Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Killer

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: David Killer   David Killer Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 9:24 am

Kampa geleli kaç gün olmuştu. Hala bir pegasusum bile yoktu. Bunun için hiçbir fikrim de yoktu. Bunun için pegasus binicilik sınıfına geldim. İçeride kimse yoktu. Beklemeye başladım..
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 1:32 pm

Sınıfa girdim. İçerde Dave vardı. " Selam Dave " dedim gülümseyerek. Oda aynı sıcak bir gülümsemeyle " Selam Clay " dedi. Yanında pegasusu olmadığı için ne yapmak istediğini anlayamadım.

" Nasıl yardımcı olabilirim sana? " dedim cevap bekler bakışlarla.

" Hala bir pegasusum yok. " Kısa bir cümleyle istediği şeyi anlatmıştı. " Hmm. Hadi o halde sana ait olan ama bulamadığın pegasusunu bulmaya gidelim. " dedim ve kapıya yöneldim. Pegasus ahırlarının yolunu Dave ile birlikte tuttum.
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 2:22 am

Daha önce hiç pegasus görmemiştim. Ahıra girdim. Çok kötü bir koku vardı. En son ne zaman temizlenmişti burası? Biraz ilerledim ve gözüme bir pegasus çarptı. Bunlar harika hayvanlardı ya da artık neyse. Very Happy Altın rengi kanatları, bembeyaz tüyleri ve üç deniz mavisi beneği vardı. Bu benekler tıpkı poseidonun üçlü yabasını andırıyordu. Bu benim pegasusumdu.Clay'a sordum. 'Bu benim olabilir mi?' Very Happy
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 10:38 am

'Bu benim olabilir mi?' Dave güzel bir pegasus seçmişti.

" Tabikide olabilir. Şimdi ona bir isim düşünmelisin ama. " dedim. Dave " Hmm. Acaba ne olabilir... " diyerek düşünüyordu. Bende o sırada Dve'in yeni pegasusunu okşuyordum. Bembeyeaz tüyleri çok yumuşaktı. Pegasusa o kadar dalmıştım ki birden Dave'in sesiyle irkildim.

" Buldummm. " Şaşkınlık ifadesiyle Dave bakıyordum. Dave şaşkınlığımı anlayarak devam etti. " Pegasusumun ismini buldum. " sevinçle söylüyordu bu kelimeleri. Bende heyecanlaa karışık bir merakla soruyu sordum.

" Peki bakalım bu yakışıklı pegasusumuzun ismini ne koydun? "
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 6:21 am

Pegasusumu sevmeye dalmıştı Clay. 'Buldummmmm!' diye bağırdığımda irkildi. 'İsmini buldum!' dedim. Bana " Peki bakalım bu yakışıklı pegasusumuzun ismini ne koydun? " diye sordu. Bense 'Dül Dül' dedim. Red Kitt'i her zaman çok sevmiştim ve atının adı da buydu. Daha sonra Clay'e sordum. 'Şimdi ne yapacağım?'
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

David Killer Empty
MesajKonu: Geri: David Killer   David Killer Icon_minitimePtsi Nis. 04, 2011 8:20 am

" Şimdi Athena'ya yada Kheiron'a gidip bu Dül Dül isimli yakışıklı pegasusumuzun senin olduğunu söylemen yeterli. " Dave bana bu kadarcık mı der bir bakış attı. Bende evet anlamında kafamı salladım. Sonra da " Hadi ne duruyorsun Athena yada Kheiron'u bul. " dedim. Dave pegasusu Dül Dül'ü de alıp ahırlardan çıktı. Bende dersliğe geri döndüm.

RP BİTMİŞTİR!..

David Killer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» David Killer
» David Killer
» David Killer -2-
» David Killer -2-
» David Killer