Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günün Sonu

YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

İlk Günün Sonu Empty
MesajKonu: İlk Günün Sonu   İlk Günün Sonu Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:14 am

İlk günüm.Kamptaki ilk günüm..

Buraya gelmeyi hiç istememiştim.Safir Rourke kolumdan çeke çeke zorla getirmişti beni.Daha ilk günden New Yorku özlemiştim.

Kampa gelirken Artemis'e de uğramıştım.Bana bir kolye vermişti.Zorda sıkışınca "Restle!" diye bağırınca yardımıma gelecekti.Ama bunu mümkün olduğunca az kullanacaktım çünkü burayı istemiyordum.Tabi gün başında..

Kulübeme geldiğimde hemen arkamdan kuzenim Ange gelmişti.Onunla tanışmıştık.Sanırım buradaki daimi dostum olacaktı.Beraber sözleştik bir ara arenaya gidecektik.Sonuçta bana anlatılana göre ben bir avcıydım,Artemis beni bu görev için seçmişti.Demek ki kılıçlara yeteneğim vardı.

Kulübe ziyareti bittikten sonra kulübe temizliği yapmam gerektiğini öğrendim.Yapmazsam ceza alırmışım.Bu yüzden gelir gelmez pas tutmuş kapıları,yerleri,pencereleri silip,eşyalarımı yerleştirdim.Ardından güzel bir gün geçirmek için kampı keşfe çıktım.

Kulübelerin önünden geçerken herkese selam vermeye özen gösterdim.Daha yeniydim,tanışabildiklerime kendimi tanıttım.

Ardından ormanda yürürken bir at gördüm.Pegasus olmalıydı.Maalesef Rourke tüm yol boyunca bana kampla ilgili bir çok şey zırvalamıştı ama şimdi yararlı olabileceğini görmüştüm.Pegasusuma Plüton adı koyup,onu ahıra bıraktıktan sonra birkaç melezle daha konuştum.

Ardından gün sonunda buradayım.İlk gün aydınlık geleceğe işaret ediyordu.New York'u terkettiğime değerdi umarım...

Rp Bitmiştir!
http://www.platis.forummum.net

İlk Günün Sonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk gün ve her günün sonu gibi sonu
» Günün Sonu
» İlk Günün Sonu
» İlk Günün Sonu
» İlk Günün Sonu