Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Avatar-İmza yapımı    Avatar-İmza yapımı  Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 11:35 pm

Aslında özel mesajla soracaktım ama yinede burada başlık açayım dedim. Benim gibi kafasında soru işareti olanlarında cevapları verilmiş olur hem. Ben ''Avatar-İmza Yapımı'' bölümüne yardımda bulunmak istiyorum. Başlık açabilir miyim orada kendime özel? Şimdiden teşekkürler. (:
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Avatar-İmza yapımı    Avatar-İmza yapımı  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 12:58 am

Açabilirsin Serena Smile İstersen Laudomia'nın yardım başlığına yazanlara da yardımcı olabilirsin... tamamen sana kalmış Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Avatar-İmza yapımı    Avatar-İmza yapımı  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 1:07 am

Hmm o ne der bilmiyorum. Belki istemez. Bir bakarız artık. Teşekkürler Athena... Very Happy

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laudomia/Avatar-imza yapılanlar.
» Mnemosyne'den avatar imza istekleri
» Silah Yapımı
» Yıldız Yapımı