Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hope Miller

2 posters
YazarMesaj
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Hope Miller Empty
MesajKonu: Hope Miller   Hope Miller Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 4:15 am

Küçüklüğümden beri hırslı olduğumun farkındaydım. Ama kendime hırslı kelimesini yakıştıramıyordum. Eğer kafamı bir şeye takarsam, onun için elimden geleni yapardım tamam ama hırslı olduğumu kabul etmek istemiyordum. Derslerin olduğu listeye şöyle bir göz attım. Kardeşim "Ee, hangi dersi almak istiyorsun?" diye sordu. Her zaman ki gibi bütün dersleri almak istiyordum. Her şeyi bilmek beni güçlü kılacak gibi hissediyordum. "Sanırım hepsini" dedim gülümseyerek. "Şaka yapıyor olmalısın! Altından kalkabilecek misin?" diye sordu. "Deneyeceğim" dedim kararlı görünmeye çalışarak. "Öğrenmeye de Büyü Teknikleri ile başlayacağım. Eğlenceli gibi gözüküyor." "Seni dersliğe götürmemi ister misin?" diye sorunca, gülümseyerek kafamı salladım. Ne kadar da utangaçtım! "Gel o zaman" dedi, koluma girdi ve ilerlemeye başladık.

Dersliğin kapısının önünde durdum ve kardeşime döndüm. "Buradan sonrasını ben hallederim, çok sağ ol. Seni işinden daha fazla alıkoymayayım" dedim. "Emin misin?" diye sordu. "Bir öğretmen sana yardımcı olacaktır gerçi." "Tamam işte, sonra görüşürüz kardeşim" dedim gülümseyerek. "Görüşürüz" dedi ve uzaklaştı. Ben de derin bir nefes alıp kapıyı hafifçe araladım. Kafamı aradan uzatıp seslendim. "Kimse var mı?" Ses gelmeyince içeri geçip incelemeye başladım. Her yerde büyük sert kapaklı eski kitaplar, kimya dersindeki tüplerden vardı. Fokurdayan kazanlar bulursam şaşırmayacaktım. Sahi, bu şeylerden bulmam gerekiyor muydu? Elimi kolumu sallaya sallaya gelmiştim. 'İlk dersten azar işitmeyeyim şimdi bir de, iyice araştırıp öyle geleyim!' diye düşündüm. Tam kapıdan çıkacakken arkamdan biri "Yardımcı olabilir miyim?" diye sordu...
http://scythee.tumblr.com
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Hope Miller Empty
MesajKonu: Geri: Hope Miller   Hope Miller Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:29 am

Yeni bir öğrenci gelmişti. Son zamanlarda sınıf bir dakika bile boş kalmıyordu. Kız arkasını döndü ve "Şey, ders almak için gelmiştim." dedi. Kitaplara ve deney tüplerine çekingen bir bakış attı. Sırıtarak "Doğru yerdesin. Ben Alexis, Hypnos kızıyım ve bu dersliğin öğretmenlerinden biriyim. O gördüklerin iksir yapımı için. Büyü Teknikleri daha pratiğe dayalı bir ders." dedim.
Kız açıkça rahatlamıştı. Eh, ders vakti o halde! Ama önce "Adın ne?" diye sordum.
Hope Temple
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Hope Temple

Hope Miller Empty
MesajKonu: Geri: Hope Miller   Hope Miller Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 11:41 pm

"Hope, Hope Miller. Afrodit Kızıyım" dedim. "Tanıştığımıza memnun oldum Hope. Senin öğretmenin ben olacağım" dedi. Heyecanım biraz olsun azalmıştı. Gülümseyerek baktım. 'Büyü teknikleri pratiğe dayalı bir ders' demişti. Pratik yapmak benim için sabır demekti ve sabırlı biri değildim. Zorlanacaktım belki ama kafama koyduğumu yapardım. "Peki öğretmenim" dedim gülümseyerek. "Ne zaman başlayacağız?" diye sordum. "Ders işlenişi hakkında bir kaç bilgi ve kurallardan hemen sonra" dedi. İşte bu hoşuma gitmişti. Bunları önceden bilmek daha iyiydi.
http://scythee.tumblr.com

Hope Miller
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hope Miller
» Hope Miller
» Hope Miller
» Hope Miller
» Hope Miller