Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anastacia Leonora Bouveir-

2 posters
YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Anastacia Leonora Bouveir- Empty
MesajKonu: Anastacia Leonora Bouveir-   Anastacia Leonora Bouveir- Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:13 am

Kalktım.Kendimi sinde hissediyordum.Bütün günüm boş geçecekti.Diğerlerinin dersleri vardı.Benim de bir derse kayıt yaptırmam gerekliydi.Kendi kendime seçeneklere şöyle bir göz attım.En iyisi Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfına kayıt yaptırmak olacaktı.Hazırlandım ve dışarı çıktım.Sınıfa doğru giderken bir kaç melezle selamlaştım.Sınıfa ulaşmıştım.İçeri girdim.Summ bir odadan çıktı.''Hey Summ!!!Naber??'' dedim.''Anastacia!!Hoşgeldin.Kayıt mı yaptıracaksın??'' dedi.Ben de elimle saçlarımı karıştırdım ve ‘’Evet.Bugün herkesin dersi var ben de kulübede boş boş oturmayayım dedim.’’ dedim.''İyi yapmışsın.'' dedi ve güldü.''Eee??Ne yapıyoruz bakalım??'' dedim.İlk günden ne yapacağımız hakkında hiç bir fikrim yoktu çünkü...
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Anastacia Leonora Bouveir-   Anastacia Leonora Bouveir- Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 1:59 am

Dersliğime canlı ve enerjik arkadaşım Leon'un gelmişti. Onu sevinçle karşılamıştım tabii ki. Her zaman neşeli olmayı başarabilen bir melezdi o. Bunun yanında etrafındakileri de neşelendirebiliyordu. "Hey Summ! Ne haber?" dedi coşkuyla. Ben de gülümseyerek karşıladım onu. ''Anastacia! Hoş geldin. Kayıt mı yaptıracaksın?'' "Evet. Bugün herkesin dersi var ben de kulübede boş boş oturmayayım dedim." Soruma karşılık olumlu bir cevap vermişti. Ben ona "İyi yapmışsın." dedikten sonra bana hemen "Eee? Ne yapıyoruz bakalım?" diye sordu. Ben de kısa bir süre düşündükten sonra "Biraz bulmaca çözmeye ne dersin?" Leon bana "Tamam, bulmaca çözelim." deyince ona seçenekleri sundum. "Peki ilk olarak hangi bulmacadan başlamak istersin? Fark, labirent, sözcük..." Leon hangi bulmacayı seçeceğini düşünürken ben de bulmaca kitabını almak üzere dolaba doğru yönelmiştim.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

MesajKonu: Geri: Anastacia Leonora Bouveir-   Anastacia Leonora Bouveir- Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 1:03 am

Summ üç seçenek sundu.Sanırım en ilginci labirent gibi gelmişti kulağıma.10 saniye kadar düşündükten sonra ''Labirent olsun bakalım'' dedim.Aşırı derecede heyecanlıydım galiba.Ayağımı titretiyor,parmaklarımı çıtlatıyordum.Summ bana baktı,güldü ve ''Sakin ol Leon!!!Zor olmayacak.Hem,daha ilk dersimiz.'' dedi.Gülümsedim ve ''Elbette!'' dedim.Sesim biraz fazla çıkmıştı sanki.Sustum ve Summ içeri giderken gözümü odaya diktim.Çok sade değildi.Ama abartılı derecede de süslü değildi.Ortam hoşuma gitmişti.Rahatlamaya başladım.İlk dersim olmasından dolayıydı herhalde, yapamayacakmışım gibi hissediyordum.Yine de eğitmenimin Summ olması rahatlatıcıydı.En azından yabancı olmadığım biriyle ders yapacaktım.Ben tüm bunları düşünürken Summ elinde bir şeylerle içeri girdi.Sandalyesine oturdu.Evet...İlk dersim resmi olarak başlamıştı.Bütün dikkatimi Summ'ın üzerine yoğunlaştırdım.

Anastacia Leonora Bouveir-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Peter Karl Bouveir
» Anastacia Leonora Bouveir-
» Peter Karl Bouveir