Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 13

+2
April Marcella Temple
Pearl Chérie Dior
6 posters
YazarMesaj
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 12:33 am

Bu sabah diğer sabahlardan daha erken uyanmıştım. Güneşin kirpiklerimi öpmeye başladığını hissettiğimde yatağımdan gerinerek kalktım. Bugün denetlemenin yapılacağını dün konuşmalardan öğrenmiştim. Kaçışım ve Hope'la konuşmam bana gerçekten iyi gelmişti. Kendi düşüncelerimi toplayabilmiştim. Çekingenliğin, özellikle de benim üzerimde bir sonu vardı. Yatağımdan kalktım ve ayaklarımı aşağıya sarktım. Herkesin uyuduğunu biliyordum.

Kalktım ve geceliğim üzerimdeyken kulübeden çıktım. Dışarıda iki kova su duruyordu. Sıkıca kovaları kavradım ve çeşmeden doldurdum. Hızlıca geri döndüm ve kovaları kulübenin girişine koydum. Bu sefer, aktif olma sırası bendeydi. Sıkılmıştım ve artık kendi özümü kardeşlerimle tanıştırmak istiyordum. Yavaş ve zarif bir hareketle yatakların yanına gittim. Elime boşta kalan diğer kovayı aldım ve diğer elime de tahtadan bir kaşık aldım.

Zıplayan adımlarla ikisini birbirine vurup sesler çıkarmaya başladım. "Hadi bakalım, kalkın temizlik vaktiii." diye bağırmaya başladım. İrkilen sesleri duyuyordum. Muzip bir şekilde gülümserken hızlıca yukarıya çıktım ve orada uyuyanların kapısında da davul çalmaya başladım. Herkes yavaş yavaş uyanıyordu. Kahkahalar atarak aşağıya indim ve yeniden herkesin başına davul çaldım. Artık neredeyse herkesin uyandığını fark edince elimdeki kovayı bir köşeye koydum ve temizliğe başladım.

Kimi zaman uyanmayanları dürtüklüyordum, kimi zaman da yerdeki çöpleri topluyordum. Gerçekten pasaklı bir kulübeydik; ama iyi çalışıyorduk. Hızlıca camların yanına gittim ve pencereleri açtım. İçeriye temiz hava girerken neredeyse uyanmayan kimsenin kalmadığını fark edince gülümsedim. İnsanların garip bakışlarını üzerimde hissediyordum, çekingen olan benin böyle aniden değişip, cıvıldadığına anlam veremedikleri her hallerinden belli oluyordu. Zarif bir hareketle yatağımın üzerine zıpladım ve yatağımın örtüsünü düzelttim.

"Hadi ama, ceza almak istemeyiz değil mi?" diye bağırdığımda ben kahkahalarla gülüyordum. Düzen konusunda iyi olduğum için yeniden düzenleme işlemini elime geçirmiştim. Hızlıca yerleri süpürüyordum. Artık kulübenin de uyanmaya başladığını ve temizliğe başladığını görünce gülümsedim.

April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:11 am

Sabah kova sesleriyle uyandım. Gözlerimi açtım ve aklıma bugün temizlik denetlemesinin olacağı geldi. Aşağıdan gelen seslerin ilk önce Kate'e ait olduğunu düşündüm. Birazdan uyanmadığım için baştan aşağı sırılsıklam olacağımı biliyordum. Yine de umursamayıp gözlerimi kapadım.

O da ne? Başımı çatlatan bir davul sesi! Kate asla bu girişimde bulunmazdı. Diğerlerinin itiraz edercesine bağrıştıklarını duydum. Bazıları ise uykulu bir şekilde mırıldanmakla yetiniyorlardı. Saçımı topladım ve pijamalarımla bu davulcunun kim olduğunu öğrenmek için aşağıya indim.

Bu sesi çıkaran yeni kardeşimizdi. Şaşırmış olmakta haklıydım. Çünkü genellikle kimseyle konuşmaz ve gülmeye bile çekinirdi. Benimle birlikte birkaç kişinin daha uyandığını görünce gülümsedi. Kate de onun bu hareketini beğenmiş gibi gözüküyordu. Kız bizi de davet ederek temizliğine döndü.

Gülüyordu. Onu böyle mutlu görünce benim de hoşuma gitti. Kulübeye alışmış görünüyordu. Ben de itiraz etmeden, gülerek merdivenlerden koşar adımlarla indim ve bir temizlik önlüğü kapıp pijamalarımın üzerine geçirdim. Yeni kardeşimiz Bayan Kuğu (!) bizi böyle gördüğüne sevinmişti. Ben de bir temizlik bezi alıp Bayan Kuğu'nun yanına koştum. Ona bakıp gülümsedim. O da bana gülümsedi. Sonra camlara dönüp elimdeki temizlik bezini kullanmaya başladım.

En son April M. Costa tarafından Salı Mayıs 24, 2011 2:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:28 am

Uykusunun en güzel anında davul sesleriyle uyanmıştı. Eğer uyanmasaydı Kathe'nin onu ıslatacağını biliyordu.Bu yüzden sinirli bir şekilde ve gülümseyerek. Böyle biriydi Fred çünkü. Yataktan kalkarken gülümsemesini bozmamıştı. Üstünü değiştirirken hafif bir şarkı mırıldanıyordu. Giyinmesini bitirdikten sonra aşağıya inmeye başladı.

Aşağı indiğinde Kathe'yi bekliyordu. Fakat daha önceden tanışmadığı kardeşini görmüştü. Fred çok uzun süredir yoktu ve yeni kardeşlerinin olması normaldi. Kardeşine bakarken onunda kendisine baktığını fark etti. Kardeşine gülümsedi ve kardeşinin diğerlerini uyandırmak için gidişini izledi.

Bir süre sonra bütün herkes toplanmıştı. Nedense Fred dışında herkes ıslaktı. Erken kalktığı için ıslanmamıştı herhalde. Sadece birkaç kişi eksikti. Onların gelmelerini beklerken kardeşlerini süzüyordu. Çoğunu tanımıyordu.Fred için bu önemli değildi. Elinde sonunda hepsiyle iyi anlaşacaktı ve çok iyi kaynaşacaklardı. En son kardeşine bakarken sonuncu kardeşinin de geldiğini gördü.O da ıslaktı. Artık herkes buradaydı . Görevli olduğunu tahmin ettiği kişi görev dağılımını anlatmaya başlıyordu.
D. Juliet Sera Châtillon
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
D. Juliet Sera Châtillon

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 2:39 am

Sabah sabah uykunun en güzel yerinde uyandırılmak gerçekten berbattı. Galiba Bayan Kuğuya küçük bir tuzak hazırlayacaktım. Yatağımın dibinde davula benzer sesler çıkarması ile safça yüzüne baktım. Sanki ‘Asla kaçamazsın elimden cadı!’ der gibi bakıyordu. Tamam, tamam. Kalkmıştım işte… Yavaşça terliklerimi giyip üstüme çeki düzen verdim. Hızla merdivenlerden aşağıya indim. Etrafa bakmama gerek yoktu herkes resmen sıraya dizilmiş gibiydi. Birden kahkaha attım. O kadar abartmış olmalıydım ki herkesin yüzü bana dönmüştü. ‘‘Ne var? Oldukça komik görünüyorsunuz.’’ diyerek durumu atlatmaya çalıştım. Neyse ki fazla üzerimde durulmadı. Etrafa biraz daha dikkatli bakınca sevgili ablacığımı gördüm. Eh durur muyum? Hemen koşarak sarıldım ona. ‘‘Özledim.’’ diye cevap verdim gülümseyerek. Eh ailenin küçüğü olmak fazlasıyla güzeldi. Hemen koltuğun üstüne bırakılmış olan önlüklerden birini alıp üstüme geçirdim. Daha sonra ise kulübenin ortasında bağırmaya başladım. ‘‘Çarşaflar benim! Kendi düzenime göre düzenleyeceğim haberiniz ola, sesini çıkartanı ıslatırım!’’ Hemen yatakların yanına koşarak kirli çarşafları çıkartmaya başladım. Gerçekten pasaklı bir kulübeydik ancak bu temizlikten sonra tüm kamp bizi konuşacaktı. Adım gibi biliyordum.
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 4:53 am

Bütün herkes uyanmıştı. Kendimi fazlasıyla atak hissediyordum. Yeniden o çekingen halimden kurtulmak çok güzeldi; eski halime döndüğümü hissettikçe mutlu oluyordum. Etrafımdaki çoğu kişinin bana garip bakışlarıyla karşılaşmış olsam da umursamadım.

Pencerenin tozunu alıyordum birden yanıma April geldi. Bir an için göz göze geldik.Bir an için dış görünüşümüzün benzediğini düşündüm. Sanırım annelerimiz aynı olduğu için. Ne kadar akıllıyım değil mi? Derinden bir gülümseme yolladım April'e. Kendimi çok atak hissettiğim için bağırmadan edemedim.

"Tuvaletleri içinizden en son uyanan temizlesin."diye bağırdım, tamam bu benim işim değildi; ama kendimi dengesizliğimin son demlerinde, gibi hissediyordum. Güle oynaya herkesin temizliğe başladığını fark edince gülümsedim. Kardeşlerimden birinin oflayarak yukarı çıktığını görünce dayanamadan güldüm. Herkes eline bir şeyler almış temizlik yapıyordu. İşte bu birliği seviyordum. Aslında daha adını bilmediğim kardeşlerim vardı. Karıştırmayın orasını.

Kardeşlerim, temizlik yaparken istekli görünmüyorlardı. Sanki büyük bir zorlama varmış gibiydi. Birden kendimi yarış atı gibi hissetmiştim. Herhangi bir sınav mıydı bu? Hayır, ama yapılması gerekiyordu. Bazı şeyler de ciddilikten uzak olarak son safhada yapılabilir bence. Birden yerde demin insanları uyandırmak için kullandığım kova gözüme takıldı. Yanında da birkaç kova daha vardı. Elimdeki bezi bıraktım ve yataktan aşağıya indim. Gördüğüm bütün boş kovaları topladım ve ters döndürdüm.

Belki de her şeyi daha eğlenceli hale getirebilirdik. Elime ilk bulduğum şeyi geçirdim. Baktığımda bunun bir deniz gözlüğü olduğunu fark ettim. Gülmeden edemedim. Deniz gözlüğü, yeterli değildi, en azından benim yapmak istediğim için. Biraz daha bakındım ve bir kaşık buldum. Kaşığı sıkıca kavradım ve kovalarımın başına geçtim.

Önce iki defa kovaya vurdum ve kardeşlerimin ilgisini çekmeye çalıştım. Birkaç bana dönene kafayı fark edince içimden geçen bir biçimde bu sefer daha ahenkli olarak kovalara yavaş yavaş vurmaya başladım. Ne yaptığımı anlayan birkaç kişi de ellerindeki bezleri duvara ritimli bir şekilde sürtmeye başladılar. Süpürgeler, arkadan cırt cırt diye efekt veriyordu. Evet, hayatın ritmi varsa bu da temizliğin ritmiydi. Dum tıs tıs cık cık cık tıs taka tıss tıss Kardeşlerimin eğlenmeye başladığını fark edince daha çok gaz vermek için çevremde bulduğum her şeyle müzik yapmaya devam ettim. Bir yandan temizlik yapıyor ve bir yandan da eğleniyorduk.

"Heey, hadi bakalım, temizliğin ritmi..." dedim ve kimi zaman alkış sesleriyle kardeşlerimi gaza getirmeye çalıştım. Giderek artan seslerle gerçekten hoş bir ortam oluyordu. Birden ritmimizin "We will rock you" adlı şarkıya kaydığını hissedince dayanamadan kahkahalar attım.
Thomas London
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimePerş. Mayıs 26, 2011 5:36 am

Kampa geleli 15 dakika olmuştu ama hemen hemen her şeyi öğrenmişti Thomas. Sadece kardeşleriyle tanışmak kalmıştı. Onu da yapmak için kampın danışmanlarından olan Demeter’in kızıyla kulübesine doğru ilerliyordu. Yürürken babası aklına geliyordu. Büyük bir ihtimalle başına gelenleri bilmiyordu .Ama yine de umutla oğlunu bekliyordu. Babasını normal de fazla sevmese de, şimdi çok özlemişti. Düşüncelerini dışarı vuramıyordu yine. Gözlerinden yaş gelmişti. Aynı zamanda kardeşleriyle tanışmak için kulübeye de varmışlardı. Gözlerinin yaşını sildikten sonra kapıyı tıklattı. Biri sinirli bir şekilde kapıyı açmaya gelirken korkuyordu. Ya yeni kardeşlerine alışamasaydı ? Ya onu dışlasalardı ?Kapıyı sarı saçlı uzun biri açtığında kendisine tip tip bakıyordu. Gülümseyerek “ Sen Amphitrite’nin oğlu musun ? “ diye sorunca kafasını salladı. İçeri baktığında temizlik vardı. İlk günden temizlik , kardeşleriyle kaynaşmasını sağlayabilirdi.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 13 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 13   Denetleme 13 Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 10:12 pm

Değerlendirmede.

Denetleme 13
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 10
» Denetleme 14.
» Denetleme 15.
» Denetleme 12.
» Denetleme 10