Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Killer -2-

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 8:58 am

Geçen sefer bu sınıfa geldiğimde bir pegasusum bile yoktu. Eğitmenim sayeside bir pegasus edinmiştim. Dül Dül. Onunla beraber geldim. Sınıfta kimse yoktu. Beklemeye başladım. O sırada uykuya dalmış olmalıyım. Hiç bir şey hatırlamıyorum. Sadece birinin beni uyandırdığını ve ..
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 2:58 am

İçeri girdiğimde biri uyuyordu. Dül dül'ü görür görmez bunun Dave olduğunu anladım. Nede olsa Dül dül'ü birlikte seçmiştik. Dül Dül'ün yanına gittim ve " Naber dostum. Sahibin uyuyamı kalmış? " dedim ve onu okşamaya başladım. Biraz sonrada Dave yaklaştım ve onu dürterek uyandırdım. Uyanınca şaşkın şaşkın bana baktı. " Günaydın Dave. " diyince şaşkınlığını biraz atmıştı. Hypnos'un oğlu olduğu için uyumasına hiç şaşırmamıştım. Dave kendini toparlayınca konuşmaya başladı.

" Günaydın Clay. Eeee ben hıh ders almaya geldim. Geldik. " dedi. Hala uykusunu atamadığı belliydi ama ben artık uykuculara alışmıştım.

" Hadi o zaman derse geçelim vakit kaybetmeden. " dedim ve Dül Dül'ün aç olduğunu tahmin ederek cebimden küp şeker çıkarttım. Dül dül'e yedirmesi için Dave'e verdim. Dave, küp şekerleri Dül Dül'e yedirmeye başladı.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 5:03 am

Bana Dül Dül'e vermem için küp şeker verdi. Dül Dül'e uzattım. O ise yemeye başladı. Bitirdikten sonra elimi yalamaya başladı. Gıdıklanmaya başladım. Daha sonra kafasını okşadım. O ise şaha kalkarak bana karşılık verdi. Clay'e döndüm. ''Dül Dül ile çok iyi anlaşıyorsun.'' dedi. Bense ''Evet. Öyle. İlk seçtiğimden beri bana hep ısındı.'' Clay hemen düzeltti. ''Seçtiğimizden demek istedin galiba'' ''Evet. Her neyse. Artık başlamaya ne dersin?'' dedim.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 1:46 am

" Şurdaki açıklık alana gidelim. " dedim ve kapıya yöneldim. Üçümüz açıklık alana doğru yürümeye başladık. Kısa bir süre sonrada vardıık. Bir ıslık çaldım ve Arianna yanımda belirdi. " Hoşgeldim taklım. " dedim ve Arianna'yı okşadım. Sonra Dave dönerek " Sana havada Arianna'yla eşlik edeceğim. Haydi hazırsan havanalım. " dedim. Arianna'nın sırtına bindim ve Dave'i bekledim. Dave'de Düldül'ün sırtına bindi ve yavaşça havalandık. Dave havalandıkça aşağı bakıyordu ama sanrım yükseklik korkusu yoktu. Sadece heyecanlıydı. Başta havada DülDül'e alışması için " Kampta bir tur atalım. Beni izle. " dedim. Arianna'yla kampı gezmeye başladıkç. Kuşbakışı kamp süperdi. Mark'ta Düldül'le yanımızdan geliyordu.

" Nasıl alışabildin mi? "
diye sordum Dave.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer -2- Empty
MesajKonu: Geri: David Killer -2-   David Killer -2- Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 2:37 am

" Nasıl alışabildin mi? " diye sordu bana. Heyecandan nefesim kesilmişken nasıl alışabilirdim ki? Ama odaklanmaya çalıştım ve Düldül ile anlaşmaya başladım. Zaten alışıyordu bana ama havadaki ilk seferimizdi. Bu nedenle Düldül'e ne yapması gerektiğini söylüyordum. O da buna uyuyordu. Clay'e cevap verdim. ''Hem de nasıl..!'' Artık inme vaktiydi çünkü hava kararıyordu.

David Killer -2-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Killer
» David Killer
» David Killer
» David Killer
» David Killer