Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıldız Yapımı

2 posters
YazarMesaj
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Yıldız Yapımı  Empty
MesajKonu: Yıldız Yapımı    Yıldız Yapımı  Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 8:57 pm

Uzun bir tatilden sonra tekrar kampa dönmüştüm. Sınırda bir kaç canavarla karşılaşmış, onlarla kılıcımla savaşmak zorunda kalmıştım. Kılıçla aram pek iyi değildi, benim öldürücü silahlarım yıldızlarımdı. Ne var ki, onlar da beni yarı yolda bırakmaya çok meraklıydı. Eskiden sadece 12 tane yıldız alabilen saklı bilekliklerimi, Hephaistos genişletmişti. Artık istediğim kadar yıldız alabiliyorlardı. Şimdi ki sorunum; yıldızlarımın çok çabuk bitmesiydi. Üstelik şuan sadece bir tane yıldızım kalmıştı. Kendimi korumasız hissediyordum, sanki bir canavar gelse anında ölecek, pes edecek gibi.
Meydanda oturup düşünmekten vazgeçtim ve el işleri alanına doğru ilerledim. 'Bu yıldızları yapmasını bilen biri vardır mutlaka' diye düşündüm. Apollon çocukları ve satirler harıl harıl çalışıyordu ama onlara sorma gereği duymadım. Bana bir Hephaistos oğlu lazımdı. Gözüme tanıdık biri takıldı. Pers Angy'yi istemeye geldiğinde sessiz sessiz oturan çocuktu bu. Yanına usulca yaklaştım ve "Selam" dedim. Gözünü işinden ayırdı ve karşılık verdi "Selam" "Bölmüyorum değil mi?" "Hayır hayır" "Peki, sana bir şey soracaktım" deyip konuyu açtım. "Yıldız yapımını biliyor musun?"
http://scythee.tumblr.com
Jimmy Turner
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jimmy Turner

Yıldız Yapımı  Empty
MesajKonu: Geri: Yıldız Yapımı    Yıldız Yapımı  Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:01 pm

O sabah kalkar kalkmaz dev alet çantamı ve üzerinde çalıştığım mızrağımı alıp el işi alanına gittim. Henüz kimse gelmemişti, bende masalardan birine oturup mızrağın üzerinde çalışmaya başladım. Çalışırken kendimi tamamen işe veriyordum, bu nedenle kısa sürede etrafın Apollon çocukları ve satirler ile dolduğunu görmemiştim.Satirler çeşitli boyutlarda Pan heykelleri yapıyor,Apollon çocukları ise ne yaptıklarını belli etmeden harıl harıl çalışıyordu. Bir süre sonra silahım üstünde çalışırken ''selam'' diye bir ses duydum.Başımı çevirince bunun bir kızdan çıktığını anladım.Bu kız bana tanıdık geliyordu.Sonra hatırladım,bu kızı Pers Claire`i istemeye gittiğinde Afrodit kulübesinde görmüştüm.Böyle düşünürken cevap vermediğimi hatırladım ve ''selam'' dedim.

-''Bölmüyorum değil mi ? ''
-''hayır,hayır''
-''peki sana bir şey soracaktım,yıldız yapımını biliyor musun ? ''

Yıldız deyince aklım karışmıştı,bu düşüncemi fark etmiş olacak ki çok hızlıca bir şey çıkardı ve bana uzattı.Elimde alınca bunun uzak dövüşte kullanılan bir tür ninja silahı olduğunu gördüm,elimi kenarına değdirince tahmin ettiğim gibi kör olmadığını anladım.Bunun yapımı gayet basit olurdu.Kıza döndüm ve ''yapımı oldukça basit olacaktır'' dedim.Kısa süre içinde kızın bana uzattığı yıldızın tıpatıp aynasını yapmıştım bile.
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Yıldız Yapımı  Empty
MesajKonu: Geri: Yıldız Yapımı    Yıldız Yapımı  Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:53 pm

Jim yıldızımın aynısını yaparken ağzımı açmış izliyordum. Hem hızlıydı, hem de ne yaptığından kesinlikle eminmiş gibi görünüyordu. Çok kısa bir süre içinde yıldızım aynısını yapmıştı. Hiçbir şeyi kaçırmadan izlemeye dikkat etmiştim. Eğer tek başıma yapmak istersem, kesinlikle yapardım. Ama onun kadar iyi bir iş çıkarabileceğimi sanmıyordum. "Vay canına, teşekkür ederim!" dedim gülümseyerek. Yaptığı yıldızı elime aldım ve bıçak kısımlarını inceledim. Benimkinden çok daha keskindi. "Bu çok süper bir şey" dedim gülümseyerek. "Yardım edebildiysem sevindim" dedi. "Şaka mı yapıyorsun! Çok sağol. Yapımını kaptım sanırım ama kaldığım bir yer olursa sorarım" dedim. "Her zaman" dedi. Tekrar teşekkür ettim ve kulübeme mutlu mutlu yürüdüm.
http://scythee.tumblr.com

Yıldız Yapımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gecede bir yıldız; Asta
» Silah Yapımı
» Hermes Kulübesi El Yapımı Ürünler Köşesi
» Şarap yapımı dersi. (29 Haziran - 6 Temmuz)