Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elena Martin

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Elena Martin Empty
MesajKonu: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:28 am

Kulübemde oturup yeni bir kılıç yapıyordum. Kısa sürede kılıcın her yerini bitirmiştim. Sadece süslemeler yapmak kalmıştı. Süslemelere başladım. Bitirdiğimde eserimi pek beğenmedim. Sanat işinde pek iyi değildim. Aslında belki iyiydim ama ben muhteşem olmak istiyordum. Bunun için Sanat ve Zanaat Becerileri Sınıfından ders almaya karar verdim. Hemen hazırlandım ve kulübemden çıktım. Dersliklere geldiğimde Sanat ve Zanaat Becerileri sınıfına girdim. İçeride birkaç kişi vardı. Bir yere oturdum ve bir eğitmenin benimle ilgilenmesini beklemeye başladım.
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Elena Martin Empty
MesajKonu: Geri: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 11:39 pm

Sınıfta yine günlük yaptığım turlardan birini atıyordum.Heykeltraşta herkes kendini gün geçtikçe ilerleti yordu.Kısa zaman sonra heykeltraşlık konusunu değiştirebilirdik.Kim bilir?O zaman ki ruh halime göre konu şekil alırdı.Beni ağır düşüncelerimden kurtaran şey,Elena'nın gelip kapının önündeki boş sandalyelerden birine oturmasıyla gerçekleşti.Hemen turumu yarım bırakıp bütün melezleri Lara'nın engin ilgisine bırraktım ve elena'nın yanına gittim.
"Selam,Elena.Nasılsın?" diye sordum.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Elena Martin Empty
MesajKonu: Geri: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 2:44 am

Kısa bir süre bekledikten sonra yanıma Ange geldi ve "Selam,Elena.Nasılsın?" diye sordu. "Merhaba. İyiyim, sen nasılsın?" diye yanıt verdim. Ange "Bende iyiyim. Ders almak için geldin değil mi?" diye sordu. Güldüm ve "Evet, ders almaya geldim." dedim. Bunu derken sınıfa göz gezdirmiştim ve heykeller dikkatimi çekmişti. Hepsi harika görünüyordu. Bunların yüzde birini bile ben yapamazdım ama yapmak istedim. Tabii önce silahlara süs yapabilmeyi öğrenmem gerekiyordu. Bunu Ange de anlatmaya başladım.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Elena Martin Empty
MesajKonu: Geri: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 11:08 pm

Elena anlattıkça yüzüm biraz daha ciddileşiyordu.asıl konumuz bizim heykeltıraşçılıktı.İlerleyen dönemlerde konuyu değiştirmeye düşünüyorduk.Buraya müzik yapmak için bile gelenler vardı ama bizz onlara heykelden bir müzik aleti yaptırıp gönderiyorduk.Elimi şakaklarıma götürüp bir süre düşündüm.Elena'da çıt çıkarmadan benim cevabımı bekliyordu.Aslında,silah için yapabilirdik ama heykelden.Küçük taş parçalarıyla belki...
"Aslında,heykel için hazırladığımız taşları şekillendirirsen hem konu dışına çıkmamış,hemde senin silahını şekillendirmiş oluruz.bilirsin,çoğu heykelin rengi olmazz ama bu eski sınıfta senin için birşeyler bulacağımıza eminim.Ne diyorsun?" dedim soran gözlerle Elena'ya bakarak.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Elena Martin Empty
MesajKonu: Geri: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 2:14 am

Dersin tam olarak istediğimi yapmaması kötüydü. Ange bir süre ne yapabilir diye düşündükten sonra bana "Aslında,heykel için hazırladığımız taşları şekillendirirsen hem konu dışına çıkmamış,hemde senin silahını şekillendirmiş oluruz.bilirsin,çoğu heykelin rengi olmazz ama bu eski sınıfta senin için birşeyler bulacağımıza eminim.Ne diyorsun?" diye sordu. Bu gayet mantıklıydı. Zaten önemli olan el becerimi arttırmaktı. Bunu da böyle sağlayabilirdim. Gülümseyerek "Olur." dedim. Ange bu cevabımdan hoşnut kalmıştı. Bir kenara gidip bir şeyler aramaya başladı. Bende bu sırada sanat eserlerini incelemeye başladım.

Elena Martin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin