Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elena Martin

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Elena Martin Empty
MesajKonu: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 10:27 am

Kulübemde oturmuş kılıcıma bakıyordum. Bir kılıcım vardı ve ben çok iyi kullanmasını bilmiyordum. Bu işte iyi olmalıydım. Bunun içinde birinden yardım almam gerekiyordu. Kılıç dersleri verildiğini biliyordum. Bunun için kalktım ve hemen kulübemden çıkarak dersliklere doğru yürümeye başladım. Ders almayı düşünüyordum. Kısa bir süre sonra dersliklere vardım. Kılıç Antrenmanları sınıfı yazan biri yere girdim. Burası sıradan bir yerdi ve içeride üç kız vardı. Bunlar Sat, Lucy ve Sere'ydi. Onlara gülümseyerek "Selam, ben kılıç eğitimi almak istiyorum." dedim. Üçüde bana bakıp gülümsediler.
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Elena Martin Empty
MesajKonu: Geri: Elena Martin   Elena Martin Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 8:51 am

Elena karakteristik özellikleri dolayısıyla hayran olduğum bir Hephaistos kızıydı ve kılıç eğitimi almak için dersliğimize gelmiş olması beni sevindirmişti. Sat ve Sere'yle kısaca bakıştıktan sonra Elena'ya dönerek "Senin dersinle ben ilgilenebilirim." dedim. Oturduğum yerden kalkarak Elena'ya yaklaştığımda, elinde bir kılıç tutuyor olduğunu gördüm. Başımı olumsuz anlamda sağlayarak "İlk etapta seni her türlü kılıçla savaşabilecek duruma getirmemiz lazım. Derse kendi kılıcınla değil, sıradan bir kılıçta başlaman daha yararlı olur." dedim. Elena pek istekli olmasa da "Tamam, öyle yapalım." cevabını verdi. Elena'nın kılıcını elinden alarak derslikteki masanın üzerine bıraktım, sonra dolabımıza gidip iki pek iyi kalite olmayan kılıç çıkardım ve birini Hephaistos kızına uzatıp gülümsedim. Elena kısa bir süre kılıcı inceledikten sonra ona uygun olduğunu ve rahat manevralar yapmasına imkan sağlayabileceğini fark etti. Basit tasarımlı kılıçların her ele uymak gibi iyi bir özellikleri vardı. Kendi kılıcımı havaya fırlatıp tekrar yakalayarak etraftakilere kısa bir görsellik yaşattıktan sonra sırıtarak "Arenaya gidip bir an önce dersimize başlayalım." dedim. Elena da "Evet, bu ders için sabırsızlanıyorum." cevabını verdi. Başka biri olsa dalga geçtiğini sanırdım ama Hephaistos kızının kılıçta uzmanlaşmak istediğini ve düello aşkını çok iyi biliyordum. Dersliğin çıkış kapısını açarak ona geçmesi için yol verdim, sonra birlikte arenanın yolunu tuttuk. Elena derin bir nefes alarak kılıcını iki eliyle sıkıca kavradı ve "Şimdi düello mu yapacağız?" diye sordu. Gözlerimi devirerek "Hayır, önce kılıç tutmayı öğrenmekten başlayacağız." dedim. Elena çok istekli bir öğrenciydi ama ileride iyi bir kılıç kullanıcısı olabilmesi için, şimdi temelini sağlam tutmamız gerekiyordu. Tutuşundaki minik bir bozukluk onun ciddi bir düelloyu kaybetmesine neden olabilirdi.

Elena Martin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin
» Elena Martin