Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Lunchaster

2 posters
YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

Justin Lunchaster Empty
MesajKonu: Justin Lunchaster   Justin Lunchaster Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 4:29 am

Üzerime boşaltılan bir kova suyun etkisiyle hemen doğruldum.''Baba her gün aynı şeyi yapıyorsun'' dedim gözlerimi ovuşturarak.Babamın erken kalkmam konusunda ki nutuğunu dinledikten sonra yatağımdan kalktım ve tuvalete gittim.Yirmi dakika sonra kahvaltı masasında televizyon eşliğinde kahvaltımı yapıyordum.Annem yine harika bir kahvaltı hazırlamıştı.Kahvaltım biter bitmez odama gittim ve çantama baktım.O an ödevimi yapmayı unuttuğumu anladım.Serviste yapmak zorundaydım ve bu hiç rahat olmayacaktı.Çantamı sırtıma takıp servis şöförünün kornayı kesmesini umarak evden çıktım.Servis kapısının önünde şöförün karısı bekliyordu.Servise binince oda arkamdan bindi.Hemen en arkada ki koltuğa oturup çantamı açtım ve ödevimi yapmaya başladım.Dikkat çekmemeye çalışıyordum çünkü öğretmenim MR.Xaser`in bunu hoş karşılayacağını sanmıyordum.Bir yedek öğretmene göre çok sinirli biriydi.Okula vardığımızda yaptığım uyduruk ödevi çantama tıktım.Kağıt buruşacaktı fakat MR.Xaser buna katlanmak zorundaydı.Servisten indim ve okul bahçesinde yürümeye başladım.O sırada en iyi arkadaşım Nick koşarak yanıma geldi.''Günaydın Just'' dedi Nick.Bende ''Günaydın'' diyerek cevap verdim ona.Birlikte sınıfa yürüdük ve Bayan Elzaw`ın ne zaman iyileşip Bay Xaser`in ne zaman gideceğini konuştuk.Sınıfa vardığımızda Nick ile en arkaya oturduk.On dakika sonra Bay Xaser sınıfa girdi ve tiz sesiye konuşmaya başladı; ''günaydın çocuklar,bu gün ders yapmayacağız.Herkes çıkabilir,tabi Bay Lanchaster dışında herkes''.Bay Xaser yine yapacağını yapmıştı.Nick kızgın bir bakışla bütün sınıf ile birlikte dışarı çıktı.Bay Xaser bana döndü ve gülümsedi.Sapsarı ve sivri dişleri ile bir canavara benziyordu.''Sonunda baş başa kaldık melez'' dedi Bay Xaser kalın bir kaç sesin karışımına benzeyen bir sesle.Korkmuştum,eğer sınıfta daha fazla geriye gidebileceğim alan olsa giderdim.Bay Xaser bir anda değişmeye başladı.Derisi yeşil bir hal açmıştı.Kafası ise incelip uzuyordu.Dişleri ise ağızından çıkacak derece uzamıştı.Bağırmak,avazım çıktığı kadar çığlık atmak istiyordum.Fakat ağzımdan hiç bir kelime çıkmıyordu.Bay Xaser bana yaklaşırken yanımda ki sıradan kalem alıp önümse siper ettim.O sırada kafamın içinde tuhaf bir ses duydum; ''Oraya gelemiyorum fakat bu yardımcı olur''.Ne olduğunu anlamamıştım ve bu ses daha çok korkmama neden olmuştu.O an elimdeki tahta kalem birden bir kılıca dönüşüverdi.Bay Xaser şaşırmış gözler ile bana bakarken yaklaşmaya devam etti.Sonunda bana değecek kadar yaklaştığında daha önce yaşamadığım bir refleksi hissetmeye başladım.Elimdeki kılıcı Xaser`e savurdum ve ardı ardına vuruşlar yapmaya başladım.Xaser ilk bir kaç hamlede geri çekilerek kaçtı fakat son hamlede bir tozu dönüştü.Ne olduğunu anlamamış öylece kalmıştım.Kendimi bırakıp sınıfın zeminine çöktüm.O sırada kapı gürültülü bir ses ile kırıldı.Gelen Nick idi fakat belden aşağısı tüyle kaplıydı ve toynakları vardı.Bana doğru koştu ve beni kucağına alarak okuldan çıkardı.Arka kapıdan çıkar çıkmaz elinini ağzına götürerek yüksek sesli bir ıslık çaldı.Yoğun kanat sesleri eşliğinde yanımıza bir at indi,fakat kanatları vardı.Beni ata bindirdi ve ceketinin cebinden bir şişe çıkartarak bana içirdi.Onu engelleyecek kadar enerjiye sahip değildim bile.İksiri içer içmez her yer karardı.

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Gözlerimi açtığımda yumuşak bir yatakta yatıyordum.Yavaşça doğruldum,neredeydim ben.Burası bir kulübeydi ve etrafta yataklar vardı.O sırada kapı açıldı ve yarı at yarı insan bir şey içeri girdi.

İşte Melez Kampına Gelişim
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Justin Lunchaster Empty
MesajKonu: Geri: Justin Lunchaster   Justin Lunchaster Icon_minitimeC.tesi Mayıs 14, 2011 7:02 am

Rp puanı: 50.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Justin Lunchaster
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieb
» Justin Lanchaster 2
» Justin Lanchaster
» Justin Lanchaster 3
» Justin Black