Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)

2 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2) Empty
MesajKonu: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2) Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 1:45 am

Kamp marketindeki kasiyerden kaçıp yeni çaldığımız öhhm aldığımız mayolarla birlikte son hız plaja koşup hemen bir yer kapttık Iris'le ve eşyalarımızı şezlonglara koyduktan sonra kabinlere gidip yeni mayolarımızı giydik bir süre güneşlenip dondurma larımızı yedik Cool benim güneşelnmekle ilgili bir sorunum yoktu saatlerce orda güneşlene bilirdim ben bir Apollon kızıyım ne olsa ama Iris o bir Amphitrite Çocuğu ve onu denizden uzak tutmak imkansız daha yarım saat olmadı Iris'in denize girme kırizi tutu "Juli denize girelim mi? Bak hava çok sıcak serinleyelim mi?..." Bir süre sonra dayanamayarak "Tamam girelim denize"dedim keşke demeseydim Türkçe öğretmenimiz "En büyük pişmanlını/hatanızı bu kağıda yazın" dedmişti şimdi o kağıt yanımda olsaydı üzerine şöyle yazardım: IRİS'E TAMAM GİRELİM DENİZE DEDİĞİM İÇİN ÇOK PİŞMANIM... Sad
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2) Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 2:22 am

Bana bıkkınlık ile "Tamam." dediği gibi doğruca iskeleye doğru koşup balıklama bir atlayış yaptım. Ama tabiki de Juli'nin arkamdan gelmeyeceğini biliyordum. Sudan kafamı çıkardım. Onu şezlonga ilerlerken yakaladım ve arkasından "Aklından bile geçirme Juli." dedim. Juli beni duydu ve cevap vermeden oflayarak denize girdi. Ben balık gibi yüzüyordum. Juli ise denize sırtüstü yatıp güneşlenmeyi denedi. Ama bu uzun sürmedi. Çünkü Juli beni farketmeden gidip kafasını suya gömdüm. Sudan çıktığında öksürüyordu. Sırtına vurdum. Ağzından bir balık çıktı. Iykk!.. Juli de bu karşılığı verdi. Bana bağrınmaya başladı "Tanrılarım! Beni boğmaya mı çalışıyorsun Iris. Sadece güneşlenmek istemiştim...". O böyle homurdanırken onu gülerek izlemekle yetindim. Ve sonra sözünü kesip "Bana bağırmayı kesersen seni Poseidon'un Sarayı'na götürürüm." dedim gülümseyerek. "Uuuu, bu harika!" dedi sevinçle. Juli'yi kandırmasını iyi biliyordum. "Nefesini tut." dedim. Nefesini tuttu ve Tamam anlamında kafasını salladı. Sonra "Ve şimdi..." sözümü bitirmeden Juli'nin kolundan tutup suyun dibine doğru çektim. Juli yüzmek için gayret göstermiyor gibi görünüyordu. Kolunu sarstım. Demek istediğimi anladı ve yüzmeye başladı. Juli'nin nefesi bitmeyecek kadar da yüzdükten sonra Poseidon'un Sarayı göründü. Juli'ye ne diyorsun? der gibi baktım. Juli şaşkınlıktan suda olduğumuzu unuttu ve ağzını açtı. Panikle ağzını kapadım ve kumlara indik. Gösterişli kapı bize açıldı. İçeri girdik...
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)   iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2) Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 2:51 am

Suda güneşlenmeye çalışıyordum böylelikle hem Irisle suya girmiş olacaktım hemde güneşlenmiş ama Iris buna izin vermedi ve beni boğmaya kalktı "Tanrılarım! Beni boğmaya mı çalışıyorsun Iris. Sadece güneşlenmek istemiştim..." dedim çok sinirlenmiştim Iris sinirim geçsin diğe bana "Bana bağırmayı kesersen seni Poseidon'un Sarayı'na götürürüm." dedi bu fikir aslında çok iyi bir fikirdi ve sinirimde geçmişti bu yüzden "Uuuu, bu harika!" sonra Iris kolumu tuttu ve "Nefesini tut." dedi ardından nefesimi tuttum tek korkum mefesimin bitmesiydi bu yüden içimden binlerce kez Poseidon'a dua ediyordum nefesimin bittmemesi için yalvarıyordum ve sonra tamam anlamında kafamı saladım ardında Iris "Ve şimdi..." dedi ve beni suyun dibine doğru çekti işe yaramıştı suyun altında nefes alabiliyordum başta yüzmediğimi fark edince Iris kolumu sarsdı ve yüzmeye başladık çok geçmeden oradaydık Poseidon'un sarayına gelmiştik...
(bundan sonra olanlar Poseidon'un sarayı başlında olacak)

iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İki çılgın çılgınlık yapıyoruz
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(3)
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz (4)
» İki çılgın, çılgınlık yapıyoruz! (5)
» iki çılgın çılgınlık yapıyoruz(6)