Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda bile rahat yok.

YazarMesaj
Ted Deeply
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Ted Deeply

Plajda bile rahat yok. Empty
MesajKonu: Plajda bile rahat yok.   Plajda bile rahat yok. Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 3:48 am

Kampta bir plaj olduğunu duyduğumdan beri pek rahat değildim.Oraya gitmek istiyordum ama aynı zamanda istemiyordum 6 yılım plajda geçti her gün.Ve o günleri unutmak istiyordum.Ama bir gün korkumu yenip gitmeye karar verdim.Ve şortumu giydim.Sonra bir havlu aldım ve plaja doğru gitmeye karar verdim.Sorun vardı bilmiyordum nerede olduğunu ve gözlüğüde yanıma almamıştım.Ne yapıcağımı düşünürken birilerini gördüm mayo giyiyorlardı belliki plaja gidiyorlardı.Onları takip etmeye başladım.Dediğim doğru çıkmıştı.Plaja gidiyorlardı bende gitmiş oldum böylelikle.Bir şezlonga uzandım ve düşünmeye başladım eski anıları.O mutlu olduğumu sandığım günler.Hepsi bir oyundan ibaretti.Sonra bir şey fark ettim diğer çocuklar bir yere bakıyordu.Nereye baktıklarını öğrendiğimde ise çok kötü sinirlenmiştim.Bu çocuklar benim kardeşlerime bakıyorlardı.Yanımda silah olsa ne güzel olurdu ama maalesef yoktu.Gözlüğümdeki okları kullanırdım ama o da yoktu.İçimden dilemeye başladım.Lütfen lütfen lütfen gözlük koluma gelsin diye.Sonra aniden kolumda bir şeyler oldu.Bileklik kolumdaydı.Hemen gözlük haline getirip taktım ve.Oturduğum yerden 4 tane ok fırlattım.bu uzanan bir çocuğun ellerinin ve bacağının yanına gelmişti.Dokunmamıştılar dokunsalar şu an acı içinde kalırdı.Çocuk oklar nereden geldi anlamamıştı.Şaşkın durumdaydı.Yerimden kalktım ve."Bunların geldiği yerlerde daha sınırsız var." dedim gözlüğü göstererek.Konuşmadılar."Eğer bir daha sizi kardeşlerime bakarken görürsem bu oklar sizi vurucak tamam mı." dedim.Sinirli bir şekilde."Anlaşıldı." dedi hepsi birden.Ve tekrar uzanmaya başladım.5 dakika sonra denize girdim.Gözlükle girip bir tarafıyla çocukları izledim.Akıllanmışlardı.Sonra denizden çıkıp kurulandım ve kulübeye gitmeye başladım.

Plajda bile rahat yok.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda biten ilk gün
» Plajda Paranoyaklık.
» Plajda geziniyorum
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda keyif