Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey !

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey ! Empty
MesajKonu: Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey !   Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey ! Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:56 am

"Az kalsın unutuyordum !" diye seslendi Lucy heyecanlı bir şekilde tam kapıdan çıkarken.
"Neyi ?" diye sordum meraklanarak.
"Senin de bir pegasus seçmenin vakti geldi artık. Bu yüzden şimdi benimle geliyorsun." dedi ve beni kolumdan tutup sürüklemeye başladı.
Pegasus... Tanıdık geliyordu aslında ama ne olduğunu hatırlayamıyordum. Evcil hayvan gibi bir şeydi sanırım.
Nedense çok merak etmeme rağmen pegasusun ne olduğunu Lucy'ye sormadım. Saçmaydı ama sürpriz olsun istiyordum. Aslında buradaki çoğu şey zaten benim için büyük sürprizdi.
Sonunda Lucy kolumu bırakıp durduğumuzda geldiğimizi anladım. Ama burası... bir ahırdı ! Hem de bir at ahırı, daha doğrusu pegasus. İşte bunu gerçekten beklemiyordum. Evcil hayvanların bu kadar büyük olabileceği aklıma gelmemişti. Zaten pegasuslar da pek evcil sayılmazdı.
Şaşırmıştım ama bir yandan da sevinmiştim. Çünkü ben atlara BA-YI-LI-RIM ! Heyecanla ahırın kapısından içeri girdim. Ama Lucy arkamdan gelmemişti, dışarıda bekliyordu. Sanırım kendi pegasusumu kendimin seçmesi gerektiğini düşünmüştü.
Ah, bu arada ona kabalık etmiştim. Pegasusların at olduğunu anlayınca resmen içeriye dalmıştım. Biraz daha nazik olabilirdim. Ama ne yapayım, atlara karşı zaafım var, heyecanlanınca ne yaptığımın farkında olamıyorum bazen.
O sırada ahırda ilerliyordum. Burada gerçekten çok fazla pegasus vardı ve hepsi de gerçekten inanılmazdı, hepsinin kanatları vardı. Bu harika !
O sırada kocaman bir çift mavi gözle karşılaştım. Hayatımda gördüğüm en güzel renkti diyebilirim. Gördüğüm anda büyülenmiştim. Bir an öylece durup onu seyrettim. Sonra ona dokunma isteğimle daha fazla baş edemeyeceğimi anlayarak yanına gittim, beyaz tüylerini ve gözleriyle aynı mavilikte olan yelelerini okşadım. Bu gerçekten tarif edilemez bir hazdı.
"Selam dostum !" dedim onun sevecan bakışlarından cesaret alarak. O da bana neşeyle kişnedi. Bu da benim gülümsememin daha da genişlemesini sağladı.
"Sana Nessie diyebilir miyim ?" diye sordum. Bir pegasusla konuşmam belki saçmaydı ama öyle akıllı bakıyordu söylediklerimin her kelimesini ve hatta hissettiklerimi bile anladığına emindim.
O muhteşem mavi gözleri neşeyle parlıyordu ve ben bunun "Evet" anlamına geldiğini biliyordum.

RP bitmiştir.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Pegasus'unuzun Olması Harika Bir Şey !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harika Düşüş
» Zamanlama Harika!
» Mimari Harika ve Canavarlar
» Bir Pegasusum Oluyor, Harika!