir misin?" dedim. O da gülümseyerek bunu kabul etti. Odama girdikten sonra bavulumu açtım ve uzun uzun eşyalarımı yerleştirdim. Buraya alışmam uzun sürecekti, ama odamı çok sevmiştim. Birçok eşya koyu kırmızı tonlarındaydı ki kıyafetlerimin çoğunu da bu renk kaplar. Yatağımsa o kadar yumuşaktı ki, bir an kalkamayacak gibi oldum. Aklıma Amanda gelince hemen ayağa kalktım ve Melez Kamp'ı yazılı tişörtümü giyerek salona geçtim. Orada Amanda'nın bir dergiyi karıştırdığını gördüm. Yanına gidip "Umarım seni fazla bekletmemişimdir." dedim. Bir anlık tereddütten sonra da "kardeşim." diye ekledim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Yaşama Başlama   Yeni Bir Yaşama Başlama Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 5:05 am

Uzun zamandır kampta olmamanın verdiği garip bir duygu vardı içimdi. Burayı bu kadar özlediğimi tahmin bile etmemiştim. Canavarların gazabına uğramıştık. Ağır yaralıydım. Uzunca bir süre kendime gelememiştim. Tamamen iyileştiğimde ise hafıcam yerinde değildi. Kısa sürelik hafıza kaybı yaşadığımı söylemişti doktor. Çok zor, çok kötü günlerdi. Onları geride bırakmanın verdiği rahatlık vardı şimdi içimde. Kampa girişimde yaşadığım heyecanı anlatmama imkan yok. Neredeyse 4 aydır uzaktım kamptan. Oldukça değişmişti burası. Tanrılarında pek boş durmadıkları belli oluyordu. Kampın nüfusu neredeyse iki katına çıkmış görmeyeli. Bu durumu en başlarında her ne kadar garipsemiş olsam da alışmalıydım. Bununla da sınırlı kalmayacaktı kamp nüfusu. Her geçen gün yeni melezler geliyordu. Yavaşça kulübeme ilerledim. İçeri girdiğimde hangi tepki ile karşılaşacağımı merak ediyordum. Uzun süredir yoktum, unutulmuş olmam işten bile değildi. Gözlerim dolarak kulübeye girdim. O kadar kalabalıktı ki, bir an yanlış kulübeye mi girdim diye düşünmeden edemedim. Benim yokluğumda ne kadar da dolmuştu burası. Nasıl kalıyorlardı merak ediyordum doğrusu. Biz 7 kişi iken zor sığıyorduk. Aklıma direk Adrian geldi. Koşarak onun odasına gittim. Ancak abim yoktu. Onu ne kadar da özlemiştim. Koskoca 4 ay. Kardeşlerim olmadan, çok zor...

Kalabalık bana garip gözlerle bakarken aralarından Mia'nın bana doğru koştuğunu gördüm. Ben ne olduğunu anlayamadan bana sıkıca sarıldı. Çok özlemiştim kardeşimi. Diğerleri de ardından ne olduğunu yavaş yavaş çözmeye başlamışlardı sanırım. Artık bana bir yabancıymışım gibi değil, sadece acıyarak bakıyorlardı. Acınacak haldeydim zaten. Üzerim oldukça kirliydi. Konuşamayacak haldeydim yorgunluktan. Sıcak bir duşun ardından kendimi yatağıma attım. Yatağımın boş olduğunu görmek beni çok sevindirmişti. Yerimi hep saklamışlar. Bu çok güzel bir duygu gerçekten. Unutulmadığını bilmek... Yatağıma uzandığım gibi uykuya dalmıştım. Yeni gelen kardeşlerimle tanışma fırsatım olmamıştı. Onları görecek halde değildim zaten. Tek istediğim uyumak, uyumak ve uyumaktı. Ertesi gün biraz geç kalkmıştım. Kulübede kimse yoktu uyandığımda. Ne zamandır alıştırma yapmıyordum. Üzerime dolaptan rahat bir şeyler seçtikten sonra hızla dışarı çıkıyordum ki kapının önünde uzun boylu hafif sarısın bir çocukla rastladım. Elindeki bavulu görünce henüz yeni gelmiş bir kardeşimizin olduğunu anladım. Gülümseyerek onu içeri davet ettim. Odasını gösterdim, yerleşmesine yardımcı oldum. Ben aşağıda onu beklerken o da yerleşmeye devam ediyordu. Kulübeyi de gezmek istiyordu haliyle. ''Ah hayır. İlk olarak mutfaktan başlayalım. Ares çocuğu olduğumuz için bizi çok tembel görürler. Ancak temizliğe çok dikkat ederiz. Ve kesinlikle çok şanslısın. Ares çocuğu olmak bir şereftir.'' dedim gülümseyerek.
Gregor Judas Aquila
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Gregor Judas Aquila

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Yaşama Başlama   Yeni Bir Yaşama Başlama Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 6:29 am

Amanda'nın teklifini seve seve kabul ettim. Açıkçası saatlerdir bir şey yemiyordum ve bunun için sabırsızlanıyordum. Ayrıca bundan sonra sürekli yemek yiyeceğim mutfağı görmeyi de çok istiyordum. Ama bir şeyler yemeyi nasıl isteyecektim bilmiyordum. Mutfağa geldiğimizde gözlerime inanamadım. Çünkü böyle bir yeri sadece İkea'da görmüş olabilirdim. Ki oradaki mutfakların bile üç dört katıydı. Her türlü yiyecek vardı, herkesin birlikte rahatça oturabileceği kadar çok masa ve sandalye de vardı. Bunlara rağmen mutfak tam anlamıyla tertemizdi. Sanırım burada katı kurallar vardı ki bunlara alışmam da uzun sürebilirdi. Çünkü evde kendi bulaşığımı lavabonun önüne bile koymazdım. Annem beni bir türlü alıştıramadığı için hep üzülürdü. Şimdiyse bunu yapmam için kılıçla filan zorlanabilirdim belki de. Sonuçta Ares kulübesindeydim ve buradakilerin en sevdiği şey de savaş aletleriydi. Bu sırada karnım Jurasic Park'taki sesleri aratmayacak şekilde guruldadı. Amanda bana bakıp güldü ve "Bir şeyler yemek ister misin Greg?" dedi. Bir an hiç sormayacak sanmıştım. Ama bozuntuya vermemeye çalışarak "Aslında iyi olabilir. Sanırım birkaç saattir bir şey yemeyince böyle oluyormuş. Normalde hiç olmazdı." gibi şeyler söyledim. Saçmalamaya başlayınca ve kockocaman bir dilim pastayı görünce dayanamayıp sustum. Pastamı birkaç hamlede yedikten sonra da ellerimi yıkadım. Sonra Amanda "Şimdi de banyoyu görmeye gidelim." dedi. Yine hemen onayladım ve birlikte yürümeye başladık. Yolda giderken banyoyu kullanma sırasından bahsediyordu. Bir yandan da orayı temiz tutmam için beni uyarmayı ihmal etmiyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Yaşama Başlama   Yeni Bir Yaşama Başlama Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:37 am

İlk günden disipline alışması gerekiyordu. Ares kulübesi her zaman güzel, temiz ve tertipli olmalıydı. Kulübe puanlamalarında birinciliği oynayacaktı. Gerçi Amanda'nın yokluğunda pek iyi bakamamıştı kardeşleri kulübeye. Hatta bir kez ceza aldıklarını duyunca çok öfkelenmişti. Amanda için temizlik takıntı gibi bir şeydi. Her ne olursa olsun Ares kulübesi kendisi gibi, mükemmel olmalıydı. Bu konuda kimseye karşı yumuşak davranmıyordu. Bu ay ki temizlik ise çok daha derinlemesine olacaktı. Amanda'nın yokluğunda kulübe çok pasaklaşmıştı. Buna dur demenin zamanı da gelmişti. Adrian bile her ne kadar dağıtmayı seven biri olsa da temizlikte oldukça yardımcı oluyordu. Herkesten bu özeni beklemek belki saçmaydı. Ama kulübenin katı kurallarından biriydi buda. Greg banyoyu da beğenmişe benziyordu. Kaç yaşında olduğunu bilmiyordum. Adını bile yeni öğrenmiştim. Yüzündeki tebessümlü ifade neşemi bir nebze yerine getirmişti. Belki klişe olacaktı ama ilk günden tertip ve düzenden bahsetmezsem çatlardım. ''Kardeş ilk günden seni sıkmam istemem. Ancak bazı şeyleri başından anlatmak daha yararlı olacaktır. Her ay derinlemesine temizlik yaparız, görev paylaşımı falan. Sende bunda yer alacaksın. Dağınık olmasan iyi olur.'' dedim gülümseyerek. Bana biraz korkar gözlerle bakıyordu. Onu öyle görünce ''Korkma sakın. Hadi odana bir göz atalım. Yerleşmene de yardımcı olabilirim.'' dedim.

Yeni Bir Yaşama Başlama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşama İçgüdüsü / Direnç
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Yeni ev,yeni başlangıç...
» Yeni Bir Sayfa, Yeni Bir Aşk...
» Yeni ev