Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Killer

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: David Killer   David Killer Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 6:46 am

Sabahları ders almayı hiç sevmem. Ama dersler heyecan vericiyse bilemem. Resim çizmek gibi bir yeteneğim hiç olmadı. Ya da keşfeden kimse olmadı. Bu nedenle sanat sınıfına gittim. İçeride kimse yoktu. Belki biri gelir diye düşündüm ve beklemeye başladım..
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:49 pm

Hızlı adımlarla dersliğe girdim.Sonunda tam zamanında gelmiştim.Çantamı masya koydum ve birisi gelmiş mi diye odaya baktım.Birden eğitmen bekleyen bir melezle karşılaştım.Gülümsedim ve yanına yaklaştım. "Selam,ben Afrodit kulübesinden Lara,umarım seni fazla bekletmemişimdir." dedim,sakince.Melezi daha önce hiç görmemiştim.Belki fazla dışarıya çıkmıyordu.Belki de yeni gelmişti.Kim bilirdi ki? Melez ayağa kalktı. "Selam,bende Hypnos kulübesinden David." diye tanttı kendini.Karşısına oturdum. "Tanıştığıma memnun oldum,David." dedim.David gülümsedi. "Bende." diye mırıldandı.Açıkcası sabahın erken saatinde bir Hypnos çocuğunu burada görmek çok ilginç birşeydi.Hypnos çocukları genellikle öğlene doğru uyanıyordu.Hatta bazıları tam tehlikedeyken uyuya kalıyordu (!) Alexis tamda bunu yapmıştı.Birden David'in sesi ile irkildim...
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:17 am

''Resim kabiliyetim yoktur. Nasıl resim çizeceğimi kimse öğretmedi. Belki vardır kabiliyetim ama keşfedilmemiş, bir köşede yatıyor olabilir'' dedim. Böyle konuşmama çok şaşırmış olacak ki ''Tamam. Hadi onu keşfedelim.'' dedi. ''Peki ama nasıl?'' ..
Lara Adams
Lara Adams

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:01 am

"Elbette,deneyerek." dedim gülümseyerek.Resim güzel olabilirdi ama bizim konumuz heykel yapmaktı.Bu yüzden heykel yapsak daha iyi olabilirdi. "Heykel yapmalıyız.Önce örneklere bakmaya ne dersin?" dedim gülümsememi eksik etmeyerek.David kafasını salladı bende karşılık olarak kafamı salladım ve birlikte heykelciklerin olduğu yere doğru yöneldik.Geldiğimizde işaret parmağımla ilk örneği gösterdim.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:49 am

Bu heykeller çok güzeldi. Bu sınıfta resim çizmeyi düşünürken heykel yapacaktım. Daha zordu ama zoru seven biri olarak memnun olmuştum. Heykellere göz atınca neredeyse bayılacaktım. Bunları kim yapmıştı ki..? Neyse ben de Lara'ya ''Çok güzeller. Ama ben nasıl başlayacağım?'' dedim..
Lara Adams
Lara Adams

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 1:30 am

"Sen yerine geç,ben malzemeleri getireyim.İhtiyacın olduğunda sana yardım ederim." dedim,gülümseyerek.David kafasını salladı ve boş sıralardan göüne çarpana oturdu.Bende malzemelerin olduğu yere yöneldim.Elime gümüş uçlu kalem,beton vb. gibi eşyalar alıp David'in yanına gittim.Malzemeleri masaya koyup David'in yanına oturdum.Daha sonra ağaya kalktım.Betonu önüne koyup gümüş uçlu kalemi de eline tutuşturduktan sonra yerine geri oturum.David kısa süre düşündü.Sessizliği ben bozdum. "Ne yapacaksın David?" David bana döndü ve düşünmeye devam etti...
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeCuma Nis. 22, 2011 5:08 am

''Galiba kocaman bir Hypnos'un sadece baş kısmının heykelini yapıp kulübemdeki odama koyacağım.'' diye cevapladım sorusunu. İlk olarak gümüş uçlu kalemi elime aldım ve Hypnos'un kafa şeklini betonda oluşturdum. Sanki yanında kanat varmış gibi ve ortası yuvarlak bir kafa.. Daha sonra bunun kıvrımları, kanatlardaki tüyleri, gözleri vb. şeyleri yapmaya gelmişti. Zaten kafayı yapmaya çalışırken zorlanmıştım. Bunu nasıl yapacaktım ki?.. Lara'ya yardım ister gibi baktım ve yanıma gelmesini izledim..
Lara Adams
Lara Adams

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 12:33 am

David'e baktım.Gözlerinde yardım ister gibi bir hal vardı.Duygularını da hissedebiliyordum zaten.Yanına gitim ve oturdum.Yaptığı heykelciği iyice süzdüm.Tüyleri,gözlerini yapamamıştı.Zaten en zor tarafı buydu.Gözleri kazınmamış olan yer bembeyaz duruyor,insanı korkutuyordu.Bu yüzden isterse boyayabilirdi.Hypnos'u daha önce hiç görmemiştim bu yüzden gözlerini boyama da ona fikir veremezdim.Zaten yapabilirdi.Gümüş uçlu kalemi aldım ve gözünün olması gereken yeri hedefledim.Hedeflediğim yerin kenarlarını soydum.Gözünün olduğu yeri kabartmıştım.Daha sonra tüylerin olması gereken yerlere hafifce çizikler atmaya başladım.Güzel görünüyordu.Gülümsedim ve ayağa kalkarak gümüş uçlu kalemi yerine koydum.Yine yanından uzaklaşmayıp,neler yaptığına bakmaya başladım.Birkaç dakika sonra saatime baktım ve David'e döndüm. "Heykelciğini boyamak istermisin,David?"

David Killer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Killer
» David Killer
» David Killer -2-
» David Killer -2-
» David Killer