Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğlenceli Bir Akşam.

YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Eğlenceli Bir Akşam. Empty
MesajKonu: Eğlenceli Bir Akşam.   Eğlenceli Bir Akşam. Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 3:22 am

Yatağıma uzanmış kulaklığımla müzik dinlerken kapının çaldığını farketmedim.Ben cevap vermeyince Lexi odaya daldı."Sen gelmiyor musun?" dedi.Benim hiçbir şeyden haberim yoktu "Nereye?" dedim.Lexi gözlerini devirdi ve "Amfitiyatroda toplanıyoruz.Sen de gel hadi." dedi.Ben sonunda eğlenceli bir şey yapacağız diye düşünerek hazırlanmaya başladım.Giyindikten sonra hırkamı da alıp kızların yanına gittim.Herkes hazırlanmıştı.Hep beraber kulübeden çıktık ve amfitiyatroya doğru yola koyulduk.Amfitiyatroya geldiğimizde çok kalabalık olduğunu gördüm.Neredeyse tüm melezler oradaydı.Bir grup şarkı söylüyordu.Bazıları müzik eşliğinde dans ediyordu.Ben de kendime bir yer buldum ve oturdumYanımda Happ vardı.İkimiz de ilk defa bu etkinliğe katılıyorduk.Bu nedenle şaşırmıştık.Ben kampın sadece savaş konusunda eğitildiğimiz,maceralara atıldığımız bir yer olduğunu düşünüyordum.Ama bu gece herkes yeteneklerini konuşturuyor eğlenceli bir şey yapıyordu.Hatta Sat'ın kendisinden geçip dans ettiğini gördüm.Gerçekten herkes çok eğleniyordu.Ardından bir köşede Chris'i gördüm.Yalnız başına oturmuş çevredekileri izliyordu.Onunla göz göze geldiğimde çaktırmadan gülmeye başladım.Happ de kendini müziğe kaptırınca kalkıp Chris'in yanına gittim.Dalga geçer gibi "Hadi sen de dans et." dedim.Chris kıkırdadı ve "Oldu,başka bir isteğin var mı?" dedi.Ben de "En azından biraz şarkı söyle." dedim.Chris ilk başta tepki vermedi.Ben de söylemeyeceğini düşündüm.İkimiz de diğerlerini izlerken birden mırıldanmaya başladı.Ben ise şaşırarak Chris'e baktım.Gülmemek için kendimi zor tutuyordum.Yavaş yavaş ben de ona katıldım ve bitlikte sessizce şarkıyı söylemeye başladık.Happ'in sesi şarkımızı kesti."Aassshh nereye kayboldun?" dedi.Ben hızlıca ayağa kalktım ve "Geliyorum!" diye bağırdım.Gitmeden önce Chris'e döndüm ve "Sesin hiç fena değilmiş." dedim.Ben Happ'e doğru koşarken onun güldüğünü duyabiliyordum.
...
Bir süre sonra eğlence bitti ve herkes kulübelerine dağıldı.Kulübeye giderken burası da bazen eğlenceli olabiliyormuş diye düşündüm ve Chris ile söylediğimiz şarkıyı mırıldanmaya başladım.

Eğlenceli Bir Akşam.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neşeli Akşam
» Huzurlu Bir Akşam.
» Eğlenceli bir akşam
» Mutlu Bir Akşam
» Kampta (A)Normal Bir Akşam