Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo Zack GREEN

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 1:15 am

Bir sürü sınıf gezdim ama şimdiye kadar Zeka ve Strateji Geliştirme Sınıfı'na gelmemiştim. İçeri girdim. Asosyal matematikçilerin mekanı gibi bir yer olduğunu düşünüyordum. Ama yanılmışım. Burası güzel bir yere benziyordu. Kimileri harita başında strateji kuruyordu, kimileri ise bulmacalar ve sorular çözüyordu. Kimse beni fark etmemişti. Buna gıcık oluyordum ve sürekli aynı şeyi yaşıyordum. Sanki görünmezdim. Hemen aklımı başıma topladım ve seslendim:
_Yardım edecek biri var mı?
Tam geri dönüyordum ki biri beni omzumdan tuttu. Ona döndüm:
_Selam ben Summer. Summ diyebilirsin. Senin adın nedir?
_Leo.
_Şimdi beni takip et.
Beni kolumdan tutuğu gibi boş bir masaya oturttu. Ardından önümde matematik işlemlerini olduğu bir kağıt koydu.
_Şimdi çözmeye başla.
Bu kolay olacaktı çünkü matematikte hem çok başarılıydım ve annem bir fizikçiydi. Ayrıca bir laboratuvarı vardı. Birkaç dakika sonra bitirdim ve Summer'e gösterdim.
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 7:39 am

Derlik bugün çok yoğundu Summer ve ben gelen öğrencilere zor yetişiyorduk. Benim 8 Summer'ın ise 10 ögrencisi vardı. Sonunda Öğrencilerimden birisi ilk seviyeyi bitirmişti. Summer'a yardıma koşmak için yeni başlayan öğrencilerinden birisini devralmak üzere gittim. Summer'a fısıldadım. "Sen diğerleriyle ilgilen ben yeni öğrenciyi alırım." Summer gülümseyerek teşekkür ettikten sonra koşuşturarak diğer öğrencilerinden birisine gitti. Herkes strateji de gelişmek istiyordu. Apollon çocukları bile onlarla çalışmayı hiç istemesemde. Profosyonel bie eğitmen olarak onlarada diğer öğrencilere davrandığım gibi adil davranmalıydım. Ne kadar can sıkıcı olursa olsun. Çocuğa baktım. Yeni çömezlerden birisiydi bu. Yüzüme zorla da olsa bir gülümseme yerleştirdikten sonra yanına gittim. "Merhaba. Ben Will" Çocukda karşılık olarak ismini söyledi. "Summer diğer öğrencilerle ilgilenmek zorunda o yüzden dersini ben devralıyorum." Önündeki bulmacayı çözmüş olan çocuğa bakıp konuşmayı sürdürdüm. "Güzel. Şimdi kelime avı bulmacası çözeceksin." Bulmacaların arasından bir tanesini çıkardım. Orta zorlukta bir bulmacaydı. Toplamda 12 tane kelime vardı. Yapabileceğini umuyordum. "Bitirmen için süre 5 dakika." Kağıdı çocuğun önüne koyup devam ettim.
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Leo Zack GREEN Empty
MesajKonu: Geri: Leo Zack GREEN   Leo Zack GREEN Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:38 am

Kelime Bulmaca mı? Olamaz! Bu konuda hiç iyi değilimdir. Her neyse. Başladım. 12. kelimeye gelince:
_Süre bitti, dediğini duydum.
_Off tam da on ikincideydim.
_İyi ama yeterince değil. Bu ders bittiğinde yirmi taneyi beş dakikada çözüyor olacaksın.
Benle dalga geçip geçmediğini anlayamamıştım. Ama eğer doğru söylüyorsa bunu görmeyi çok isterdim.

Leo Zack GREEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN -2-
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN
» Leo Zack GREEN