Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jack Sparrow

2 posters
YazarMesaj
Judette Martin
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Judette Martin

Jack Sparrow Empty
MesajKonu: Jack Sparrow   Jack Sparrow Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 8:13 am

Bir sarsıntı hissettim. Derin bir nefes aldım ve ahşaptan yapılma kamaramdan dışarı çıkıp
"Mürettebatım..." deyip lafımı bitiremeden kafası denizden fırlamış bir ahtapot kafası gördüm.Artık denizden ne kadar tuhaf şeyler çıkıyordu böyle?!Kaçtır bu böyle ama her seferinde daha beterleri...
Kılıcımı çekip gizliden gizliye hoşlandığım (aslında o da biliyor da,ama benim ilk ve son aşkım denizdir onu karıştırmayalım.) Angelica'nın yanına gittim.Ahtapotun geminin içindeki kollardan birini kesmişti bile.Ama belli ki ahtapot buna dayanamamış ve salyalarını ona püskürtmüştü her yeri yapış yapıştı ve de beyazdı.Bu gerçekten de çok iğrenç iğrenç.Canavar tam o sırada bana kollarından biriyle vurmaya çalıştı.Başımı aşağı eğmeyi başarmıştım ama geminin yan kolları ahtapotun kolu sayesinde denize düşmüştü.Aman ne güzel!Üstelik bu gemiyi daha yeni çalmıştım.
Tiz bir ses duydum,bu sesin ahtapottan geldiğini fark etmem uzun sürmedi demek isterdim ama biraz uzun sürdü çünkü canavar denize doğru giderken kollarından biri bana çarptı ve denizin içine fırladım.Nefes alamıyordum ta ki devasa bir baloncuk içine girene kadar.Derin bir nefes aldım.Baloncukla beraber denizin derinliklerine gidiyordum ki bu benim hoşuma hiç gitmedi her an patlayabi....Evet doğru düşünüyorsun baloncuk patladı.Ama nefes alabiliyordum.Etrafıma baktım solumda kocaman bir saray olduğunu fark etmemle oraya yönelmem bir oldu,daha doğrusu koşmam çünkü orası aşırı büyüktü ve hazine(ganimet) listesinin bol olduğundan eminim.O sırada biri arkamdan
[color=lightblue]"Merhaba Jack,uzun zaman oldu"[/c] dedi.Kaptan lafı arada kaynadı sanki diye düşündüm ve arkamı döndüm.Elinde üçlü yaba tutan oldukça tuhaf bir adam gördüm.Saçının rengini tutturamıyordum,ama gözleri masmaviydi ve oldukça keskin bakışları vardı.Yine de gülmeyi seven bir adam olduğu surat ifadesinden ve gözünün altındaki küçük gamzeden belli oluyordu.
"Eee,siz kim oluyorsunuz?" dedim ama adam soruyu yenilememe izin vermeden
"Şimdi sözümü kesmeden dinle" dedi.Göz devirerek ona baktım ve dinlemeye koyuldum.
"Son zamanlarda çıkan o deniz yaratıklarının normal olmadığını fark etmişsindir herhalde,onlar seni öldürmek için her şeyi yapacak.Bu yüzden gitmenin vakti geldi Jack" Evet bu da doğru bir tahmin ; 2 kelime 4 hece.Melez Kampı'na gitmemi söyledi.O da neyse artık diye düşünürken kendimi orada buldum,Melez Kampı'nda.Yeni bir başlangıç olacaktı bu ama aklımda tek bir soru vardı; Mürettebatımla olamayacaksam yeni kaptan (öhöm,sahte olacak olan) kim olacaktı şimdi?
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Jack Sparrow Empty
MesajKonu: Geri: Jack Sparrow   Jack Sparrow Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 11:54 am

Rp puanı: 70.

/Admin.

(70'i Jack'in kullanıcısının önceki karakterleri aldı sanki daha çok O.o)
http://olimpos.my-rpg.com

Jack Sparrow
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jack Waterclaw
» Jack Rebellion
» Jack Rebellion
» Jack Dagwood
» Jack Dagwood