Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)

3 posters
YazarMesaj
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2) Empty
MesajKonu: Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)   Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2) Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 2:55 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

Geleli 2 saat olmamıştı. Rex adında satir bana kampı gezdiriyordu ki, başımda parıldayan bir güvercin belirdi. Hayranlıkla tepemdeki şeye baktıktan sonra "Zaten başka bir şey beklenemezdi" dedi gülümseyerek. Benim bir Afrodit Kızı olduğumu, kulübemdeki kardeşlerimle tanışmam gerektiğini söyledi. Ne deseler başımı sallamakla yetiniyordum. Şaşkınken düşünemezdim, 2 saat önce bir melez olduğumu öğrenmiştim ve Rex'in anlattıklarını dinleyip olaylara anlam kazandırmaya çalışıyordum. Şimdi de başımdaki güvercine göre annemin Afrodit olduğunu söylüyordu. Hem bir kulübe dolusu kardeş mi? Ya dışlarlarsa? Ya alışamazsam? İnsanın içinde bir huzursuzluk oluşuyor tabii ki. Rex beni kulübeme götürürken arkadan arkadan mutsuzca yürüdüm.
Kulübe dışarıdan bakımlı ve güzel görünüyordu. Kulübeyi görünce hemen içeri girme isteği ile doldum ve adımlarımı sıklaştırdım. Rex kulübe kapısını çalıp kapıyı açtı. "Kızlar, size yeni kardeşinizi tanıtayım; Hope. Ho, Afrodit kulübesi" dedi içeriyi göstererek. İlk önce burnuma şeker kokusu geldi. İçime çektikçe çekesim geliyordu bu kokuyu. Daha sonra etrafın pespembe olduğunu fark ettim. Aslında pembe sevmezdim ama buraya bayılmıştım. Sonraysa, dünyada gördüğüm en güzel insanları görmüştüm. Onlar da bana bakıyorlardı. "Siz tanışın, ben Kherion'a haber vereyim" dedi Rex ve beni yalnız bırakıp gitti. "Merhaba" dedim utanarak.

İsteyen devam ettirebilir mi lütfen ? Smile
http://scythee.tumblr.com
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)   Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2) Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 8:16 am

Kapıdan güzel bir kız girdi. Oldukça bakımlı ve güzeldi. "Merhaba" dedi utanarak. Yanındaki satir kardeşimizin olduğnu söylemişti. BU duruma alışmıştım artık. Hemen yeni kardeşimiz olan Hope'nin yanına gittim ve " Hoşgeldin aramıza Hoppy. Sana Hoppy dememde sakınca yoktu umarım? " dedim. Sonra konuşmaya devam ettim. " Bu şeker ve güzel kızlar Lara, Alex, Anna, Thay, Marie, Bella, Ophe. " diye tek tek bütün kız kardeşlerimi tanıttım şimdi sıra erkeklerdeydi. Zaten 2 erkek kardeşimiz vardı: " Bu yakışıklılarda Jason ve Aporis. " Hoppy hepsiyle tokalaştıktan sonra bana baktı. Kendimi tanıtmayı unutmuştum. " Ahh nekadar salağım. Bende Claire. Bu süslü kulübenin lideriyim. " dedim ve Hoppy'le tokalaştım. Hoppy benlede tokalaştıktan sonra herkese tektek bakarak " Hepinizle tanıştığıma çok çok memnun oldum. " dedi. Bizi sevmişe benziyordu. Kardeşlerime sinsice gülümsedim. Lara " Hadi sana odanı gösterelim. "dedi. Odaısna götürürken " Bence üstüne rahat bir şeyler giy. " dedim. Hooppy ne olduğunu anlamamıştı ama biradan nasıl olsa anlayacaktı...
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

MesajKonu: Geri: Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)   Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2) Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 4:00 am

Odam, kulübe gibi tatlı bir pembeydi. Kocaman bir dolap (kardeşlerim de kıyafetleri çok seviyordu sanırım), güzel bir yatak, puflar ve bir masa vardı. Odam o kadar tatlıydı ki, sevincimden bağırmak istiyordum. Adının Lara olduğunu anımsadığım kıza teşekkür ettim ve yerleşmeye başladım. Çoğu özel eşyamı yanıma almıştım yetimhaneden ayrılmadan önce, geri kalanları müdirem saklardı. İstediğim zaman gidip alabilirdim. Masama, dolabıma eşyalarımı yerleştirdim. Buraya bir kitaplık alabilir miydim acaba? Kitap okumayı çok severdim. Kitaplarım için de sevimli küçük bir kitaplık hiç fena olmazdı. Bunu Liderime sormalıydım.
"Bence üstüne rahat bir şeyler giy" denmişti. Nedenini anlamasam da denileni yaptım ve eşofmanımı giydim. Saçlarımı düzgünce topladım ve odamdan çıktım.
http://scythee.tumblr.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)   Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2) Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 12:40 am

Yeni bir kardeş mi? Kulübemiz git gide doluyordu.[color=pink]"Merhaba Hope ben Thalia ama herkes Thay der.Umarım çabuk alışırsın.Kampta her yeri gezdirmiştir sana Rex ama gezmediğin yer varsa rehberin olurum"[color] dedim gülümseyerek.Sonra tekrardan odama döndüm ve yere düşmüş olan posteri kaldırdım.Hope odama baktı.Odamın rengi mordu bu kadar pembenin içinde tuhaf gelmesi normaldir.Zaten posterlerin arasından duvar zor görünüyordu ama bir Afrodit kızı her şeye dikkat eder."Gezdirmediği yerler mutlaka vardır" dedi Hope ve gülümsedi."Açıkçası rujuna bayıldım" dedim."Chanel mi?" Kafasını sallayarak onayladı ve salona dönüyorum der gibi bir bakış fırlatıp yanımdan ayrıldı.Ben de posteri düzelttikten sonra ceketimi alıp dışarı çıktım.

Bir Kulübe Dolusu Kardeş mi Dediniz ? (Görev 2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sihirli eşyamı dediniz ?
» Sihirli eşyamı dediniz ? 2
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]
» İki Kardeş