Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zoi Anadyontai

YazarMesaj
Zoi Anadyontai
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Zoi Anadyontai

Zoi Anadyontai Empty
MesajKonu: Zoi Anadyontai   Zoi Anadyontai Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 3:54 am

''Çok sıkılıyorum.''O kadar sıkılmıştım ki kendi kendime konuşuyordum.Kulübemde dönüp duruyordum ne yapsam ne yapsam.Sonra aklıma bir fikir geldi.Arkdaşım Arc'ın abisi Zack Dövüş Sanatları sınıfı açmıştı oraya gitmek istedim.Yola koyuldum.Yeni açıldığı için yerini bilmiyordum.Yoldaki birkaç Nyks çocuğuna sordum bana yolu gösterdiler.Teşekkür edip yoluma devam ettim.Oraya varınca birkaç öğrencinin alıştırma yaptığını gördüm.Öğretmen Zack birine ders veriyordu.Beni görünce öğrenciye şöyle dediğini anladım 'Sen çalışmaya devam et.' sonra benim yanıma geldi.''Merhaba.Seni hatırlıyorum.Arch'ın arkadaşısın.Apollon çocuğu.Sanırım adın Z-z-z.'' ''Zoi.Ama herkes Zo der.'' diye sözünü tamamladım.Sonra bana hangi alanda çalışmayı seçmem için liste uzattı.Biraz uzundu arasından yalnız üçünü daha önce duymuştum.''Bunlardan sadece Kung Fu,Jijitsu ve Sarhoş Yumruk'u duydum.Ben Sarhoş Yumruk'u seçiyorum.'' dedim.''Güzel seçim.Sarhoş yumruk genelde ani saldırıda iyidir.Bir Apollon çocuğunun oku gibi aniden saldırır.'' dedi ve derse başladık...

Zoi Anadyontai
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zoi Anadyontai
» Zoi Anadyontai -2-
» Zoi Anadyontai -3-
» ~ Zoi Anadyontai ~ Görevler ~
» Herba Tycon (Zoi Anadyontai -4- )