Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uçan at ediniyorum...

YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Uçan at ediniyorum... Empty
MesajKonu: Uçan at ediniyorum...   Uçan at ediniyorum... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 4:24 am

Melezdim. Babası tanrı olan bir melezdim. Babam Dionysos şarap tanrısıydı. Saçmalık ! Gözümle görene kadar inanmam. Hiç dostum olmamasına ramen çıkıp dışarıda gezmeyi seviyorum. Dışarı çıkıp bir süre etrafı süzdükten sonra ahırların bulunduğu alana yöneldim.

Geldiğimde içeride kanatlı atlar duruyordu. " Vay canına ! " diye bağırdım kendi kendime. Gözüme gece mavisi renginde , çok asil duran bir pegasus çarptı. Yanına gittiğimde sahipsiz olduğunu fark ettim. Simsiyah vücudunu gece mavisi kanatları ve yelesi tamamlıyordu. Gözleri ise alevdendi biraz farklı bunun rengi maviydi. Bu muhteşem yaratığın sahipsiz olması çok zordu fakat sahipsizdi. Yanına gelip sırt çantamdan bir üzüm çıkardım. Ona uzattım çok beğenmişti. Birden aklıma ilk gelen ismi söyledim " Cabernet " bir kırmızı üzüm türü diye hatırlıyorum. Baba ! Şarap ! Babam şarap tanrısıydı ve şarap üzümden yapılır ! Sanırım bu yarı tanrı hikayesi gerçek gibime geliyor. Bizi kandırmak ve burada çalıştırmak ve bu sıradan kampın insanlar tarafından ilgi çekmesi için kullanılan bir yalan olmalı bu babam tanrı olamaz bunların hepsi çok saçma. Hala inanamıyorum. Kafamı kurcalayan düşünceleri bırakıp " Cebernet yakında bir yolculuğa çıkacağız. " dedim ve kulübeme doğru yöneldim...

Uçan at ediniyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Bir Tanrı bana uçan atını veriyor :)
» Pegasus Ediniyorum
» Bir pegasus ediniyorum~
» Özel güç ediniyorum !