Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)

3 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6) Empty
MesajKonu: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6) Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 8:50 am

O akşam (Poseidon'un sarayından döndüğümüz akşam) yemekte App'e gece bulaşalım anlamında bir takım işaretler yaptım(umarım beni anlamıştır) sonra gece olunca sahile indim ve App'i beklemey başaldım.Bir süre sonra sahilin yakılanrındaki ormanın içinden sesler duydum ve hemen kılıcım Işık Saçanı etkinleştirdim sonra ormana doğru ilerlemey başladım.Kendi kendime şöyle dedim: "Aman esin bir canavardır... bi dakka canavarlar buraya girmezki...neyse ne olcak yada...Harpyalılar..." ormanın içinden App çıktı neredeyse kılıcımı ona saplayacaktım ama bir Harpyalı olmadığı için rahatladım "Hey sakin ol Juli benim App" dedi App bende kılıcımı kapatarak "Ohh özürdilerim App bir Harpyalı olduğunu sanmıştım da..." "Harpyalı mı?" App önce gülmüştü sonra sustu ve yanımdaki kayaya oturdu. "Eee ne oldu neden buluşmak istedin" dedi bende sanki her şey bir kaç saniye önce olmuş gibi yerimden fırlayarak "Ne sen şaka mı yapıyorsun? Orada olanlar... Annen,Poseidon,o muhafızlar su altı ve onlarca garip yaratık,o saray..." dedim bir yadan da zıplaya hoplaya/bağıra çağıra olayları anlaıyordum. Sonra App beni tutu ve ağzımı kapatarak "Sus Harpyalıar duyacak ve evet bu süper bir macera idi fakat biraz daha sesiz..." App birden bire sustu artık bana bakmıyordu neye baktığını çok merak ediyordum ama baktığı şeye bakmaya hatta kıpırdamaya bile korkmuştum çünkü bu App di hiç bir şey onu böyle susturamazdı bir şey haicinde... HARPYALILAR...
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 3:02 am

Juli'nin ağzını kapadım. Ama ne yazık ki çok geç kalmıştım. Juli arkasında ne olduğundan habersizdi. Ya da ben öyle sanıyordum. Sanırım, anlamıştı. Yeniden Juli'ye baktım. İkimizde kıpırdamıyorduk. Juli korkmuş gözüküyordu. Ona bakınca, demek istediğimi anladı ve elini Işık Saçan'a götürdü. Tam o sırada Harpyalı üzerimize atladı. Elimi Juli'nin ağzından çektim ve eğildim. Juli de Işık Saçan'ı, Harpyalı'ya doğru sürdü. Ama kılıçta daha ustalaşmamıştı. Bu yüzden Işık Saçan'ı o kadar iyi kullanamazdı. Öyle de oldu zaten... Işık Saçan, Harpyalı'da sadece bir çizik oluşturmuştu. Harpyalı, atladığı yerden kesik alıp, üzerimden geçerek arkama düştü.

Juli'ye "Daha iyisini yapmalıyız!" diye bağırdım. "Ama nasıl?" dedi. Kemerime bağlı olan Okyanus'un Hakimi'ni çıkardım. Juli'ye bakarak "Bu işi birlikte halledeceğiz." dedim. "Evet" anlamında başını salladı. Ben de Okyanus'un Hakimi'ni, Harpyalı'ya sürdüm. Fakat bu da sadece bir çizik elde etmişti. Juli'ye "Geri çekil!" diye bağırıp, onu geriye doğru ittim ve bu arada ben de Harpyalı'dan uzaklaştım. Okyanus'un Hakimi'ni, yeniden kemerime koyup, bu sefer Su Damlaları yay ve ok takımımı çıkardım. Peki, oklarda da iyi değilim. Ama başka çare mi var? Bir ok atmayı denemek için yayımı gerdim ve bıraktım. Aman tanrılarım! Ok, Harpyalı'ya saplanmıştı. Öyle kalbine falan da zannetmeyin, sadece ayağına. Ama bu onu yavaşlatırdı. Juli'ye "Bu onu yavaşlatır. Kampa doğru koşmalıyız!" dedim. Juli'de korkuyla başını salladı, "Evet" anlamında. Çaresiz koşmaya başladık...
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6) Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 7:08 am

App'le bir birimze baktık ve ben elimi Işık Saçana doğru hareket ettirdim App ne demek istediğimi anlamıştı kıcı etkinleştirir etkinleştirmezhemen kenara çekili bende canavara saldırdım ama kılıçta ok ta iyi olduğum kadar çok iyi değil bu nedenle canavara ancak bir çizik atabildim ve geri çekilmek zorunda kaldım.Fakat App hemen şansını denedi ve önüme geçerek oda savaşmaya başladı.Nafile o da benim kadar gibiydi ama App pes etmedi hemen okunu çıkardı ve canavara bir ok attı.O an içimden kendi kendime şöyle dedim;"O hayır işimiz bitti" çünkü App okta pek iyi değildi o an oku elinden alasım geldi ama buna gerek kalmadı App okunu canavarın bacağına sapladı ve kaçmaya başladık. Kulübelerimizin önüne geldiğimizde bir birimize bakarak "Eeee iyi bir maceraydı..." dedim App oda bana "Şey evet ve okta sandığım kadar kötü değilmişim..." dedi bende arka arkaya yürüyerek "Evet şey bir Harpyalıya daha yakanmadan kulübeerimize geri dönsek iyi olur" dedim ve kulübeme geri döndüm
RP BİTMİŞTİR
(APP'İMİN SÖYLEYECEĞİ BİR ŞEYLER YOKSA)
Kheiron
Yardımcı Admin/Sentor/Kampın Müdür Yardımcısı
Yardımcı Admin/Sentor/Kampın Müdür Yardımcısı
Kheiron

MesajKonu: Geri: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6) Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 3:53 am

Kendine başlık açıp yaptığın görevleri orada belirtmelisin ve oraya linkini yazmalısın.

Bu görev kabul edilmemiştir.

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İki çılgın çılgınlık yapıyoruz
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(3)
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz (4)
» İki çılgın, çılgınlık yapıyoruz! (5)