Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eski hayatıma ait izleri yok ediyorum...

YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Eski hayatıma ait izleri yok ediyorum... Empty
MesajKonu: Eski hayatıma ait izleri yok ediyorum...   Eski hayatıma ait izleri yok ediyorum... Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 2:50 am

Hala odama yerleşememiştim. Tüm eşyalarım burada değildi. Pegasusum Cabernet'in yanına geldim. Her zaman yanımda bulunan üzümlerden biraz verdim. Yaşça büyük olduğumdan kendi evim vardı. Annemi yakın bir zamanda bize geldiğinde kaybetmiştim. " New York'a dostum!" dedim. Anlamış gibi kişnedi ve uçmaya başladık...

Bir süre sonra beni güzel bir yerde bıraktı. Eski sokaklarımda gezdim biraz. Arkadaşlarımla selamlaştım. Onlara buradan gideceğimi söyledim. Evime geldiğimde anahtarım olmadığını hatırladım. Hemen alt komşumuz Thomas'dan anahtar istedim. Anahtarı aldım ve vedalaştık. Evin kapısını açtığımda bir adet bavul hazır. Her yer toplanmış ve bir adet not bulunuyordu. Notu açtım " Eryx, tüm olacakları biliyordum. Eğer bunu okuyorsan ben çoktan ölmüşümdür. Seninde melez kampında olman gerek. Altına bir banka hesabının numarasını bırakmıştı. Neydi bu hesap. Bavuluma annemin en güzel resimlerinden birini koydum. Nottaki hesabı kontrol etmek için apar topar evden çıktım. Pegausumu çağırıp bavulu koruması için ona bıraktım. Sis yüzünden onu benim evcil köpeğim sandıklarını umuyordum.

Bankaya geldiğimde hesabı açtırdım. İçinden yüklü miktar para ve bir adres çıktı. Parayı aldım adrese gelirsek burayı biliyordum bomboş bir düzlüktü. Neden olduğunu bilmeden oraya gittim. Çok garip bir duygu hissettim. Birden yüksek miktarda bir şimşek çaktı. Birini gördüm karşımda kendimi kaybedip " Tanrı Merkür! Önünüzde saygıyla eğiliyorum." dedim ve selam verdim. Birden değişti " Merhaba! Sana bir hediye getirdim. " dedi dilim tutulmuştu neden tanrı Merkür bana hediye getirsin ki? " İnsanların en büyük isteklerini yapmak hoşuma gidiyor." dedi ve güldü. Birden elinde gümüş bir yüzük belirdi. " Al. Bu senin. Ne işe yaradığını bilmek istiyorsan annenin senin için en büyük dileğini düşün." dedi ve yok oldu. Annem bana bir motorsiklet almak istiyordu on sekiz yaşıma bastığımda. Birden büyük bir ses geldi. Bu bir Dodge Tomahawk'dı dünyanın en hızlı ve en pahalı motorsikleti. Teşekkürler Tanrı Merkür ve teşekkürler anne dedim ve motorsiklete bindim. İki yıldır gösteri yapıyordum motorsikletlerde. Bu en çok istediğim şeydi. Işık hızında gibiydi. Bu araçların trafiğe çıkması yasak. Banane! Ana yola girdim. Muhteşem hızlıydım. Kafamdaki maske ile kimse tanıyamazdı beni. Plaka OLİMPOS'du nereden bilebilirler. Biraz eğlenmekten kimseye zarar gelmez. Hızlıca sürüşe geçtim. Peşime polisler takıldı. Tıpkı aksiyon filmlerindeki gibiydi. Çivili barikalar anonslar falan. Yaklaşık bir saat eğlendikten sonra. Yüzük şekline getirip pegasusumu çağırdım. Pegasusuma atladım. Motordan sonra çok yavaş gelmişti ama izimi kaybettirmiştim. Yavaş ve sakince kampa doğru uçtuk.

Eski hayatıma ait izleri yok ediyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Hayatıma Merhaba
» Eski Bir Not.
» Eski Günleri Ziyaret...
» Eski Hatıralar
» Eski Bağlar