Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kötü karar!

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 6:37 am

"Benimle takılmaya korkuyorsun!" dedi Alexis alaycı bir gülümsemeyle.İnatla kafamı salladım. "Ben seninle takılmaya korkmuyorum,tehlikenin tam ortasında uyumandan korkuyorum!" Alexis arkasını döndü.Neden bir Hypnos çocuğu ile maceraya çıkıyordum? Bu yangına körükle gitmek gibi birşeydi.Özellikle de maceraya geceleyin çıkıyorsan.Umarım uykusunu iyi almıştır diye iç geçirdim.Sessizliği ayakkabımın topuğu bozdu.Alexis merakla bana döndü. "Zeus aşkına! O ayakkabılarla nasıl yürüyorsun?" dedi iğrenerek.Saçlarımı savurdum.Bir Afrodit kızıysan bunlar gayet normaldi.Tabii sadece Afrodit kulübesi için.Diğerleri için inanılmaz birşeydi. "Beceri işi,tatlım." dedim gülümseyerek.Alexis hala şaşkındı.Gülümseyerek sözlerime devam ettim. "Ayrıca yanıma spor ayakkabı aldım,düşüneceksin bunları." dedim kafamı göstererek.Alexis yüzünü buruşturdu ve etrafa bakmaya başladı.Alexis ile daha önce labirentte macera yaşamıştık.O zaman Hypnos çocuklarının çok akrabalarının ve onlarla takılmamayı öğrenmiştim.Ama malesef dayanamamış,daha önce olduğu gibi Hypnos çocuğu iddia'ya girmiştim.Tekrar uyumamasını umuyordum.Yanıma uyuduğunda kafasına dökmek için beş şişe su almıştım.Tabii dikkatli olmak gerekirdi.Elbette tüm Afrodit kulübesindekiler gibi tüm macerarda aldığım rujumu,parfümümü hatta göz boyalarımı bile getirmiştim.Bunlar son moda ve çok pahalılardı kırılırsa büyük bir felaket olabilirdi.Tabii kulübede daha pek çok parfüm vardı.Kardeşlerimden de ödünç alabilrdim değil mi? Ayrıca herzaman Kamp'tan dışarıya çıkıyordum.Babamdan harçlıklarımı alır,her Kamp'tan çıktığımda harcardım.Tabii seçeneklerim bunlarla bitmiyordu.Yanıma ir Hermes çocuğu alırdım.Tanrım,onlar çok ustaca çalıyorlardı.Tabii onların babaları Hermes'tı.Birden Alexis'in sesi ile irkildim.Konu nerden nereye gelmiş böyle? "Eğer düşüncelerin bittiyse,eğlenmek istiyorum." diye tersledi beni.Onu takmadım ve arkamı döndüm.Macera başlıyordu!
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 6:01 am

Lara'yla iddiaya girmiştik. Tüm gece uyumadan durabilirsem bir gün boyunca bakımsız gezecekti. Eğer uyuyakalırsam onunla alışverişe çıkacaktım. Bunu yapmamak için kaç bardak kahve içtiğimi hatırlamıyordum bile.
Lara'yla gece vakti kampta gezerken Harpyalara yakalanmayı umuyorduk. Böylece maceramız çok çok çok daha fazla eğlenceli olacaktı. Tabii Harpyalardan kurtulabilirsek.
O topuklularla yedi gün yirmi dört saat nasıl yürüyebildiğini bir türlü anlayamıyordum. Ben babet giydiğimde bile rahat edemezken o bir karış topuklularla yürüyebiliyordu. Ah, Afrodit kızları gerçekten anlaşılmazlardı.
Ben düşüncelere dalmış yürürken Lara "Hey, Lexi! Şu banka oturalım mı? Ayakkabılarımı değiştirmem lazım." dedi. Sahte bir şaşkınlıkla "Delirdin mi sen? Harpyalar topuk sesine daha çabuk gelirlerdi!" dedim.
Gözlerini devirerek "Çok komiksin, rüyanda komedi programlarını mı takip ediyorsun?" dedi. İkimiz de sessizce kıkırdadık. Asıl amacımız Harpyalardı zaten.
Lara Adams
Lara Adams

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 7:32 am

Ayakkabılarımı giydikten sonra ayağa kalktım.Alexis haklıydı.Bu topuklu ayakkabılarla harpyalarla savaşmak büyük bir başarıydı.Ben her zaman hazırlıklıydım.Başka bir poşeti açtım ve tekrar banka oturarak ayakkabılarımı değiştirdim.Alexis etrafına bakarken gözü bana takıldı. "Tanrı Aşkına! Yanında kaç ayakkabı taşıyorsun?" sesi haretlerle doluydu.Ayakkabılarımı giyip topuklu ayakkabılarımı poşete koydum. "Sayamayacağın kadar." diye mırıldandım poşetleri banka koyarak.Daha sonra Üstümü düzeltip Alexis'in yanına gittim.Etrafı bakmaya başladım.Ahh,ne zaman gelecekti bunlar? Daha önce hiç karşılaşmamıştım,harpyalarla.Aman,ne kadar zor olabilirdi ki? İleriden sesler gelmeye başladı,arkadan,sağdan,soldan.Sesler kesiliyor,başka bir yerden geliyordu.Bu insanı gerçekten çok tedirgin ediyordu.Alexis ile sırtlarımızı birleştirdik ve etrafa bakmaya başladık.Güvende olmalıydık. "Umarım uyumazsın." dedim,uyumazsın sözünü iğnelerek. "Garanti veremem." dedi Alexis,omuz silkerek.Göz ucuyla ona baktım.Arkamda olduğu için bu oldukça zor olmuştu.Biz konuşurken seslerde kesilmemişti tabii.İşin kötü yanı bu sesler gittikçe yaklaşıyordu.Gözlerimi bir öne,bir sağa,bir de sola çeviriyordum.Nerden ne zaman çıkacakları belli olmuyordu.Akıllı olmamalarını umuyordum.Karşımda gölgeler oluşmaya başladı.Alexis'in elini sıktım daha sonra bıraktım.İşte başlıyorduk.Bunlar kesinlikle harpyalardı.
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:05 am

Açıkçası yavaş yavaş korkmaya başlamıştım. Harpyaların da zeki olmadıklarını düşünmüştüm, sonuçta çoğu canavar aptaldı. Ne yazık ki yanılmıştım. Bunlar biraz daha zekiydi, tabii bizim kadar değil.
Yayımı gerdim ve beklemeye başladım. Lara da arkamda savaşmaya hazırdı. Derin bir nefes alarak sakinleşmeye çalıştım. Bu Lara'yla ikinci korkunç maceramızdı, ancak bana bir ömür boyu yetermiş gibi geliyordu. En korkunç maceraları hep Lara'yla yaşıyorduk. Bundan şikayetim yoktu, o ayrı bir konu.
Korku, heyecan, merak, ve bunlara benzer bir sürü duyguyla etrafı incelerken ilk Harpya saldırıya geçti. Hemen okumu fırlattım ve puff! Cnavar toza dönüştü. Diğerleri onun tozlaşmasını bekliyorlarmış anlaşılan, çünkü tozları yerde birikmeye başlamadan saldırıya geçtiler.
Ben görebildiğim kadarıyla on tane saymıştım, ancak gözden kaçırdıklarımın olduğuna emindim. İşimiz oldukça zordu. Neden kulübelerimizde uyumuyorduk ki!? Harpyaları birer ikişer toza dönüştürürken 'En azından Lara burada. Ya tek başıma olsaydım?' diye düşündüm. Tamam, ikimiz de Harpya yemeği olabilecek durumdaydık, ancak burada olması bana güç veriyordu.
Lara Adams
Lara Adams

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:36 am

Alexis arkamda ok atarken ben ise kılıcım ile savaşıyordum.Arka arkaya geliyorlardı.Kılıç savurmaktan ellerim yorulmuştu.Yine de pes etmedim,var gücümle savaşmaya devam ettim.Gücümünde bir sınırı vardı,malesef. "Alexis,yaşıyor musun?" diye fısıldadım.Evet,çok mantıksızdı ama harpyalarla savaşırken sadece bunu düşünmüştüm. "Uyumak varken neden buradayım anlamıyorum! Evet,yaşıyorum." diye mırıldandı.Harpyaların ciyaklamaları yüzünden çok zor işitmiştim.Harpyalar birden durdu.Alexis ve ben durmaların nedenini çözmeye çalışıyorduk. 'Belki de korkmuşlardır' diye iç geçirdim ancak bunun imkansız olduğunu anlayınca gözlerimi devirdim.Kolay kolay pes etmezlerdi.Birkaç dakika bekledikten sonra yer sallanmaya başladı.Neler oluyordu? Bu kadarını hayal etmemiştim.Harpyalara yem olabilirdik.Benim kadar güzel biri harpyalar gibi iğrenç yaratıklara yem olamazdı! Güzelliğim ve ben bunu haketmiyorduk! ve Alexis! "Koş!" diye bağırdım.Alexis sanki bunu bekliyormuş gibi koşmaya başladı.Tanrı aşkına! Ters gidiyorduk.Alexis'in peşimden gelmediğini anlayınca arkama baktım.Diğer tarafa koşuyordu.Yanında olduğuma bile bakmamıştı.Eğer arkasından gidersem yetişemezdim.Hızlı koşuyordu.Ah! Ne yapabilirdim ki! Arkasından koşmalıydım.Koşmaya başladım.Koşarken önümde bir gölge gördüm.O gölgenin Alexis olmasını umut ediyordum.Yavaşladım.İlerledim,ilerledim.Ben yürüdükçe yüzü belli oluyordu ve bu Alexis değildi! Kasları olan korkunç bir harpyaydı.Elinde de Alexis vardı.Harpya Alexis'in ağzından tutmuş.Yemek için hazırlanıyordu.Alexis ise kaçmak için çırpınıyordu.Ama nafile,harpya gerçekten çok güçlüydü.Birşeyler yapmalıydım ama ne? Belki onu ağlatabilir,Alexis'i elinden kurtarabilirdim.Gözlerimi kapattım ve konsantre olmaya çalıştım.Harpyanın duygularına sızmaya çalışıyordum ama bu imkansız birşeydi.Sandığımdan daha güçlüydü ve duyguları bilinmedik bir büyü ile korunuyordu.Ne yapacaktım ben şimdi?
Alexia Sophie Russell
Alexia Sophie Russell

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 6:16 am

Ah! Ölecektim ve bu yaramaz kişiliğim yüzünden olacaktı! Annemi, kardeşlerimi, arkadaşlarımı bir daha göremeyecektim! İğrenç bir Harpya tarafından sindirilmeyi saymak bile istemiyordum! Ne kadar debelensem de kurtulamıyordum, beni yakalayan Harpya çok güçlüydü. Göz ucuyla Lara'nın bana yardım etmeye çalıştığını görüyordumi ancak başarılı olamadığı Harpya'nın ağzına gittikçe yaklaşmamdan belliydi.
Son duamı etmeye başladığım anda aklıma gelen fikirle gözlerimi açtım. Ben karşımdaki Harpyayı hipnotize edebilirdim! Gözlerine bakmaya başladım. Bir şeyler söylemem gerekiyordu aslında, ama ağzım kapalıydı. Ben de düşünerek hipnotize etmeye çalıştım. Gözlerine bakarak 'Beni hemen yere bırak!' emrini zihnine kazıdığımı hayal ediyordum. Bu oldukça zordu. Benim gücüm sözlerle işliyordu, ancak şu anda mırıldanamıyordum bile.
Bir süre uğraştıktan sonra pes ettim. Tamam, Kader Tanrıçaları bu genç yaşımda ölmeme karar verdilerse yapacağım bir şey yoktu. Keşke Lara kaçsaydı, bu beni yedikten sonra Lara'yı da rahatlıkta yerdi sanırım. Ama Lara hakkında şu zamana kadar öğrendiğim bir şey varsa o da kaçmayacak kadar inatçı oluşuydu.
Lara Adams
Lara Adams

Kötü karar!  Empty
MesajKonu: Geri: Kötü karar!    Kötü karar!  Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 10:45 pm

Alexis'i burada yalnız bırakamazdım.Doğru olmazdı bu.Birşeyler bulmalıydım ama ne? Harpya güçlüydü ve özel güç kullanamıyordum,çünkü kendisini bir büyüyle koruyordu.Ağlamak üzereydim.Dikkatlice Alexis'in gözlerine bakıyor,herşeyi onun gözünden bakmaya çalışıyordum.Gerçekten zordu,öleceğini bilmek...
Alexis çırpınırken kolunu kurtardı ve elinde olan okları bana attı.Çok uzağa atamamıştı bu yüzden ben ilerledim ve eğilip oku yerden aldım.Ok kullanmada pek iyi değildim.Harpyanın tam beyninden atmak benim için bir mucize olurdu.Yine denemeliydim hiç yoktan iyiydi yine de.Oku aldım ve yaya yerleştirdim,yayı gerdim ve harpyanın alnını nişan aldım.Sağ gözümü kapattım,derin bir nefes aldıktan sonra yayı bıraktım.Sağ gözümü açtıktan sonra yayı yere indirdim.Merakla yayın nereye geldiğine baktım.İstediğim yere gelmemişti.Yay,harpyanın sol gözüne isabet etmişti.Harpya garip bir çığlık attı.Gözlerinden siyah bir sıvı akmaya başladı.Kısa süre sonra kan durdu.Harpya Alexis'i tuttuğu elini biraz gevşetti.Diğer eliyle oku gözünden çıkardı.Gözbebeği göünmüyordu.Akan siyah sıvı belki de onun göz bebeğinden gelmişti.Böyle konuları pek bilmiyordum.Nerede öğrenebilirdim ki? Daha önce hiç harpya görmemiştim.
Alexis yine de geçemiyordu.Kollarında kırmızı kızarıklar oluştuğuna emindim.Okumu birkez daha yayıma yerleştirdim.Sağ gözümü kapatıp yayı gerdim.Bu sefer yine alnına vurmayı hedefliyordum.Yayı bıraktım.Yay,Alexis'in saçlarına değmiş,ancak harpyanın boynuna gelmişti.Bu sefer petrol yeşili bir sıvı boynundan çıkmaya başladı.Bu sefer daha şiddetli akıyordu.Normalde ölmesi gerekirdi ama galiba gerçekten iradesi çok güçlüydü. "Dikkat et! Benii öldürecektin!" diye bağırdı,Alexis.Şuan harpyaya esir düşmüştü ve hala gıcıklık yapabiliyordu. "Elimden geleni yapıyorum,şikayet etmeyi kes!" diye bağırdım.Harpya beni iyice görmüş peşimden geliyordu.Yine de kaçmamalıydım.Zaten çok yavaş ilerliyordu,Alexis ve onda yaptığım yaralar acı veriyordu galiba.Şimdi ne yapabilrdim ki? Oklar bitmişti.Yanımda ise beş şişe su,birkaç tane ayakkabı ve makyaj mazemeleri vardı.Poşetten yüksek topuklu ayakkabımı çıkardım ve "Seni özleyeceğim,bebeğim." diye mırıldandıktan sonra harpyaya attım.Ayakkabım,harpyanın Alexis'i tuttuğu koluna denk gelmişti.Birşey olmadı,yani beklediğim gibi garip bir sıvı çıkmadı,sadece kızarmıştı.Zaten o garip ten renginde ne kadar belli olabilirdi ki?

Kötü karar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zor Karar
» Bakmadan önce karar ver *
» Bâkî Karar / Halat
» Kötü bir gün!
» Kötü Bir Anı.