Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cloş'u ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Cloş'u ziyaret Empty
MesajKonu: Cloş'u ziyaret   Cloş'u ziyaret Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 12:07 pm

Sabah kalktığımda Cloş'a ziyaret edeceğim dediğim saate çok kısa bir süre kaldığını fark ettim. 5 dakika daha vakti değildi. Yataktan kalktım ve yüzümü yıkadım. Altıma bir şort ve tişört giyip spor ayakkabılarımı da giydikten sonra dışarı çıkabilecek haldeydim. Odamın kapısını kapatıp kulübemden ayrıldım. Güneşli bir gündü içime huzur dolduğunu hissettim. Sonra saate baktığımda Cloş'u ziyaret etmeye geç kaldığımı fark ettim. Hızımı arttırarak Afrodit kulübesine ulaştım. Kapıyı tıkladım daha kısa bir süre bile beklememiştim ki kapı açıldı ve karşımda Cloş'u gördüm. Ona sarıldım ve "Nasılsın Cloş?" diye sordum. "Ben iyiyim de senin bu halin ne bir Afrodit kızını ziyaret etmeye bu kadar sade gelinir mi?Ben seni biraz süslemeliyim." dedi. Korkmaya başlamıştım. Iııı Cloş beni süslemeyeceksin değil mi?" dedim korkmuş bir sesle. O ise kahkaha attı ve "Tabi ki süsleyeceğim. Önce içmek istediğin bir şey var mı? Senin için bu süslenme süresi zor gelebilir." dedi. Haklıydı işkence gibi gelecekti. "Madem öyle olacak ben bir kola alayım." dedim. Beni odasına götürdü ve ayna karşısına oturttu. Sonra "Ben 5 dk'ya dönerim. dedi ve kısa bir süre sonra elinde kola bardakları ile döndü. Kolamdan bir yudum aldığım sırada "Hadi artık seni süslemeye başlayalım." demesiyle içtiğim kola boğazımda kaldı . Hiçbir yalvarışımı dinlememişti ve beni süslemeye kararlıydı.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Cloş'u ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Cloş'u ziyaret   Cloş'u ziyaret Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 3:59 am

BUgün Ecoş gelecekti. Onun için süslenmeye başladı. Üstüne turkuaz tatlıbir elbise giydi. Elbise üstten biraz dekolteli alttan ise dizinin üstündeydi. Ayakkabı olark dolabından açık mavi yüksek topuklu ayakkabısını giydi. Çanta olarakta yine ayakkabasıyla aynı renk olan çantasını seçti. Saçını düzelştirip makyaj yapmaya geçti. Mavi farını sürdü, kırmızı rujuyla dudağını boyadı. Her şeyi tam olunca boy aynasından kendine baktı. Hazırmıştı. Olmuştu. Şimdi sıra mutfağa yönelip atıştırcak bir şeyler hazırlamadaydı. Mutfağa gitti ve kardeşi Alex'in yaptığı kurabiyeleri gördü. BUna çok sevinmişti. Artık bir şey hazırlamak zorunda değildi. Tam bu sırada kapı çalındı.

Kapıyı açtığında karşısında Ecoş'u gördü. Eecoş hemen onun boynuna atlayarak ona sarıldı. Oda Ecoş'a sarıldı. Biraz muhabbetten sonra Ecoş'u süzdü. Çok sadeydi ve mutlaka onu süslemeliydi. Süslerken canı sıklımasın diye mutfaktan kolayla kardeşinin hazırladığı kurabiyeleri getirdi.
" Hadi artık seni süslemeye başlayalım." demesiyle Ecoş'un içtiği kola bğazında kaldı. Fakat bu buna aldırış etmedi. Makyaj malemelrini çıkarıp masanın üstüne koydu. Ecoş korkmaya başlamış gibidi. Fakat o Ecoş'a o kadar güzel bir makyaj yapacaktı ki Ecoş ona teşekkür edecekti. Buna emindi...
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Cloş'u ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Cloş'u ziyaret   Cloş'u ziyaret Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 9:03 am

Beni bir aynanın karşısına oturttu ve makyaj yapmaya başladı. İtiraz etmedim işini ne kadar çabuk yaparsa o kadar erken biterdi bu işkence. Gözlerimi kapadım ve işini bitirmesini bekledim. Kurtulduğumu ifade eden çığlıkları ve "Çok güzel oldun!" diye bağırmasıyla gözlerimi açtım ve aynaya baktım. Aslında...O kadar da kötü gözükmüyordum ama gene de makyajsız gezmeyi tercih ederdim. " Şimdi de sana kıyafet seçelim. " dedi. "Bari sevdiğim renklerden seç ne olur?" diye yalvardım. Güldü ve "Tamam ama o renk bana da uygunsa olur şimdi en sevdiğin renk ne?" dedi. Ağzımda geveleyerek" Mavi ve turuncu" dedim. Güldü ve olur anlamında başını iki yana salladı. Bu habere gülümsedim en azından sevdiğim renklerle giyinecektim. Hızla beni dolabına doğru çekiştirdi ve kapıları açtı. Ne kadar da çok giysisi vardı. O dolaba girsem içinde kaybolup iki gün çıkamayabilirdim. Tüm kıyafetleri toplu ve düzenliydi. Renklere göre ayrılmıştı. Gülümsedim en azından bulması çok uzun sürmeyecekti. Hızla birkaç mavi elbise etek ve birkaç turuncu elbise ve etek çıkardı. Hepsini tek tek üstüme tuttu. Bir kaç tanesini ayırdı ve kalanları dolabına yerleştirdi. Sonra kalanları da üstüme tuttu ve son ikisi kalana kadar dolaba yerleştirdi. Mavi ve turuncu iki elbiseydi. " Bunları denemeni istiyorum. " dedi. Tamam şeklinde bir şeyler diyip hızla iki elbiseyi de denedim. Ve ona bakıp kararını sorarcasına bir surat ifadesine büründüm.

Cloş'u ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret
» Ziyaret.
» Ziyaret! :)