Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Zack GREEN

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 1:47 am

Kalkıp atıştırmalık dağımızı küçültüp giyinmeye başladım. Üstüme daha iyi şeyler giyiyince dışarı çıktım. Pegasus Binicilik Sınıfına ilerledim. Daha önce pegasusuma bindim ama hepsinde ölümden döndüm. Sınıfa girdiğimde kimse yok gibiydi. Ben de seslendim:
_Kimse var mı?
Bir kız çıkıp:
_Selam ben Rose nasıl yardımcı olabilirim?
_Tabi ki pegasusuma binmeyi öğrenmek istiyorum.
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 12:58 am

Rose'nin bugün yapılacak işlerinin olduğunu biliyordum ama dersliklerde de öğrenciler çoğaldığı için oraya gitmişti. Ona yardımcı olmak adına sınıflara doğru ilerlemeye başladım. Uzun zamandır sınıflara uğrayamıyordum, Claire bize bu konuda çok yardımcı oluyordu ve ona teşekkür etmeliydik en kısa zamanda. Derin nefes aldım ve aklımdaki düşüncelerden sıyrılarak sınıfa girdim. İçeride tanımadığım bir melezin olduğunu görerek şaşırdım yine de Rose'nin yanına giderek "Ben buraya bakarım sen işini hallet kardeşim." dedim ve göz kırptım. Rose ilk başta şaşırsa da ardından gülümseyerek başını tamam anlamında salladı ve sınıftan çıktı. Yanımda bana şaşkınlıkla bakan çocuğa dönerek "Selam ben Lia. Pegasusun ile sorunun ne? Ne öğrenmek istiyorsun?" diye sordum ve çocuğun bana cevap vermesini bekledim.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 7:22 am

_Tabi ki pegasusa binmeyi öğrenmek istiyorum. Ayrıca nasıl baktığında nasıl bir anlam çıkarabileceğimi.
_2.si biraz zor ama pegasusun var mı yoksa seçmeye gidelim mi?
Bunu söyleyince beni tuttuğu gibi pegasus ahırlarına götürdü. Ona pegasusum Naki'yi gösterdim.
_Şimdi Naki'ye bin.
_Ne?!!
_Pe-ga-su-su-na bin. Bu kadar basit.
_Ama...
_Bin dedim. Yoksa bana ve ona güvenmiyor musun?
_Tabi ki güveniyorum.
Bunu der demez bindim:
_Peki şimdi ne yapacağım?
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePerş. Nis. 07, 2011 5:36 am

Çocuğu bir an önce pegasusuna alıştırıp kendisine güvenmesini istiyordum. Bugün sinirliydim ve pek detaylara girmek istemiyordum. Derin nefes aldım ve Naki'nin başını okşayarak "Uçacaksınız, ama bekle." dedim ve çocuğa dönerek "Çok basit, uçacaksın. Pegasusunun iplerine sıkı tutun ama onu çok sıkma." dedim ve çocuğun bana bakışlarına aldırmayarak pegasusuna döndüm. Nike'ye dönerek göz kırptım. Pegasusunun çocuğu düşürmeyeceğini biliyordum ve şu an tek merak ettiğim hava da Leo ona nasıl sahip çıkacak ve denge de duracağıydı.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 4:51 am

Lia'nın dediğimi yaptım. Pegasusum havalandı. Bu çok güzel bir histi. Uçmak çok güzeldi. Birden dengemi kaybettim. Ama kendimi topladım. Sonunda dersliğe gelmiştik. Lia'da kendi pegasusuyla gelmişti. Yüzünde bir gülümseme vardı.

Leo Zack GREEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN -2-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN