Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıçadan aldığım görev.

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Tanrıçadan aldığım görev. Empty
MesajKonu: Tanrıçadan aldığım görev.   Tanrıçadan aldığım görev. Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 3:18 am

Sabah kulübemdeki odamda uyanmayı tercih ederdim.Ama maalesef şu afrodit'in verdiği görev yüzünden burada uyanmak zorundaydım.Benden 500 yılda bir çıkan bir kaynaktan su istiyormuş.Neymiş büyülüymüş.O zaman kendin alsaydın.Yok ama illaha bir melezi kullanmak zorunda neyseki charon yine drahmi teklifimi reddedememişti ve beni kabul etmişti içeri.Burada 3 gündür kalıyordum.Dediğine göre bu suyu ölü olanlar bile kullansa bir müddet onlara çok büyük bir şans getirirmiş.Zaten tanrıçasın daha ne şansı istiyorsun.Elindeki yeni bitmiş.Uyuduğum yerden kalktım ve çarşafı sonsuz boşluğa koydum.Sonra oraya doğru yürümeye başladım.Ve hala daha gelmemişti şu su.Bugün geliceğini söylemişti.Ama yoktu.Ama sıra dolmuştu geçen sefer alamayanlar bu sefer almak için bekliyorlardı.neden kimse bana bir şey demiyordu.Çünkü afrodit hades'ten izin almıştı nedenini sormadım bile ben sadece suyu alıp gidicektim.Burada bir sürü insan vardı.İnsan hem iyi hem kötü olmayınca burada oluyordu demek nasıl bir şey olduğunu merak etmiştim.Nasıl hepsi eşit olabilirdiki.ama şu an bunlarla ilgilenicek zamanım yoktu çünkü yavaşca su akmaya başlamıştı.Herkes birden oraya doğru koşturmuştu ben ise hala sonsuz boşluktan afrodit'in verdiği şişeyi çıkartıyordum.Sonra aralarından geçemeyince "Dağılın tanrıça afroditin emri üzerine buraya geldim." dedim.Öyle bir bağırmıştım ki hepsi bana bakmıştı ve sonra benim yaşadığımı görünce köşeye çekildiler bende şişeyi doldurdum."Tamam şimdi devam edebilirsiniz." dedim.Ve ordan çekildim hemen oranın girişine doğru gidiyordum ki.Karşımda kerberus vardı.Ah yinemi bu sefer kalkanımı mahvettirmicektim.Sonra bir görüntü belirdi bu hadesti"Öyle kolayca kaçamazsın melez.Önce kerberusu geçmelisin." dedi."Tamam öyle olsun." dedim.Ve birden görüntü kayboldu bu seferki işim kolaydı.çantamdan afroditin verdiği bir köpek bisküvisi çıkarıdım ve öyle bir fırlattım ki kokusunu almasa kerberus bile fark edemiyordu.Bu şey 10 saniyede olsa her şeyi hareketsiz kılıyordu.Hemen kaçtım ve oradan çıktım.Charon kapıda bekliyordu kayığa bindim ve gittik.Benden hala drahmi bekliyordu.Bir insan bu yüzden iflas edebilirdi.Sonra yer altından çıkıp.Afroditin yanına götürdüm."Saol melez." dedi."Şimdi gidebilirmiyim başka sıkıcı bir görev almadan daha." "Küstahsın ama işinde iyisin gidebilirsin." dedi.

RpSonu

Tanrıçadan aldığım görev.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemden aldığım görev
» Yeni Aldığım Telefon
» Artemisten aldığım eşya
» Hermes'den Görev [Görev 56] (Ormanın devamı)
» Babamdan Görev Alıyorum [Görev]