Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jesy'mle Tanışıyorum

YazarMesaj
Lily Evelyn von Dorff
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Lily Evelyn von Dorff

Jesy'mle Tanışıyorum Empty
MesajKonu: Jesy'mle Tanışıyorum   Jesy'mle Tanışıyorum Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 11:03 pm

Kampa geleli henüz çok uzun süre olmamıştı. Bu kadar kısa sürede bir pegasusa sahip olabileceğim konusunda şüpheli olsam da Pegasus Ahırları'na uğramamla birlikte her şey değişti. Biraz etrafı dolaşmak için kulübemden çıkmıştım. Çok yeni olmasamda yeni sayılırdım ve kampta daha görmediğim bir sürü yer vardı. Hepsini keşfetmek için can atıyordum. Çevreme bakınarak yürümemi sürdürdüm. Daha önce kardeşlerimle gezdiğim birkaç yerin önünden geçmiştim. Fakat, benim istediğim daha hiç bilmediğim bir yere gitmekti ki kısa süre sonra kendimi Pegasus Ahırları'nda buldum. Çevremdeki pegasuslara şaşkınlıkla bakıyordum ve görevli de halimi görmüş olacak bana sadece böm böm bakmakla yetiniyordu. Pegasuslar mitolojiden tanıdığım yaratıklar olsa bile, onları böyle canlı bir şekilde karşımda görmek beni epey şaşırtmıştı. Benimde bir pegasusum olsa ne kadar iyi olur diye düşünmeye başladığım sırada gördüğüm bir pegasusla aniden irkildim. Bembeyaz tüyler, zeytin karası gözler ve ardından o hırçın bakış... Ne kadar da tatlıydı. Böyle bir pegasusumun olması için belki de her şeyimi verebilirdim. Tekrar görevlinin yanına giderek, çekingen bir sesle konuşmaya başladım. ''Şey... Acaba şuradaki beyaz pegasusun bir sahibi var mı?'' Görevli kendinden emin bir tavırla bana cevap verdi. ''Yok, zaten de onu kim alır ki. Fazlasıyla çirkin.'' Evet, biraz alınmıştım. O pegasus hiç çirkin değil, aksine çok tatlıydı. Görevlinin sözlerine aldırmadan bende konuşmamı sürdürdüm. ''Peki o zaman, madem boş, o pegasusu ben istiyorum.'' diyerek pegasusun yanına doğru ilerledim. Görevli karşı bir cevap vermeden işine döndü. Bende pegasusumun yanına doğru ilerledim. Tüylerini okşamaya başlarken bir isim de düşünüyordum. Kısa süreli düşünmemin ardından vereceğim isme karar vermiştim. Kendimden emin bir sesle konuşmaya başladım. ''Senin adın Jesy olsun. Ah tatlı şey, ne kadarda yakıştı ismin.'' Pegasusum Jesy'nin tüylerini biraz daha okşamamaın ardından ahırdan çıktım. Şu an çok mutluydum. Benimde bir pegasusum vardı ve ben pegasusuma kısa sürede çok bağlanmıştım.

Jesy'mle Tanışıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çörek'le Tanışıyorum
» Babamla Tanışıyorum
» Annem ile tanışıyorum.
» Büyükannem ile tanışıyorum.
» İron'la tanışıyorum.