Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Zack GREEN

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 2:04 am

Silah ve Zırh Yapımı Sınıfı'na girdim. Herkes bir şeyle uğraşıyordu. Beni takan yoktu. Buna sinirlenmedim. Biri takar mı diye seslendim:
_Eğitim almak için geldim yardım edebilir misiniz?
Birinin bana yaklaştığını gördüm.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 9:53 pm

Sabahın erken saatlerinde ders vermek için silah ve zırh yapımı sınıfına gittim. Sabah olmasına karşın bayağı kişi vardı. Hepsiyle tek tek ilgilkeniyordum. Bir süre sonra birinin "Eğitim almak için geldim yardım edebilir misiniz?" dediğini duydum. Sesin geldiği yöne bakınca bir melezin dah aders almak için geldiğini anladım. Hemen yanın agittim ve "Selam, ben Elena. Eğitmenim." dedim. Melez beni inceledikten sonra "Merhaba Elena, ben Leo. Ders almak için geldim." dedi. İlk önce diğer öğrencilere baktım. Onları inceledikten sonra müsait olduğuma karar verdim. Ders verebilirdim. Onun için Leo'ya tekrar baktım ve "Zırh mı yapmak istiyorsun? Yoksa Kılıç mı yapmak istiyorsun?" diye sordum. Leo düşünmeye başladı.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:31 am

_Aslında ikisini de yapmak isterim. Ama sen hangisini önerirsin?
_Bir silahın varsa zırh yap.
_Olur.
_Ne yapmak istersin? Omuzluk? Göğüslük? Kalkan? Ve ya başka bir şey.
_Kalkan yapmak isterim.
_Hmmm zor bir seçim.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 3:25 am

Leo kalkan yapmayı seçmişti. Bu biraz zordu. Çünkü bir kere daha çok sanat istiyordu. Gerçi Leo bir Apollon oğlu olduğu için bu pek zor olacağına benzemiyordu. Düşüncelerimden sıyrılarak derse başladık. Dolabın yanına gittim ve kapağı açtım ve içinden ilahi bronzu çıkardım. İlahi bronz temel maddemizdi çünkü bu çok güçlüydü. Onun için kalkanı demir veya başka bir şeyle yapmak yerine ilahi bronzla yapıyorduk. İlahi bronzun ham maddesi akışkan bir maddeydi. Bunu katılaştırmamız gerekiyordu. Bunun için ateşe atacaktık. Leo'ya ne yapacağımızı anlatmaya başladım. "Leo ilk önce ilahi bronzu şu kaba dökeceğiz. Sonra da kabı ocağa atacağız." dedim. Bu arada da eldivenleri aldım ve Leo'ya verdim.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:06 am

Dediği gibi ilahi bronzu önce kaba koyduk daha sonra ateşe attık. 5 dakika sonra onu alıp alamayacağımı sordum.
_Daha beklemelisin. Şimdi kalkanının nasıl olacağını düşün.
Dediğini düşünmeye başladım. Üstüne güneş süslemesi yapacaktım...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:42 am

Leo kalkanını düşünmeye başladı. Bende bu arada sürekli ilahi bronzu konrol ediyordum. Çünkü onu yakmamalıydık. Beş-altı dakika sonra yeterince katılaştı. Leo'ya döndüm ve "Leo ilahi bronzu ocaktan alabilirsin." dedim. Leo başını salladı ve ilahi bronzu aldı. Sonra onu masaya koydu. Bana baktığında "Soğumasını beklemeliyiz." dedim. Leo ofladı ama itiraz etmedi. Bu sırada bende ona aletleri tanıtmaya başladım. Hangi aleti kullanacağız, nerede kullanacağız... İlahi bronz soğuyunca bunu Leo'ya söyledim. Sonra ilahi bronzu kabından çıkardık ve işe başladık.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 4:56 am

soğumasını bekledik. Ardından yaptıklarını uygulamaya başladım. 30 dakika sonra bitti. üstüne süslemeleri yapmaya başladım. En sonunda bitmişti. Apollon çocuğu olduğumdan elim bu işe yatkındı. Elena'ya döndüm. Yüzünde bir gülümseme vardı.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePtsi Nis. 18, 2011 5:31 am

Leo süslemeleri yapmaya başladı. Gerçekten bu konuda çok yetenekliydi. ONu dikkatlice izliyordum. Bir süre sonra süsleme işi bitti. Ortaya çıkan esere baktığımda şaşırmadan edemedim. Leo güneş motivi yapmıştı ve çok gerçekçi görünüyordu. Leo bana baktı. Gülümsedim ve "Çok güzel oldu." dedim. Leo güldü ve "Şimdi ne yappacağım." dedi. Bunu söylerken kalkana bakmıştı. Bu kalkanın tek bir eksik yanı vardı o da tutacak yerinin olmamasıydı. "Tutacak yer yaptıktan sonra bitecek." dedim. Leo kalkanı ters çevirdi ve inceledi. Ona nereye yapması gerektiğini ve nasıl yapacağını anlattım.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 1:49 am

Bana verdiği malzemelere işe başladım. 10 dakika sonunda kalkanın tutacak yeri de bitmişti. Kalkanı elime aldım. Tam oturmuştu. Rahat ve hafifti. Bu benim ilk yaptığım şeydi. Çok gururlandım ve mutlu oldum. Elena'ya döndüm. Bana önemli bir şey söyleyecekmiş gibi bakıyordu. Umarım yanlış bir şey yapmamışımdır.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 5:34 am

Leo kalkanı tutacak yeride yapmıştı. Artık kalkan tammalanmıştı. Yapacak bir şey kalmamıştı. Leo bunu başardığı için çok mutlu görünüyordu. Bende çok mutluydum. Leo'ya baktım ve "Kalkan yapmayı öğrendin. Seni birinci seviyeden mezun ediyorum." dedim. Leo buna daha da çok sevinmişti. Bana teşekkür etti ve sonra kalkanı alıp alamayacağını sordu. "Tabii ki alabilirsin." dedim. Leo kalkanını aldı ve sınıftan çıktı. Bende diğer öğrencilerin yanına gittim.

Ders Bitti!

Leo Zack GREEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN