Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jack Dagwood

2 posters
YazarMesaj
Jack Dagwood
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Jack Dagwood

Jack Dagwood Empty
MesajKonu: Jack Dagwood   Jack Dagwood Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:46 am

Kendimi savunmayı öğrenmeliydim. Bu yüzden bütün dersliklere sırayla uğrayacaktım. Önce dövüş sanatları dersliğine gidecektim. Uzun süredir aikidoya gitmek istiyordum. Kısmet Bugüneymiş.
Dersliklere gittim. Dövüş sanatları sınıfının kapısı açıktı. İçeri girdim. İçerisi süper dekore edilmişti. Hemen önümde bir Nyks çocuğu duruyordu. '' Selam. Ben ders almak için gelmiştim. '' dedim utangaç bir tavırla. '' Ben Zack. '' dedi. '' Bende Jack.'' dedim. Zorlu anlar yaşayacağıma emindim.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Jack Dagwood Empty
MesajKonu: Geri: Jack Dagwood   Jack Dagwood Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 10:06 pm

Bir çocuk Zack ile içeri girmişti. Derslik o gün her zamankinden doluydu ve Zack'in de o sırada çok yoğun olduğunu biliyordum. Ve belki iyiliğim dokunur düşüncesiyle yanına giderek "Hey Zack, eğer çok yoğunsan ben alabilirim." dedim. Zack de onay verince kampta daha yeni olduğu her halinden belli olan bu çocuğa dönerek "Merhaba, ben diğer eğitmen Alexis, sana nasıl yardım edebilirim ?" dedim ve yüzüme sahte bir gülümseme oturttum.

Jack Dagwood
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jack Dagwood
» Jack ve ben
» Jack Rebellion
» Jack Rebellion
» Jack Sparrow