Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük Tanrılar Mahallesi'ne Taşındım

YazarMesaj
Herba Tycon
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Küçük Tanrılar Mahallesi'ne Taşındım Empty
MesajKonu: Küçük Tanrılar Mahallesi'ne Taşındım   Küçük Tanrılar Mahallesi'ne Taşındım Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 10:48 pm

Güzel bir gündü.Küçük Tanrılar Mahallesi'ne yeni taşınmıştım.Küçük Tanrı olmak süper bir şeydi.O an olduğu zaman içime çok güzel bir enerji dolmuştu.Ölümsüzlük böyle bir şey işte.Evimin manzarası çok güzeldi.Bir penceresi yemyeşil ovalara bakıyor.Bir penceresi yüksek dağlara bakıyor.Çok güzeldi.Ama eksik bir şey vardı.Konuşacak kimse yoktu.Daha yeni taşındığım için kimseyi tanımıyorum.Sokaklarda dolaşıp birileriyle tanışmak istiyordum ama kimse yoktu.Evlerden de ses gelmiyordu.Sanırım ya macera yaşamaktalar, ya da çok çalışmaktan yorgun düşmüşlerdir ve uyuyorlardır.Dünya'ya gidip yapacak bir şey var mı diye baktım.Bir kaç kişiye yardım ettim ve Küçük Tanrılar Mahallesi'ne geri döndüm.Birkaç kişi uyanmış sokaklara çıkmıştı.Onlarla selamlaşıp tanıştım.Mesela Nina Sayers ile tanıştım.Onunla iyi anlaşmıştım.Bana Sır ve Gizem Tanrıçası olduğunu söyledi.
''Güzel bir Tanrıça olmuşsun.Baban ya da annen kim.''
''Babam Hades.Seninki kim?
''Benimki de Apollon.Gücümün büyük bir kısmını babamdan almışım sanırım.Babam Güneş Tanrısı gibi bir şey.Bende yıldızların Tanrısıyım.Güneş'te güneş Sistemindeki en büyük yıldız.Sanırım bir alaka vardır. dedim ve gülmeye başladık.Bana biraz işi olduğunu söyledi ve birden yok oldu.

Eve gitmeye karar verdim.Biraz dinlenmeliydim.Yeni olduğum için dünya2ya gidip gelmek biraz yorucu oluyor.Evime gidip bir güzel yatağıma uzandım.Kalktığımda sokağa baktım.Birkaç kişi daha gelmişti.Onlarla da tanışmaya gittim.Yaklaşık bir saatte herkesle tanışmıştım.Birkaç kişiyle iyi arkadaş olduğumu da söyleyebilirim.Bu günlük çok yorulmuştum eve gitme zamanı geldi dedim kendi kendime.Eve doğru yola koyuldum.Tam yatağıma girmek için hazırlanıyordum ki Dünya'dan birinin benden yardım istediğini duydum.Hemen onun yanına gitmeye çalıştım.Bir göreve çıkacakmış ve benden yardım istedi.Beni biraz beklemesini ssöyleyip evime gittim gerekli bir kaç malzeme alıp tekrar onun yanına gittim.
''Tamam.Gidebiliriz. dedim ve yola çıktık.

RP BİTMİŞTİR.

Küçük Tanrılar Mahallesi'ne Taşındım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük Tanrılar Mahallesindeyim
» Küçük Tanrılar İçin İstek
» Görev 1-Küçük Tanrılar mahallesinde
» Görev 1 - Küçük Tanrılar Mahallesinde Rp.
» Ceza Rp'si -Küçük Tanrılar Sokağı'nı Temizliyorum-