Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zamanlama Harika!

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Zamanlama Harika! Empty
MesajKonu: Zamanlama Harika!   Zamanlama Harika! Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 12:27 am

Kampta öylesine dolanıyordum. Hava biraz serindi ve bu benim hoşuma gidiyordu. Sıcak havaları pek sevmezdim. Kampta dolanırken sürekli bir yerlerde duruyor arkadaşlarla sohbet ediyordum. Ancak bir süre sonra aynı muhabbetlerden canım sıkılıyordu. Dolayısıyla arkadaşların yanından ayrılıyordum ve dolaşmaya devam ediyordum. Canım değişik bir şeyler istyiyordu. Kamptaki eğlencler hiç bana göre değildi. Kampta hiç önüme bakmadan yürüken yerdeki bir talşa bütün gücümle ayağımla vurdum. Taş thalia ağacına doğru gitti. Thalia ağacına bakarken Isis'i gördüm. Orada ne işi var bilmiyoredum. Sanırım kamptan çıkacaktı ama birilerini bekliyordu. Yanına gittim ve "Selam!" dedim. Isis geldiğimi fark etmemiş olacak ki selam dediğimde korktu ve hızla bana döndü. Beni görünce de sakinleşti.
Isis Alexandria Dawn
Hestia Rahibesi/Kulübe Lideri
Hestia Rahibesi/Kulübe Lideri
Isis Alexandria Dawn

Zamanlama Harika! Empty
MesajKonu: Geri: Zamanlama Harika!   Zamanlama Harika! Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 10:36 pm

'Ah hayır, bu kampa asla alışamayacağım.' O kadar canım sıkılmıştı ki, kollarımı kendime dolamış amaçsızca yürürken nereye gittiğime bile dikkat edemiyordum. Buradaki bazı insanlar anlamak istemiyordu, ama farklı bir kültürün adetlerine henüz adapte olamamış bir insan, kampta yapılan her türlü etkinlikten nefret ederdi. Ayrıca hava koşulları da huysuzlaşmama neden oluyordu. Melezlerini her tür saldırıya karşı hazırlamaya çalışan tanrıların, basit hava koşullarını kamptan uzak tutmaya çalışması gerçekten saçmaydı. Mısır'ın sıcacık havasını özlemiştim. Burada çok fazla nem vardı. Kocaman bir çam ağacı görünce durakladım. Burayı biliyordum. Kampın sınırına kadar gelmiştim yürürken. Bakışlarımı ufkun ötesine çevirdim ve arkamda bıraktığım evimi düşündüm. Bir sözüm olduğunu biliyordum, ama bir şeyler göz göre göre ters gidiyorsa belki de her şeye en baştan, sıfırdan başlamalıydım. Ben düşüncelere dalmışken, arkamdan birinin 'Selam!' diye seslendiğini duydum. Hazırlıksız yakalandığım için bir an kamp görevlilerinden birinin geldiğini sanmıştım. Neyse ki arkamı döndüğümde, gelenin edinmeyi başarabildiğim ender sayıdaki arkadaşlarımdan biri, Calvin olduğunu gördüm ve biraz daha rahatlayarak gülümsedim ona. 'Selam, Calvin.' dedim gerginliğimi yansıtmamayı başardığım bir ses tonuyla. 'Nasıl gidiyor?'
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Zamanlama Harika! Empty
MesajKonu: Geri: Zamanlama Harika!   Zamanlama Harika! Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:32 pm

Isis kendini toparlayarak bana karşılık verdi ve "Nasıl gidiyor?" diye sordu. Gülümsedim ve "Sıkıntıdan patlıyorum, bunun dışında çok iyi." dedim. Isis güldü. Beraber yürümeye başladık. Kampın dışına çıkmıştık. Melez reflekslerim tehlike haberi vermediği için gayet rahattım. Isis "Ben de çok sıkılıyorum." dedi. Onun için buraya alışmak diğer melezlere göre daha da zordu ama bir gün tamamen alışacaktı. Ben de bunun için elimden geleni yapıyordum. Bunda Hestia rahibesi olması da vardı. Hestia beni manevi oğlu olarak kabul ediyordu. Dolayısıyla Hestia rahiplerini hep kardeşlerim olarak görüyordum.

Isis ile bayağı koyu bir sohbete girmiştik. Ne kadar zaman geçtiğini ve kamptan biraz daha uzaklaştığımızın farkında değildik. Daha da kötüsü etrafımızı saran canavarları da farkına varamamıştık. Üç drakon aniden önümüze çıkınca ancak fark edebilmiştik. Hemen kılıcımı çektim ve "Harika." diyerek saldırıya geçtim. Isis yanımda değildi. Üç drakonla birden savaşıyordum ve bu hiç kolay olmuyordu. Çoğunlukla onların saldırılarından kaçıyordum. Bir darbeden daha kaçarken bir drakona ok saplandı. Okun geldiği yöne hızlıca baktığımda Isis'i gördüm. İşte buna çok sevinmiştim. Diğer iki drakona saldırmaya başladım. Şimdi durumlar gayet eşitti. Ancak ben birini öldürdüğümde diğerine de bir ok saplandı ve ikisi de yok oldu. Üç drakon da Tartarus'u boylamıştı. Fakat bir sorun vardı. O da, canavarların üç drakonla bitmemiş olmasıydı.

Zamanlama Harika!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harika Düşüş
» Mimari Harika ve Canavarlar
» Bir Pegasusum Oluyor, Harika!
» Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey !