Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Bieb

2 posters
YazarMesaj
Justin Bİeb
Kamp Görevlisi
Kamp Görevlisi
Justin Bİeb

Justin Bieb Empty
MesajKonu: Justin Bieb   Justin Bieb Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 3:43 am

'' Bu kampa gidemezsin Justin izin veremeyiz ''

Bu söz tüm geceden beri aklımdan çıkmıyor ve kampa nasıl gideceğimi düşünmeye başlamıştım . Bir yolu olmalıydı?
Ailem neden tanrıçaların var olduğuna inanmıyor ? Melez kampında Tanrıçalara inanan bir sürü kişi olacak . Bu benim kafamı rahat dinlendirecekti. Bu kampı aklıma iyiki soktun .

''Atalante ''

En iyi arkadaşımın yanında olmalı ve herşeyi onun yanında öğrenmekti . Tam Atalante'yi düşünmeye devam ederken aklma süper bir fikir geldi . Yataktan mutlulukta kalkıp lavaboya doğru koştum yüzümü yıkadım derin bir nefes aldım . En değerli şeyimi cebimden çıkardım .

''Tabiki Bıçak ''

Annem ve Babam mutfakta yemek yiyorlardı . Adımlarımı Aileme doğru çevirdim onların yanına geldiğim de onlara baktım bıçağı bileklerime dokundurdum .

'' Beni melez kampına gitmeme izin vereceksiniz . Yoksa benim ölüşümü izlersiniz . Hangisi ? Seçin Kararınızı ?

Annem ve bu duruma üzülmüş bir vakiyette bana bakıyordu . Babam tavrını sert bir şekilde göstermeye şimdiden başlamıştı ...

'' Bileğini Kes yapamazsın Justin seni biliyorum oğlum bir melez kampı yüzünden yaptığına bakar mısın ? ''

İşte bu planımda tutmamış gibi görünüyordu . Ama babamın hesap edemeyeceği birşey vardı . Bu melez kampı benim için çok önemli bir konuydu ve Kararlıydım .

'' Şimdi neler olacak izleyin . Ben melez kampına gidemiyorsam hayallerimden vazgeçiyorum demek anlamına geliyor . Kendinize iyi bakın ''

Gözlerimi Kapadım . Bıçağımı bileğime daha çok dokundurmaya başladım . Bileğimi kesmek için son hamlemi yaparken kolumu biri tutmuştu . Gözlerimi açtığımda karşımda Annemi gördüm .

''Oğlum yapma tamam gidebilirsin kampa hayallerini gerçekleştir Beni ve Baba'nı utandır ' da melez kampında ispatla herşeyi ''

Bu sözleri duyduğum'da çok sevindim . Artık hayallerimin gerçekleşmesi yoksa gerçek mi oluyordu artık ? Fakat o anda babam sert bir şekilde beni ittirdi . Bu sevincim çok kısa sürmüştü .

'' Anneni kandırdın ama beni kandıramazsın Justin ''

Babam zorla beni dış kapının önüne çıkardı . Neler oldunu anlayamıyordum . Annem engellemeye çalıştıkça babam beni dövüyordu . Acısını çok feci bir şekilde hissediyordum . Ne yapacağım ? Belki de en iyisi babam beni dayak atarak öldürsün . Sadece bir mucize beklemek gibiydi .

''Anne seni seviyorum ''

'' Dayan Just dayanmalısın''

Beni çok kötü vurmaya devam ediyor ve dayanması çok zordu . Annem ise Babamı durdurmaya çalışıyordu . Babam elimdeki bıçağı aldı . Bileğimi kesmeye çalıştığım elimi tuttu ve bileklerimi kesmek üzereydi . Babam çıldırmış vaziyete geldi . Bileğimi tam kesicekken üc şey düşündüm ...

'' Annem, Atalante ve Melez Kampı ''

Oda ne ? Çok kötü gök gürledi ve şimşek çaktı . Şimşek babama gelmişti . Bir mucize bekliyordum ve sonunda gerçekleşti . Annem ve ben birbirimize sarıldık .

Hikayem kısaysa kusura bakmayın Smile anca bu kadar oldu

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Justin Bieb Empty
MesajKonu: Geri: Justin Bieb   Justin Bieb Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 10:28 am

Rp puanı: 55.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Justin Bieb
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Lanchaster
» Justin Lanchaster 3
» Justin Black
» Justin Lunchaster
» Justin Lanchaster 2