Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiffany Trully

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Tiffany Trully Empty
MesajKonu: Tiffany Trully   Tiffany Trully Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 7:55 am

Dersliklere yeni bir sınıf açılmıştı. Bu sınıfı çok merak ediyordum ve benim için çok yararı olacağını bildiğim için hemen dersliklerin yolunu tuttum. Hava bugün gayet güzeldi. Ders almaya, bir şeyler öğrenmeye can atıyordum. Dersliklere girdiğimde sınıflara baktım ve bir sınıfın üzerinde "Dövüş Sanatları Sınıfı" yazıyordu. Aradığım sınıf burasıydı. Vakit kaybetmeden hemen içeri girdim. Bekleyen birkaç öğrenci vardı. Bende bir sıraya oturarak eğitmenimi beklemeye başladım. Çok geçmeden yanıma birisi gelmişti. Büyük ihtimalle eğitmenimdi. Daha önce onu kampta çok görmüştüm ama hiç adam akıllı tanışmak nasip olmamıştı. Sonunda tanışacaktık. Hemen ayağa kalktım ve "Selam ben Tiff." dedim.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Tiffany Trully Empty
MesajKonu: Geri: Tiffany Trully   Tiffany Trully Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 11:34 pm

Dojo'da bir kaç öğrenciye neler yapmalarını söyledikten sonra dersliğe yeni geldiği belli olan kızın yanına gittim. Kız yanına gittiğimde ayağa kalkıp ''Selam ben Tiff.'' dedi ve gülümsedi. Bende aynı gülümsemeyele ona bakıp ''Bende Zack. Tanıştığımıza memnun oldum'' dedim ve ona tanıtım kağıtlarımızdan birini uzatarak ''Herhalde ders almak için gelmişsindir değil mi? Bu kağıttan hangi dövüş sanatını çalışabileceğini seçebilirsin'' dedim ve cevabını merakla beklemeye başladım.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Tiffany Trully Empty
MesajKonu: Geri: Tiffany Trully   Tiffany Trully Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 1:50 am

Buraya gelmeden önce hangi dövüş dersini alacağımı düşünmemiştim. Dolayısıyla Zack'in sorsuna hazırlıksız yakalanmıştım. Düşünmeye başladım. Acaba hangi dersler vardı. Biraz düşündükten sonra aklıma bir filmde izlediğim dövüş geldi. Hangi dövüş dersini alacağımı bulmuştum. Gülümsedim ve bana sabırsızca bakan Zack'a "Aikido dersi almak istiyorum." dedim. Zack başını salladı. Sanırım bu aikido dersi alabileceğim anlamına geliyordu.

Tiffany Trully
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiffany Trully
» Tiffany Trully
» Tiffany Trully
» Tiffany Trully
» Tiffany Trully