Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir arkadaşı ziyaret ediyorum

2 posters
YazarMesaj
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

Bir arkadaşı ziyaret ediyorum Empty
MesajKonu: Bir arkadaşı ziyaret ediyorum   Bir arkadaşı ziyaret ediyorum Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 12:18 am

Sabah uyandığımda hiç kalkmak istemiyordum ama saatin öğlen 1 olduğunu görünce hemen ayaklandım. Aslında bu benim için çok acayip bir durum değildi. Hatta erken bile uyanmıştım. Ama bugün bir işim vardı. Melez kampına gelmeden önce de en iyi arkadaşlarımdan biri olan Peter, 2 gün önce bir harpya ile savaşırken kolunu kırmıştı. Bugün onun kulübesine ziyarete gidecektim. üstüme bir T-shirt ve kot giyip kulübemden çıktım. Hephaistos kulübesine girmek için kapıyı çaldığımda Peter Kapıyı açtı. Kulübede bir tek onun olduğunu anlamıştım. Peter bana bakıp "Vaay. Eski dostum beni unutmamış." dedi gülerek. Ona "Gelmeyi düşünmüyordum zaten, zorunluluktan geldim." dedim. Güldük. Aç olup olmadığımı sordu. Aslına bakılırsa açtım ama Peter'e aç olmadığımı söyledim. Peter gülerek "Seni yalancı, daha yeni uyandın değil mi? Ben de kolum yüzünden yataktan kalkmaya üşeniyordum. Yeni uyandım ve kurt gibi açım." dedi. Güldük. Peter'le birlikte mutfağa gidip bir şeyler hazırladık. Masada otururken meraktan "Diğerleri nerede?" diye sordum. Peter bana "Hepsi demir ocağına gitti. Ben de gidecektim ama izin vermediler" dedi. Sonra koyu bir sohbete başladık.
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Bir arkadaşı ziyaret ediyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bir arkadaşı ziyaret ediyorum   Bir arkadaşı ziyaret ediyorum Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 12:53 am

David kulübeye beni ziyaret etmeye gelmişti. Kulübede tek başıma sıkılmıştım. Gelmesi iyi olmuştu benim için. Kahvaltı hazırlamıştık ve bir şeyler yiyorduk. David'le sohbet etmeye başlamıştık. David bana "Bu arada tebrikler. Kızı kapmışsın." dedi. Hafif bir tebessümle "Eee. Sende bir iş yok mu? Evde mi kaldın bücür." dedim. David'in yeni kulübe lideri olduğunu duymuştum ama henüz tebrik etmemiştim. Ona bunun şerefine bir hediye hazırlamıştım. Sürpriz yapmayı planlıyordum. İyice karnımızı doyurduktan sonra David'e "Odama çıkalım, sana göstereceklerim var." dedim. David'le yukarı çıktık. Bilgisayar'ı açtık. Ona bir şey göstereceğimi unutmuş gibi davrandım. David'in meraklandığı kesindi. En sonunda dayanamayıp "Bana bir şey gösterecektin sanki" dedi. Güldüm. "Senin sormanı bekliyordum." dedim. Çalışma masamın altındaki çekmeceyi açtım. İçinden bir kumaş alıp içini açtım. İçinde yıldız şeklinde bir deniz taşı vardı. "Sürpriz! Kulübe liderine bir ödül." dedim ve taşı ona uzattım. David taşı aldı. Aslında böyle bir hediyeden çok memnun olmamıştı ama bana teşekkür etti. Ona "Şaşırdın değil mi?" dedim. David bana ters ters baktı. David'e "Taşı elinin içinde sık." dedim. David taşı sıktı. Sesli bir şekilde "Kod 2071, Klepton." dedim. David'in elinde 1.50 metrelik geniş bir kılıç belirdi. David hem çok şaşkın hem de çok mutluydu. David'e "Ben yaptım. Şu ana kadar yaptığım en iyi kılıçlardan biri. İlahi bronz ve Olimpos altınını eritip karıştırdım. İçine biraz hidra zehri döktüm ve dondurdum. Adı Klepton. Sadece canavarlara zarar verir, masumları yanlışlıkla incitmeni istemem. Nasıl? Beğendin mi? Kodu 2071. Kılıç açıkken kodunu değiştirebilirsin." dedim. David çok mutlu olmuştu. Bana sarılıp "Sen benim en iyi arkadaşlarımdan birisin" dedi.

Bir arkadaşı ziyaret ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşı Ziyaret
» Arkadaşı Ziyaret
» Yeni Arkadaşı Ziyaret
» Arkadaşımı ziyaret ediyorum..
» Kuzenimi Ziyaret Ediyorum