Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum

2 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

"Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum Empty
MesajKonu: "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum   "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:11 am

Bugün yepyeni bir melez gelmişti Kampımıza. Üstelik bu melez Hera'nın manevi çocuğuydu. Ben de hoşgeldin demek için onun kulübesinin olduğu yere gittim. İlk defa Hera'nın kulübesine giriyordum. Kapıyı çaldım ve karşıma bir çocuk çıktı. Benden biraz büyük duruyordu. Beni görünce "Sanırım kardeşlerimden birini görmeye geldin. Sen içeri geç ben çağırırım." dedikten sonra hemen içeri girdi. Ben de arkasından "Hayır hayır kardeşlerin için gelmedim. Sadece Kamp'a hoşgeldin demek için ve tanışmak için geldim. Ben Apollon kulübesinden Theodor. Fazla uzun geldiyse takma isim de kullabilirsin." dedim. Çocuk bir an şaşırmış bir şekilde baktı. Sonra gülümsedi ve "Ben de Damon. Sen de istediğin takma adı kullanabilirsin." dedi. Gülümsedim ve elimi uzattım. "Tanıştığımıza memnun oldum Damon." dedim. Bu sırada Hera kulübesinin salonunda oturuyorduk. Birkaç dakika havadan sudan konuştuktan sonra "Hey Damon, eğer merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım." dedim. Damon biraz tereddüt ettikten sonra "Aslına bakarsan Teo, manevi annemi görmek isterdim. Beni kabul ettiği için ona teşekkür etmeyi çok istiyorum." dedi. Ben de hemen ayağa kalktım ve "O zaman ayağa kalk ve birlikte anneni ziyaret etmeye gidelim." dedim. Sonra birlikte Pegasus Ahırları'na doğru yürümeye başladık.
Damon R. Trully
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Damon R. Trully

MesajKonu: Geri: "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum   "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 7:23 am

Bugün Melez Kampın'da ilk günümdü ve Manevi kardeşlerimle birlikte oturuyordum birden kulübenin kapısı çalındı ve karşımda bir çocuk belirdi kardeşlerimi görmeye geldiğini sandım ama benim için gelmiş meğerse bana hoşgeldin demek için gelmiş adının Theodor olduğunu söyledi ama Teo diyebileceğimi ekledi bana "Hey Damon eğer merak ettiğin bir şey var varsa sorabilirsin elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım" dedi.Ben de ona "Aslına bakarsan Teo, manevi annemi görmek isterdim. Beni kabul ettiği için ona teşekkür etmeyi çok istiyorum" dedim.Bana onunla gelmemi beni anneme götüreceğini söyledim bende onayladım bana elini uzattı aslnda hala tereddütlüydüm çünkü fazla dost canlısı davranabildiğim görülmemiştir bu yüzden babam beni evden attı hiç arkadaşım olmadı onlara güvenebilirmiyim bilmiyorum ama yine de Teo'ya bu seferlik güvenmek istedim onunla birlikte ahıra gidip onun pegasusuna bindik beni Empire State Binasına götürdü merakla niye buraya geldiğimi sordum bana "Görürsün" dedi.İyice meraklanmaya başladım o sırada ondan kurtulup kılıcımı çektim bana "Ne yapıyorsun?" diye sordu ona "Niye buraya geldik ne istiyorsan söyle yaparım" dedim.Bana Olimpos'un burada olduğunu gösterdi ona kılıcımı dayadım ve yürümesini söyledik içeri girdik oradaki görevliye bir şeyler mırıldandı görevli ona bir anahtar verdi ve asansöre bindik Teo bir tuşa bastı ve birden asansör hızlandı asansör durduğunda bambaşka bir yerdeydim tanrıların heykelleri her yerdeydi Teo 'ya dayadığım kılıcımı kaldırdım yürümeye başladık beni bir eve getirdi evin verandasına girip kapıyı çaldık o sırada kapıyı bir kadın açtı ve bize "Hoşgeldiniz melezler nasılsınız?" diye sordu.Nasıl olduğunu anlamadım ama o an onu tanıdım o Hera idi.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum   "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 3:53 am

Arkamdan gelen sesle irkildim ve o tarafa döndüm. Karşımda çok güzel bir kadın duruyordu. Elbisesi bende huzur uyandırmıştı. Zeus gerçekten güzel bir eşe sahipti anlaşılan. Ona gülümsedim ve Damon'un konuşmasını bekledim. Bana bakışları biraz gergin görünüyordu. Bu yüzden Hera'ya döndüm ve "Merhaba Tanrıçam. Sizinle tanışmak benim için büyük bir onur doğrusu. Hakkınızda çok şey duydum, ayrıca dünyadaki en önemli şeylerden biri olan Tanrıçası olmanız bende merak duygusu uyandırıyordu." dedim. Hera bana ışıltılı bir şekilde gülümseyip "İltifatların çok güzel Apollon oğlu. Umarım huyun baban gibi değildir de yakışıklılığınla kızları kullanmaya çalışmazsın." dedi. Ben de sessiz kalmayı seçtim ve bu sırada Hera'nın ilgisi Damon'a çevrilmiş oldu. Oğlunun konuşmasını istiyordu sanırım. Bu yüzden "Hoşgeldin oğlum. Seni bu kadar kısa sürede görmek gerçekten harika. Theodor seni buraya getirdiği için çok mutlu oldum." dedi. Damon hala stresli görünüyordu. Belki de benim yüzümden böyledir diye düşünerek "Önemli değil Tanrıçam, benim yerimde kim olsa böyle yapardı. Şimdi sizi biraz baş başa bırakma zamanı sanırım. Damon seni Paris'in yanında bekliyor olacağım. İyi eğlenceler." dedim. Damon kafasını salladı, Hera da elini. Ben de Paris'in yanına gitme amacıyla yürümeye başladım. Yaptığım şey beni gerçekten iyi hissettirmişti. "Umarım iyi anlaşırlar." diye içimden geçirdim.
Damon R. Trully
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Damon R. Trully

MesajKonu: Geri: "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum   "Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:24 am

Şu an gerçekten bayağı bir gergindim doğam böyleydi yapacak bir şeyim yoktu annem karşımdaydı en azından Manevi Annem burdaydı bu da bir başlangıçtı hala gerginliğimi üzerimden atamamıştım en sonunda Hera konuşmayı başlattı "Hala aklında bir sürü soru var değilmi Damon?" ona baktım ve ciddiyetimi kaybetmeden "Buraya gelmemin tek sebebi beni neden seçtiğin ve geçmişimle ilgili hiç bir şeyi neden hatırlamıyorum?" bana gülümseyerek yaklaştı içime bir huzur girmeye başlamıştı ama kendimi kasınca tekrar kederle doldum "Seni seçmemin nedeni babandı" ona şaşkın bir biçimde baktım ve "Nasıl yani üvey babam mı?" tanrıça bana bakarak gülümsedi ve "Hayır Damon" dedi ve ellerini başıma koydu birden kafamda bir sürü görüntü belirdi babamın Ares olduğunu ve 2 tane Apollon çocuğu kardeşim olduğunu öğrendim görüntüler gittiğinde hafızam yerindeydi öfkeden deliye dönmüştüm kılıcımı çektim ve sandalyeye "Neden!" diye bağırarak vurdum Hera gayet sakin bir biçimde "İçindeki kötüyle olan savaşını kazanabilceğini biliyorum ama şimdilik git" dedi ve elini uzattı gözümü son anda kapattım belli bir süre sonra kapattığımda Teo'nun yanındaydım bana şaşkın bir ifadeyle bakarken ona kızgın bir biçimde "Hadi gidelim!" dedim,ve kampa doğru uçmaya başladık.

"Anne" ve Oğlu Kavuşturuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neptün'ün Oğlu
» Denizin Oğlu
» Göklerin Oğlu
» Hermes ile Oğlu
» Tanrıların Tanrısı ve Oğlu