Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zoi Anadyontai -2-

2 posters
YazarMesaj
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Zoi Anadyontai -2- Empty
MesajKonu: Zoi Anadyontai -2-   Zoi Anadyontai -2- Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:41 am

''Günaydın Dünya.''

Sabah kalktığımda kimse uyanmamıştı.Saate baktım daha 09.30'du.Ormana gittim.Beni buraya getiren ve en yakım arkadaşım Leneus'u buldum.Onun ne zamandır görüşmediğimiz için bayağı bir laflaştık.

''Biraz plaja gitmeye ne dersin dostum?''

''Olu-u-uuur.'' dedi ve plaja doğru yürüdük.

Plajda birkaç arkaşada rastlayıp selamlaştıktan sonra aklıma süper bir fikir geldi.

''Hey Leneus.Aklıma süper bir fikir geldi.''

''Neymiş o?''

''Bir dergide okumuştum, bu gün havalar yaklaşık 30 derece olacakmış.Yani bir çok kişi denize ve havuza girer.Bence kamptan dışarı çıkıp sinemaya falan gitsek.Sonra alış-veriş merkezine.Sana yeni şapka falan alırız.Boynuzların çok uzadı.''

Leneus gözlerini yukarı dikiip boynuzlarına ve ordan güneşe bakıp,

Tamam olur.Ama bekle gidip bantolonumu ve şapkamı alim ve-ee koltuk deyneklerimi.''

dedi ve odasına gitti.Sonra Biraz yürüdüm.Sonra kardeşim Tiff'i gördüm.Onunla konuştuk.Muhabbetimiz uzun srdü.Saate baktığımd yarım saat geçmişti.Hemen Leneus'un kulübesine koştum.Oda darma dağınıktı.Sonra giysilerin içinden Leneus fırladı.

''Neden bu kadar geçiktiin belli oluyor.''

''Evet şakamı bulamadım da o yüzden.''

dedi ve ikimiz de kahkalara boğulduk.

''Şimdi bir sonraki amacımız; senin böyle giyindiğini olabildiğince az kişiye göstermek.''

''Neden?''

''Çünkü e2er biri seni görürse 'Neden böyle giyindin kamptayken' diyecek bizde açıklamak zorunda kalacaz.O yüzden kimseye görünmeden çıkmamız gerek.''

Bana kafasını tamam anlamında sallayarak cevap verdi.Sonra ikimizde düşünmeye başladık en rahat nereden gideriz.Leneus'un aklına bir fikir gelmiş gibi parmağını şıklattı.

''Bir fikrim var.'' dedi düşündüğüm gibi.

''Bence ormanın dip yerlerinden gidelim böylece bizi kimse farketmez ve girişe yaklaşınca artık normal yerlere çıkarız olur mu ?''

''Bu harika bir fikir,Leneus zekanı bir kez daha gösterdin.Hadi ne bekliyoruz gidelim.''

Sonra ormana koştuk.Kimse bizi görmesin diye dua ettim ve sonunda kimse bizi görmeden ormana daldık.Umarım ormanda da biri bizi görmez diye dua ettik.Sonra Melez Kampı'ndan çıkıp dışarıda gezmeye başladık.Leneus'a sordum:

''İlk nereyi gezmek istersin.''

''Marke-eeet.'' dedi ve sonra bir markete girdik.Oradan cips kola ve o tür abur cuburlardan aldık.Onlarla bir güzel karın doyurduktan sonra tam soruyu soracaktım ki Leneus enden önce davrandı.

''Şimdi sinemaya gitmeye ne dersin?''

''Bu süper bir fikir.Bende sana tam aynsını soracaktım.''

Yine dolaşmaya başladıkBuralarda bildiğim çok güzel bir sinema varı.Biraz onu aradık adını hatırlıyordum ve birilerine soruyorduk.En sonunda bulduk.

''Bize iki bilet lütfen.''

''Hangi film?'' Leneus'a döndüm filmelere bakıyordu.

''Zombi'nin İntikamı.''

''Güzel seçim.İki bilet.9 dolar 95 cent.''

Birden aklıma geldi.Paramız bitmişti.Bir umutla elimi cebime attım.Bir drahmi çıktı.Kasadaki görevliye attım.Sis onun para olduunu görmesini salamıştı sanırım.Sonra filme girdik.

''Mısır almaya ne dersin?''

''Olur.''

''Bize bir büyük boy mısır lütfen.''

''Buyrun.4 dolar 50 cent.''

Elimi yine cebime attım ve kasadaki adama fırlattım.

''Artık filme girebiliriz.''

''Evet dostum.''

''Acaba filmin konusu ne?''

''Bu filmin önceki serilerini izledim.Bu film bir kahramanı anlatıyor.Çok güçlü bir kahraman.Herkese iyilik yapıyor.''

''Ama bir gün.Bir adam çıkıyor.İyileri hiç sevmeyen bir adam.Bu adam kiralık katiller tutuyor ve bu kahramanı öldürtüyor.Yıllar sonra bu kahramanın yakınları,yakınları derken yakın arkadaşları, bunu mezarını ziyarete geliyor.Ama kahraman orada yok.Bunlar korkup mezarlıktan kaçıyorlar ve şehre dönüyorlar ve şehir bu kahramanı görüyorlar.Böyle devam ediyor.''

''Bunu nereden bildin?''

''Bilmem, satirlere özgü bir şey olsa gerek.''

''O halde sessiz olda filmi izleyelim satir manyak.''

''Hey biraz sakin ol.''

''Ne kaba insanlar.Neyse filmi izlesek iyi olur.''

Aradan iki saat geçti ve film bitti.Çok güzel geçmişti.

''Artık kampa dönsek iyi olur.Yoksa Kherion bizi öldürebilir.''

Sonra kampa döndük.Kherion bizi büyük evin kapısının önünde bekiyordu.Bizi azarladı.Ama iyi bir gün geçirdiğimiz için de sevindi.Ceza olarak yarın iki misli çalışma yapacaksınız dedi.Buna üzüldük ama biraz da mutlu oluduk.Sonra yataklarımıza gittik ne kadar güzel bir gün geçirdiğimize dair bir rüya gördüm.Sabah uyanınca bunu Leneus'a anlattım.Kahkahalara boğuldu.Beraber çalışmaya başladık.

Not:RPpuanımı en az 90 yapmak için yazdım pek macera yok özür dilerim.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Zoi Anadyontai -2- Empty
MesajKonu: Geri: Zoi Anadyontai -2-   Zoi Anadyontai -2- Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:44 am

Rp puanı: 85, tebrikler.

/Admin.

(Üzgünüm, 90 olsun diye baktım ama 85 çıktı Zoi. Rolling Eyes)
http://olimpos.my-rpg.com

Zoi Anadyontai -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zoi Anadyontai
» Zoi Anadyontai
» Zoi Anadyontai -3-
» ~ Zoi Anadyontai ~ Görevler ~
» Herba Tycon (Zoi Anadyontai -4- )