Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni kardeş

2 posters
YazarMesaj
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Yeni kardeş Empty
MesajKonu: Yeni kardeş   Yeni kardeş Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 7:28 am

Kulübemizdeki büyük ve rahat koltuğa oturmuş bir yandan şakaklarımı ovuyor, bir yandan da kuruyemiş yiyordum. Kulübeye kimsenin gelmesini beklemiyordum. Hermia yeni bir çaylakla ilgili bir şeyler duymuştu ve onunla ilgilenmeye gitmişti. Ben de kulübede yalnız kalmıştım. Bu yalnızlık canıma minnetti çünkü dün çok yorucu bir macera yaşamıştık Gina'yla ve biraz dinlenmeye ihtiyacım vardı. Zaten dün akşam gelir gelemz hemen uykuya dalmamın sebebi de buydu.

Birkaç dakika sonra ben burada dinlenirken kapı çaldı. Birkaç tane dahiyanece kurguladığım küfür sayıp rahat koltuktan doğrulup ayapa kalktım. Eğer bu bir eşek şakasıysa o şakayı yapan kişiyi çok fena yapacaktım.

Kapıyı hızla açtım ve yakışıklı bir çocukla burun buruna geldim. Çocuğu kampta daha önce hiç görmemiştm. "Umarım bu kapıyı çalmak için geçerli bir sebebin vardır çocuk!" dedim ona hırlar gibi. Rahatımın bozulmasından nefret ederdim.
Ashton L. Flamé
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Ashton L. Flamé

Yeni kardeş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni kardeş   Yeni kardeş Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 7:44 am

[/i]Hala emin değildi. Ona bu kulübeye "gitmesi" gerektiğini söylemelerine rağmen. Babasıyla yaptığı görüşmeden sonra, fazla bir şeyleri sorgulamaması gerektiğini anlamıştı. Örneğin basketbol oynayan bir keçiyi. Satir diye düzeltti zihni. Ah, her neyse! Babasının ona verdiği hançeri elinde sıkıca tutuyordu. Dışarıdan birisi görse onu katil falan zannedebilirdi. Bu durumdan o da hoşlanmamıştı zaten. Bu sıralar bir arkadaşa ihtiyacı olduğu söylenebilirdi. Genellikle, okulunda, sürekli "havalı çocuk" olduğundan arkadaş sıkıntısı geçmek zorunda kalmıyordu. Herkes, onun peşindeydi. Özellikle kızlar. Fakat burada kendini daha çok... Yalnız hissediyordu. Aslında "gerçek" babasıyla yaptığı konuşma onu rahatlatmıştı; kamp ile ilgili her şeyi açıklamıştı fakat biri dışında her şeyi... Hala annesini ve kardeşini düşünmüyor değildi. Derin bir nefes alarak gözlerini kıstı. Babası bu kulübeye gitmesini söylemişti. Kan kırmızısına boyanmış duvarları onun zevkine oldukça uygundu. San ki başından beri bu kulübeye aitmiş gibi hissediyordu. Ama hala kapıyı çalma konusunda endişeleri vardı. Genellikle her ortama ayak sağlayabilirdi fakat... Şuan yaşadıkları çok farklı bir durumdu. Cesaretini toplaması gerektiğinin farkındaydı. Dudağını ısırarak kapıyı çaldı. Uzun bir bekleyişin ardından kapının aralanma sesi onu hiç rahatlatmış değildi. Ona hiç hoş sayamayacağı şekilde inceleyen bedene baktı. Yine de Ash, onu güzel olarak sayabilirdi. Fakat sinirli bir hali vardı. Gitmesi gerek olduğunu hatırlatan duyguyu yok sayıp, kıpırdamamakta büyük bir cesaret örneğiydi ona göre. "Umarım bu kapıyı çalmak için geçerli bir sebebin vardır çocuk!" Evet, geçerli bir sebebi vardı. Ama bu sebebe kendi bile inanmayacak durumdaydı. Kızların ona karşı böyle davranmasına pek alışık olmadığını söylemek zorundaydı. Kıza yol tarifi soracakmış gibi bakarak konuşmaya başladı. "Burası Ares kulübesi değil mi? Ben, Ashton. Sanırım yeni kardeşin oluyorum." Kızın cevap vermesine fırsat vermeden içeri attı kendini. Bu durum kızı sinirlendirmiş olmalıydı. Ash, kıza döndü ve gülümsedi. İyi anlaşacaklarmış gibi bir his doğmuştu içinde.
Terra M. Winchester
Terra M. Winchester

Yeni kardeş Empty
MesajKonu: Geri: Yeni kardeş   Yeni kardeş Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 8:03 am

Çocuk içeriye adım attığında biraz öfkelendim ama sonra nedense onunla iyi anlaşabileceğimizi fark ettim. Ashton'ı içeriye alıp kapıyı kapattım. Bu arada çocuğun valizini de içeriye almayı ihmal etmedim tabii. Ne de olsa kardeşimdi. Galiba Hermia'nın yeni çaylak diye duyduğu bu çocuktu. Keh keh keh. O çaylağın kendi kardeşi olduğunu ve Cumartesi günü rahatını bozup kulübeden dışarıya boşuna çıktığıın öğrendiğinde yüzünün alacağı şekil aklıma geldikçe gülmekten ölecekmişim gibi hissediyordum. Yine de çocuğun önünde gülmemeyi başarıp bana sorarcasına bakan çocuğa "Sana kulübeyi gezdireyim. Genelde bu işi kulübe liderinin yapması gerekirdi ama Hermia şu anda burada yok. O yüzden bu işi ben yapıyorum. Gel, sana odanı göstereyim. Herm sana bu odayı verdiğime itiraz etmez herhalde." deyip ona kulübede boş olan en büyük odayı gösterdim. Ashton odayı pek beğenmiş görünmüyordu ama yine de hiçbir şey demedi. Ashton'ın valizini oraya bırakıp diğer odaları gezdirmeye koyuldum.

En sonunda gösterilmesi gereken son yere geldiğimizde de "Burası da mutfak." deyip son denetleme temizliğinin etkisinden çıkıp da pislenmeye başlayan mutfağı gösterdim. Ashton tezgahın üstündeki bardağa su koydu. Susamış olmalıydı. Bu kadar serüvenden sonra susamamış olmasa şaşardım zaten. Ashton suyunu içtikten snra mutfaktan çıkıp salona girdik. Salon zaten mutfağın hemen yanındaydı. Ashton'a bakıp "Salonu tanıtmama gerek yok herhalde." dedim.

Ama Ashton beni dinleyecek durumda değildi. Hemen aslında çok eğlenceli bir tuzak olan ziyaretöi koltuğuna oturdu. O oturduğu anda koltuktan güm diye bir patlama sesi çıktı.

"Bu kulübede nereye oturduğuna dikkat etmelisin kardeş. Her yerde bir mayın olabilir." dedim sinsice. Ashton'ın gözleri o patlamadan doğan şok sonucuyla iri iri açılmıştı.

Yeni kardeş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Kardeş!
» İşte yeni kardeş imzamız ^^
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler
» Kardeş kardeş
» İki Kardeş