Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Zack GREEN

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:29 am

Yeni bir sınıf açılmıştı. Bunu kaçıramazdım. Hemen içeri girdim. Bir Nyks çocuğu vardı. Eğitmen o muydu? Umarım ders sırasında uyumaz diye düşündüm.
_Merhaba ben ders almak için geldim.
_Pekala. Benim adım Zack.
_Hey adaşız. Adım Leo Zack. Ama sen Leo de.
_Kulüben ne?
_Apollon kulübesi.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:42 am

çeriye heyecanlı bir çocuk geldiğinde onu bir cehennem tazısı kovalıyor sandım. Çocuk içeri girdiğinde nefes nefeseydi. "Merhaba ben ders almak için geldim." "Pekala. Benim adım Zack." Çocuk gerçekten çok garipti. "Hey adaşız. Adım Leo Zack. Ama sen Leo de." İşte bu söylediğini cidden beğenmemiştim. Burası benim dersliğimdi ve ben ona istediğimi diyebilirdim. "Kulüben ne?'' Apollon Kulübesi olduğunu söyledi. Orada iyi melezler olmasına rağmen bu çocuğun niye böyle olduğunu merak ediyordum. Bir an önce dersini bitirip onu göndermek için inanılmaz bir istek duyuyordum. Onu içeriye aldım ve eline her zamanki eşofmanları tutuşturdum. Aslında ona daha garip şeyler giydirmek isterdim fakat ne yazık ki böyle bir imkanım yoktu. "Pekala Leo. Şimdi bunları giy ve bana hangi dövüş sanatında ders almak istediğini söyle. Çabuk olsan iyi edersin."
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 6:57 am

_Hmmm Aikido!
Bunu söyleyince bana gülermiş gibi baktı. Eğer eğitmenim olmasaydı her tarafında oklar olurdu. Bizim eğitmenimiz bir kirpi gibi bir espri anlayışı olanlar buna çok gülerlerdi ama maalesef Athena beni kızartır.
_Şimdi ne yapacağız? Bay Herşeye Gülen.
_Eşofmanlarını giy.
_Üstümdekiler ne?
_Şimdi Dojo'ya.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 7:08 am

Leo gereğinden fazla saygısızdı ve ona bu derste biraz saygılı olmayı öğretecektim. Dojoya girdiğimizde ''Sana aikido'nun tarihçesini anlatmıyacağım. Kendin öğreneceksin'' dedim. Önüme anrenman mankenlerinden birini alıp bir kaç hareket gösterdikten sonra aynısını yapmasını istedim ama leo'nun sözlerisadece sözde kalıyordu. Sinirli bir şekilde Leo'ya baktım ve ''O zaman seninle birebir çalışacağız'' dedim. Her zamanki dövüş pozisyonumu alıp,leo'nun bana saldırmasını bekledim,Leo bana bakıp küçümser bir ifade ile bir bakış attı ve saldırıya geçti. Sanki burada sokak kavgası yapıyomuşuz gibi saldırmıştı. Yumruğunda çok rahat bir şekilde kaçtım ve Muay thai'den bir hareketle karnına dizimi geçirdim. Karnına yediği darbeyle eğilen Leo'nun omurilik soğanın bir santimetre altına dirseğimi geçirdim. Daha sonra iyice dengesini kaybetmiş olan leo'yu kıyafetlerinden tuttum ve yere çarptım. Yerde kırvranırken bende yere diz çökü başına geçtim. Ellerini dizlerimle ezip tamamen hareketsiz hale getirdikten sonra yüzene sağlam bir yumruk çaktım. Leo neye uğradığını şaşırmıştı. Bu şaşkınlığına cevap olarak ''Burası benim dersliğim o yüzden bana saygıda kusur işleyemezsin. Kusur işlersende bu şekilde cezalandırılırsın. Seni uyarıyorum Apollon oğlu,beni hafife alma. Boşuna eğitmen olarak atanmadım. Şimdi antrenmana devam etmek istiyor musun?'' dedim sinirlibir şekilde.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 1:24 am

Zor kullanmak ha? Bu Nyks çocuğu uyumaktan başka şeyler yapabiliyordu. Ayağa kalktım. Onun tekniğini iyice anlamıştım. Yeniden denedim. Bu sefer saldırırmış numarası yaptım ama hemen diğer taraftan açığını yakaladım. Oraya vurdum. Biraz şaşırmıştı. Benden bunu beklemiyordu. Sanırım beni sokak kavgalarından fırlamış biri zannetmişti. Ama temel Aikido eğitimim vardı. Ayrıca fazladan bir kaç hareket biliyordum. Yüzüne doğru bir yumruk attım. Kaçtığını zannetti ama zeki olan ve dövüşmeyi bilen sadece o değildi. Elimi hızlıca açtım ve bir ışık topu yüzünde patladı.
_Hey! Özel güç veya silah yasak.
_Tamam Bay Uykucu.
Bana sinirli bir şekilde baktı. İşte o zaman planımın başarıyla ilerlediğini anladım. O güçlü ve dövüşmeyi bilen biriydi. Ancak planım tersine dönmezse onu yenebilirdim. Sinirli bir kişi karşısındakini yenmeyi değil dövmeyi düşünür ayrıca gözü hiçbir şeyi görmez. Hata yapması kolaylaşır. Ancak bunun bir dövüş ustasında işe yarayıp yaramayacağını bilmiyordum.
_Hey uyma sakın, diyerek bir yumruk daha attım. 2. hatasını yaptı. Planım işe yarıyordu.
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:13 am

Bu Leo denen salak tam bir baş ağrısıydı. Bir eğitmen olarak hafif davrandığım için yerden kalkmıştı ama bunu nasıl yaptığını anlamamıştım. Zira burnunun kırıldığına emindim. Bu düşünceleri kafamda tartarken,Leo basit bir plan uygulamaya başladı üzerimde. Bunu farketmesi çok kolaydı çünkü sadece zekiler bir kişinin üstünde plan uygulayarak zafer kazanabilirdi ki Leo'nun zeki olduğunu hiç sanmıyordum. Tekniğimi anlamış gibi gülen bu zavallı varlık çoçukların bile anlayabileceği bir numara yaptı. Saldırıya geçermiş gibi yapıp beni şaşırtmaya çalıştı. Bu hareketi üzerine normalde kahkayı basrdım ama onunla biraz oynamak istediğim için hareketini yemiş gibi yaptım. Hareketini yemiş gibi yaparkende saldırıp mutlu olması için bilerek açık verdim. Bilerek açık bıraktığım yere zayıf bir yumruk atınca Leo'nun gülümsemesi iyice gerildi. Kendini beğenmiş bir ifade ile bende dövüşebilirim gibi bir bakış attıktan sonra garip bir yumruk daha attı. Yumruk'tan kaçıp ona doğru baktığımda yüzüme bir ışık topu geldi. Özel güç kullanmıştı ama kampçı listelerinde özel gücü var olarak geçmiyordu. Bu hareketi sonucu biraz şaşırsamda bunun onu kurtaramayacağını biliyordum. Yapmacık bir sinirle ''Hey! Özel güç veya silah yasak.'' dedim. Leo'nun gülümsemesi gittikçe artıyordu. Bu çoçuk gerçekten kendini zeki sanmaya başlamıştı artık ama sadece elimdeki bir kukla olduğundan haberi yoktu.Tamam Bay Uykucu.'' diye söylendi Leo. Bu cevabı karşısında biraz daha oyunculuk yeteneğimi canlandırarak sinirlenmiş gibi yaptım. Leo gittikçe dahada mutlu oluyordu. Sanırım o anasınıfı seviyesindeki planının işe yarayacağını sanıyordu. Leo planının gerçekleşeceğini sanarken iyice mest olmuştu ve bu zevkikarşısında heyecanla bana ''Hey uyma sakın'' diyerek bir yumruk daha attı. Bu yumruğunu attıktan sonra 'Tamam bu kadar oyun yeter' diye düşündüm ve yumruğunu bileğinden yakaladım. Leo bir hata daha yaptığımı zannederek diğer yumruğunuda savurdu. O yumruğunuda çok rahat bir şekilde tuttuktan sonra Leo'ya baktım ve sıcak bir şekilde gülümsedim.Leo gülümsemem karşısında şaşkınlığını gizleyemezken bende iki kolumuzun arasından diaframına tekme attım. Leo diaframına gelen tekmeyle nefessiz kaldı ama bunu pekde önemsemedim. Tekmeyi yedikten sonra geriye doğru sendeleyen Leo'nun üstüne wing chun tarzı zincir yumrukla gitmeye başladım. Yüzüne ard arda yirmiye yakın yumruk yiyince neye uğradığını şaşırdı zavallıcık. Wing chun'la yüzünü baya bir dağıttıktan sonra sıra muay thai'ye gelmişti. Pozisyonumu alıp hızlı bir şekilde saldırıya geçtim. Direk burnuna dirseğimi yedikten sonra bu sefer kırıldığından emin oldum. Dirseği attıktan sonra hemen ensesinden tutup bir dizde yüzüne geçirdim. İyice kendinden geçmeye başlamıştıki ''Dur daha bitmedi'' diye söylendim. Hemen kıyafetlerine yapışıp onu çok kolay bir şekilde aikido tarzında yere çarptim. Yere düştüğünde ise komando sambosundan bir hareket kullanarak boynunu,kollarını ve bacaklarını kilitledim. Bırakmayada hiç mi hiç niyetim yoktu. Leo acıyla nefes verirken yine o merhametime yenik düştüm ve hissetme duyusunu elinden aldım. Duyusunuda elinden aldıktan sonra iyice sıkmaya devam ettim. Yeteri kadar sıktığımı düşündükten sonra ise yavaş yavaş serbest bıraktım. Serbest bırakmamla birlikte Leo'nun bilinçsiz vücudu ellerimin arasından yere düştü. Leo'nun bilinçsiz vücuduna bakarken birkaç kampçı endişeyle yanıma yaklaştı. Onlara dönüp konuşmaya başladım ''Bunu alın ve götürün buradan. Ve ona söyleyinki dövüş sanatları dersliğinden kalmıştır. Birde uyandığında şunu söyleyin,ben beş yaşından beri çeşitli dövüş sanatlarında ustalaştım ve bugün burada usta seviyesinde olduğum dövüş sanatlarının sadece yüzde beşini kullandım. O yüzden onun bu çoçukça oyunlarına kanmam.'' dedim ve kampçıların yavaş yavaş leo'nun bedenini yerden kaldırmasını izledim. Kapıdan endişe ile çıkarken onlara sonkez seslendim ''Bu olay herkese ibret olsun''. Leo'nun revirde en azından üçay geçireceğinden emindim. Öncelikle diaframında bir yırtık açtım,sonra burun,elmacık ve çene kemiğini kırdım. Son olarakda sağ kolunu iki farklı yerinden kırdım. Bunları düşünürken gereğinden fazla sert davranmış olabileceğimi aklımın ucundan bile geçirmedim. Aksine hakettiğini düşünüyordum.

(Rp Out: Öncelikle karakterimi bir npc gibi kullanmanız yetmezmiş gibi bir de dayak yedirmişsiniz ki bir eğitmene yapabilecek kadar güçlü olmadığınızı düşünüyorum. En azından güç puanı baz alındığında.Karakterinizin burnunu kırmışım fakat siz bir tanrı gibi karşıma dikilmişsiniz mümkün değil.Bu yüzden son hamlenizi geçersiz sayıyorum.Rpleri dikkatli okuyup hamle yapın. Uyuyanlar Nyks değil Hypnos çocuklarıdır. Ayruca özel gücün yokken özel güç kullanmak salakça değilmi sencede?

Leo Zack GREEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN -2-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN