Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elmaları Aşırmak

2 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:17 am

17-Tarlalarda yaramazlık yaparken yakalanacaksın.
Yer=Tarla
Katılacaklar=Selly Emily Greene ve Satellite Morgan

Selly ile beraber tarlalarda buluşmak için sözlenmiştik.Ben biraz erken gelmiştim çünkü bu Selly ile atılacağımız ilk macera olacaktı.Bay D.'nin bahçesindeki elmaları aşırıp,yemek ve tarlasındaki meyveleri ezmek bence çok eğlenceli olacaktı.

Bay D.'yi şimdilik ortalıkta göremiyordum fakat o her yerden çıkabilecek cins bir adamdı.Bir taraftan heyecanla beklerken bir taraftan heyecanla zıplıyordum.

Tarlaya adımımı attım.Arkamdan bir el dokundu.Bu elin Selly'nin eli olmasını bekliyordum umarım Bay D.'nin eli değildir diye dua ediyordum.
http://www.platis.forummum.net
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:16 pm

Uyandığımda hemen üstüme sıradan kıyafetler giyip dışarıya çıktım.Çok heyacanlıydım.Çünkü bugün Sat ile elmaları aşıracaktık.Ancak içimde birde korku vardı.Ya Bay D. bizi bulsaydı.Bu bizim için büyük bir sorun olurdu.Acaba eğlenmeye değermiydi.Bunları düşünürken tarlalara varmıştım.Sat beni bekliyordu.Onu korkutmalıydım.Hemen elimi onun omzuna koydum.Heyacanla bana baktı.Geldiğime sevindiği belliydi.Bu sessizliği bozmak için,

''Hazırmısın?'' Dedim.

''Elbette!''

Elmaları koyarız diye yanıma poşetler almıştım.Bir kaçını Sat'a verdim.Ve Ağaca çıktık.Elmaların birini hemen ağzıma tıktım.Vay canına! çok lezzetlilerdi.Sat'a baktım.

''Bu elmalar çok lezzetli!''

Hemen ağzına bir elma attı.Büyülenmiş gibiydi.

''Evet çok lezzetli!''
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:37 pm

Elmalar gerçekten çok lezzetliydi.Gözüm en üstteki elmalardan birine takılmıştı.Onu almak istiyordum.Çok büyük ve yeşildi.Ve bu tür elmalar ağzımı sulandırırdı.
Tam onu almak için uzanacakken ve Selly:

"Dikkat et.." cümlesini bitiremeden ben yere kapaklanmıştım bile.Ama canımın yanması umurumda değildi çünkü Bay D. bizi yakalarsa canımı bundan daha çok acıtırdı.Hemen ağaca geri tırmanarak Selly ile birlikte kısa bir süre bekledik.Bay D.gelmeyince:

"Üzgünüm..." diyerek elmaları torbaya tıkıştırmaya başladık.Ne kadar alırsak o kadar kardaydık.
Lara Adams
Lara Adams

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:50 pm

Elmaları toplarken Sat'ın bir elmaya baktığını farkettim.Elma bakılmayacak gibi değildi.Kıpkırmızıydı.İnsanın ağzını sulandırıyordu.Sat almaya çalışıyordu.Daha fazla yukarıya çıkayım diye başka bir dala oturdu.Sanırım dalın ince olduğunu farketmemişti.

''Dikkat et!'' Diye bağırdım.

Ben söyleyene kadar Sat yere düşmüştü.Son elmayıda poşetimin içine koyup aşağıya indim.Sat acıdan sızlanıp duruyordu.Ne yapacağımı bilemiyordum.En sonunda

''Üzgünüm.'' Dedim.Ancak Sat ile aynı anda demiştim.

Hemen elmaları toplamaya başladık.İki poşet toplamıştık.Ama ikimizinde gözlerine az geliyordu.Sat'a

''Sen burda bekle ben biraz daha toplayacağım.'' Dedim ve bir poşet kapıp ağaca çıkmaya çalıştım.Ben ağaçtan toplarken Sat bir çomak bulmuş ve dallara vuruyordu.Elmalar bir türlü bitmiyordu ve görünüşleri ''Gel beni ye!'' Amacındaydı.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:14 am

Tam biz elmaları ağactan indirirken arkadan ayak sesleri duyuldu.Hemen topladığım elmaları el çabukluğuyla Selly'e attım.Ardından:

"Sizi haylazlar!Elmalarımı bırakın!"

Bu Bay D.'nin sesiydi.Arkama döndüm.Daha yaklaşmamıştı.O zamana kadar tüm elmaları cebime doldurdum ve poşetleri Selly'e attım.

"Sakın inme!"

Ardından Bay D.'ye gidip:
"Selam Bay D.!Beni Artemis yolladı.Buralara bakmam gerekiyormuş."

Bir yandan Selly'e bakmamaya çalışıyordum ve Bay D.'ye:
"Ben artık gideyim" derken..
Lara Adams
Lara Adams

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 7:41 pm

Tam elmaları toplarken arkadan bir ses geldi

"Sizi haylazlar!Elmalarımı bırakın!"

Bu Sat'ın sesi değildi.Bu bay D.'ydi.Ne yapacağımı bilmiyordum.Sat'da aynı durumdaydı.
Birden bana bir poşet attı.Ve,

"Sakın inme!" Dedi.

Sessizce beklemeye başladım.Sat bay D.'ye dönüp

"Selam Bay D.!Beni Artemis yolladı.Buralara bakmam gerekiyormuş."
Dedi kuyruklu yalandı.Ama yalan söylemeliydik.Yoksa ceza alırdık.

''Ben artık gideyim''
Dedi.

Gitmeye başladı.Hareket etmiyordum.bu yüzden elim terlemeye başladı.Biraz hareket edeyim yoksa düşeceğim diyerek ellerimi kaldırmaya başladım.Tam düşecektim ki kurtuldum.Ama ağaç sarsılmıştı.Bay D.,

''Ağaçta ne var öyle?''
Diye sordu.

Ne yapacağımızı bilemiyorduk!
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 2:05 am

Durumu kurtarmak istercesine:
"Pis kargalar olmalı." dedim.

Belki Selly buna bozulabilirdi ama başka ne yapabilirdim ki?

Bay D.:
"İn oradan kız!"

Ben de Bay D.'ye orada kız olmadığını söyledim.Ama Selly birden elmalarla birlikte yere düşünce bu plan mahvoldu.

Hemen Selly'nin yanına gidip:
"İyi misin Sell?" dedim.

O sırada Bay D. ikimize de bakıp:
"Siz iyi bir cezayı hakkettiniz." dedi.
Lara Adams
Lara Adams

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 8:18 am

Sat yalanlar uydururken birden düşüverdim.Ne yapacağımı bilemiyordum!Sat bana bakıp,

"İyi misin Sell?"
Bay D. bizi bulmuştu.Acaba cezamız ne olacaktı?

''Siz iyi bir cezayı hakkettiniz."
Sat'a baktım,

''Yakalandık nasıl iyi olurum!'' Mahvolmuştuk.Şimdiden cezaları düşünüyordum.Bay D. yanımıza geldi.Ve kulaklarımızdan tuttu.Bir süre tutulu bıraktıktan sonrada çekmeye başladı.

''Ahh! Bay D. lütfen bırakın!''

''Evet Bay D. lütfen! ''
Bay D.'nin hiç acıması yoktu.Bizim canımızı çıkarıyordu.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:30 pm

Kulaklarımızı çektikten sonra bağırdı:
"Bir daha buraya gelmeyin!Yoksa o kulaklarınızı çekmekten,kızartmaktan ve aşındırmaktan beter ederim!" dedi.Tam giderken de:
"Bu arada bu olanlar kamp müdüresine iletilecek!" dedi.

Biz Selly ile oradan ayrıldıktan sonra ona fısıldadım:
"Yine de iyi yırttık."
"Yırtmak mı?Yırtılan tek şey kulaklarım!"
"Athena da ceza verebilir.Haklısın bu bir yırtma değil." dedim.

Kulübelerin orada ayrıldık:
"Teşekkürler Selly" diyerek Bay D.'nin görmediği ama cebimde bulunan elmalardan bir tane ona uzattım.Selly de bana bakarak:
"Haha bende de var..İyi akşamlar Sat!" diyerek kulübelerimize girdik.
Kulübemde elmaları buzdolabına koyarak hatır hatır yedim.

Rp Bitmiştir!-Teşekkürler Selly,okul başladığı için hemen bitirdim sorun olmaz değil mi?Tekrar teşekkürler Smile -

Lara Adams
Lara Adams

Elmaları Aşırmak Empty
MesajKonu: Geri: Elmaları Aşırmak   Elmaları Aşırmak Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 11:14 pm

süper yapmışsın sen bitirmezsen ben bitircektim Smile

Elmaları Aşırmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cephanelikten Silah Aşırmak.
» Çilek Aşırmak da Bir Antreman Sayılır !?
» Ares kızı Reneé ile Meyve aşırmak
» Ayrı Ayrı Üzüm Aşırmak