Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Iris'le Plaj Keyfi :)

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Iris'le Plaj Keyfi :) Empty
MesajKonu: Iris'le Plaj Keyfi :)   Iris'le Plaj Keyfi :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 11:58 pm

Sabah uyanır uyanmaz çantama havlumu,güneş kremimi,terliklerimi yığdım.Bugün Iris'le plaja gidecektik.Biraz güneşlenmemiz gerekiyordu.Yaz gelmişti malum.Mayomu giyindim ve üstüme melez kampı tişörtümü geçirdim.Tam o sırada kapı çaldı.Gelen muhtemelen Iris'ti.Tahminim doğruydu.Onun da üstünde melez kampı tişörtü vardı.

"Hadi dostum,çabuk ol"dedi.Ve etrafına bakınmaya başladı.Bende yatağımın üstünden çantamı aldım.Kapıyı kapattım ve plaja doğru yürümeye başladık.Hava güneşliyidi ve çok sıcaktı.

"Hava ne kadar güzel"dedim.O da başıyla onayladı.
April Marcella Temple
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
April Marcella Temple

MesajKonu: Geri: Iris'le Plaj Keyfi :)   Iris'le Plaj Keyfi :) Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 2:02 am

Zar zor plajda bir yer bulduk ve sandalyelerimizi koyduk. Hava güzel olduğu için bir sürü melez buradaydı. "Aman Tanrım!" diye mırıldandım. Han "Ne olmuş Tanrılara?" dedi dalga geçercesine. Ben de o bilmiyormuş gibi "New York'ta böyle derler." dedim. Güldük. Yerleşmemiz bitti. Han'ın getirdiği piknik sepetini gördüm. İçinden iki şişe soda çıkardı. "İçecek misin?" diye sordu. "Evet." dedim. Elindeki iki şişeden birini fırlattı. Tutup kapağını açtım ve içmeye başladım. "Güzel." dedim. "Evet." dedi. Han da yanımdaki sandalyeye oturdu. Sodalarımızı içerken denizin güzelliğini seyrettik. Han bir şey söyleyecek gibi oldu...
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Iris'le Plaj Keyfi :)   Iris'le Plaj Keyfi :) Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 6:41 am

Bana bakıyordu.Sanki bir şey söylememi beklermiş gibi...Sonunda ağzımdan baklayı çıkardım."Aslında Poseidon kızı olmayı çok isterdim,ya da Amphitrite"Gülümsedi."Neden peki?"dedi."Iı,şey.Ne bileyim.Denizi çok seviyorum.Yüzmeye bayılıyorum.Yani suyla ilgili bir gücüm olsaydı iyi olabilirdi."dedim kara kara."Ama malesef bir gücüm yok." Uzun uzun bana baktı."Boş ver dostum.Takma böyle şeyleri" dedi.Sonra konuyu değiştirip "Benim acilen yeni bir bikiniye ihtiyacım var.Benimle New York'a alışverişe gelirsin değil mi?"dedi kıkırdayarak."Tabi ki "dedim."Alışveriş iyi gelebilir." Uzun uzun kıkırdadık.Güzel bir gündü.Ve bu güzel günü mükemmel bir arkadaş daha güzel hale getirmişti.

-RP BİTMİŞTİR.-

Iris'le Plaj Keyfi :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plaj Keyfi
» Güzel Plaj (Görev 58. Başlık 1)
» #Plaj
» Plaj'da Gezi (!)
» Plaj çılgınlığı.