Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sihirli eşyamı dediniz ? 2

YazarMesaj
Ted Deeply
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Ted Deeply

Sihirli eşyamı dediniz ? 2 Empty
MesajKonu: Sihirli eşyamı dediniz ? 2   Sihirli eşyamı dediniz ? 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 5:47 am

Annemin verdiği gözlüğü takmıştım ormana koşarken ama hala çok karanlıktı.O yüzden gündüz görünümü diye düşündüm ve birden etraf gündüzmüş gibi görünmeye başladı.Ama canavarlarında yerini bilmiyordum.O yüzden en yakın canavarlar diye düşündüm birden başka yere yakınlaştı.Canavarları gösteriyordu.Nereye gitmeliyim onu da gösteriyordu koşuyordum ama bir şeyi unuttum yanıma silah almadım.Gözlüğün okları işe yarardı umarım.Çok az bir mesafe vardı.Bir ağacın arkasına saklandım.Onlar arkamda olmasına rağmen önüme bakar gibi görüyordum bunlar cehennem tazısıydı.Birini hedef aldım.Ve okun onu vurduğunu düşündüm birden 1 tane ok çıktı ve canavarı vurdu.Zehir çok işe yarıyordu.Ama ölmemişti ama 1 tane daha ok işe yarardı.Tekrar ateş ettim ve cehennem tazısı buharlaştı.Diğerlerine de aynılarını yapmaya başladım.2'şer tane ok atıyordum yenileri gelip duruyordu ama cehennem tazılarının.Artık ard arda ateş etmek zorunda kalıyordum.Sadece 1 tane kalmıştı sonunda.Ona ise attığım oklardan hep kaçıyordu.Ve vücudu bir zırhla kaplanmıştı.Bu nasıl bir şeydi böyle.Sonunda böyle olamicağını anladım ve oku arkasından attım ve arkasına döndü o sırada etrafından dolandım hala ateş ediyordu şaşırtmak için.Arkasına geldim ve gözlüğü çıkarıp kafasına taktım.Annem umarım doğru söylemiştir.Birden tazının yüzü yanmaya başladı.Sonra ondan çıkarıp yüzüme taktım.Ve yüzüne ateş ettim.Tazının.Sonra başka bir tane daha gelmiceğini düşünerek oradan kaçtım ve kulübeme gittim.

Sihirli eşyamı dediniz ? 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sihirli eşyamı dediniz ?
» Aeolus kayıp eşyamı buluyor...
» Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)
» Annemden Sihirli Eşya Alıyorum
» Sihirli Eşya mı ?