Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeraltına iniyoruz...

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Yeraltına iniyoruz... Empty
MesajKonu: Yeraltına iniyoruz...   Yeraltına iniyoruz... Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:44 am

Kulübemde oturmuş şarap içiyordum. İki hafta önce silahım Madness'i kaybetmiştim. Styx nehrinde kırılmıştı. Birden biri kapıyı büyük bir gümbürtü ile çaldı. Kapıyı açtığımda karşımda en iyi dostum Iason'u gördüm onu iki haftadır görmüyordum. Haftalardır babasının atölyesinde bulduğu demiri işliyordu. " Sonunda! Bitti! Tek kalan onu Styx nehrinde soğutmak! " diye bağırdı bana. Bu çok iyi bir haberdi.

Hemen pegasuslarımızın yanına gittik. Iason Red Manenin üstüne geçti. Ben de Cabernet'e bir iki üzüm verdikten sonra yola çıktık. Yolda " Yeraltına inmenin güvenli yolunu buldum! Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık! " diye bağırıdm. Burayı biliyor gibiydi Iason " Umarım yanında birkaç drahmin vardır. " dedi. Elimi cebime attım ve karıştırdım. " On drahmi var bende. Sende ne kadar var? " diye sordum. Kasvetli bir ifade ile " Neredeyse tüm param kulübemde kaldı. Sadece beş var. " dedi. Yetmezse zorla girerdik.

Yolculuğumuz bittiğinde NSÖ Plakçılığa gelmiştik. Kapıdan içeri girdik. Lobide bir iki ruh gibi insan. Eski model döşemeler vardı. Iason genelde makineler ile arası iyi olduğundan pek insanlarla konuşmayı bilmediği için parasını bana uzattı ve göz kırptı...
Steve J. Christensén
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Steve J. Christensén

Yeraltına iniyoruz... Empty
MesajKonu: Geri: Yeraltına iniyoruz...   Yeraltına iniyoruz... Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 3:59 am

Yaşam formları ile aram pek iyi değildir. Melezler ile gayet rahat konuşurum ama onun dışındaki şeyler pek ilgimi çekmez. Bu nedenle drahmiyi Eryx'e verdim ve göz kırptım. Ne demek istediğimi hemen anladı. Athena çocuğu olsa bu kadar çabuk anlayamazdı. 8 yıldır birlikte olmanın bize sağladığı bir avantajdı bu. Etrafa bakınmaya başladım ben. Eryx ise sıkı bir pazarlığa girişmişti.

İşler pek iyi gitmiyordu. Ruh gibi gözüken adam '' Hayır. Olmaz, en az 30 '' diyip duruyordu. Eryx ise '' Abicim çıkınca öderiz, veresiye falan yokmu ? '' diye soruyordu. Etraftaki diğer ruhlar giderek sinirlenmeye başlamışlardı. Eryx bunu göremiyordu. Çünkü pazarlık ile uğraşıyordu. durum iyi değildi. Oturup bu moruklar ile kavga etmek hiç işime gelmiyordu. Sesler iyice yükselmeye başladı. Eryx'in etrafını sarmaya başladılar yavaş yavaş. Tam o anda bir asansör kat geldi. Biri yer altından çıkıyordu. '' Dinnkkk'' sesi ile kapı açıldı. Oldukça çevik davranarak Eryx'i kolundan tuttum ve asansöre doğru koşmaya başladım. Asansörün içine binince en alttaki tuşa sürekli bastım. Adamlar bize doğru koşmaya başlamışlardı. Eğer kapı hemen kapanmaz ise halimiz hiç de iyi değildi. Neyseki kapı kapandı. Eryx kolunu tutuyordu. Bileğini çok sert sıkmışım. Bileği morarmıştı. Bunu daha önce yüzlerce kez yapmışım gibi bir bakış fırlattı bana ve bir şarap oluşturdu. Şarabı içtiği zaman bileği iyileşmeye başladı. İlk engelden kurtulmuştuk. Şimdi ise işimiz çok daha zordu

RP BİTMİŞTİR!

Devam : http://olimpos.my-rpg.com/t5744-akam-yemei-olmaya-niyetimiz-yok#107901

Yeraltına iniyoruz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biz Aşağı İniyoruz!
» Yerin 'dibine' iniyoruz.
» Yeraltına Giriş
» Yeraltına Giriş
» Yeraltına Gezi.